cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-10%Sleva
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0100 bílá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0100 bílá, 1 kg
Kód: 2502817
Kód dod.: 430301
EAN: 8594002536015
 
145 Kč
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
AKCE
-11%Sleva
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 1028 Melounová žlutá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 1028 Melounová žlutá, 350 g
Kód: 2505806
Kód dod.: 355530
EAN: 8590892122031
 
159 Kč
179 Kč
454.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Tango Plus Mat parketový lak na dřevěné podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Tango Plus Mat parketový lak na dřevěné podlahy, 600 g
Kód: 2503116
Kód dod.: 388248
EAN: 8594040504304
 
306 Kč
332 Kč
510Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro zvláště namáhané plochy. Je nehořlavý, vyznačuje se extrémně rychlým nárůstem tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoce kvalitní čiré nátěry, které jsou dokonale omyvatelné, odolné na oděr a bytové chemikálie, tvrdé, ale houževnaté.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Tango Plus Polomat parketový lak na dřevěné podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Tango Plus Polomat parketový lak na dřevěné podlahy, 600 g
Kód: 2503117
Kód dod.: 388249
EAN: 8594040504298
 
306 Kč
332 Kč
510Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro zvláště namáhané plochy. Je nehořlavý, vyznačuje se extrémně rychlým nárůstem tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoce kvalitní čiré nátěry, které jsou dokonale omyvatelné, odolné na oděr a bytové chemikálie, tvrdé, ale houževnaté.
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 250 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 250 g
Kód: 2501669
Kód dod.: 500404
EAN: 8591235093537
 
53.90 Kč
215.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro domácnost, školy, kancelář, modelářství, domácí dílnu. Univerzální disperzní lepidlo na dřevo, které lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály.
AKCE
-10%Sleva
Motip Rallye akrylátový lak na disky, stříbrný, 600 ml
Motip
Motip Rallye akrylátový lak na disky, stříbrný, 600 ml
Kód: 2505579
Kód dod.: 105414
EAN: 8711347236114
 
209 Kč
232 Kč
348.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní akrylátový lak speciálně určen na disky kol, především vhodný na ocelové disky i disky z lehkých slitin.
Glade Merry Christmas Warm Apple Pie jablko a skořice vonné tyčinky a vonná svíčka 50 ml + 112 g, dárková sada
Glade by brise®
Glade Merry Christmas Warm Apple Pie jablko a skořice vonné tyčinky a vonná svíčka 50 ml + 112 g, dárková sada
Kód: 2508769
Kód dod.: 725082
EAN: 5000204420258
 
329.90 Kč
329.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vychutnejte si kouzelnou vánoční atmosféru s dárkovou sadou Glade Merry Christmas Warm Apple Pie.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, teak, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, teak, 8 kg
Kód: 2504520
Kód dod.: 302094
EAN: 8595002324053
 
2 359 Kč
2 679 Kč
294.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, kaštan, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, kaštan, 8 kg
Kód: 2504517
Kód dod.: 302100
EAN: 8595002324091
 
2 359 Kč
2 679 Kč
294.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 0,7 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 0,7 kg
Kód: 2503623
Kód dod.: 302125
EAN: 8595002322721
 
279 Kč
325 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, teak, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, teak, 3,5 kg
Kód: 2504521
Kód dod.: 302092
EAN: 8595002324046
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, palisandr, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, palisandr, 3,5 kg
Kód: 2503598
Kód dod.: 302116
EAN: 8595002320000
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 3,5 kg
Kód: 2503614
Kód dod.: 302123
EAN: 8595002322691
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Alex Čistič extra lesk 2v1 na dřevo, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra lesk 2v1 na dřevo, 750 ml
Kód: 1905876
Kód dod.: 42181044
EAN: 8411660180414
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně čistí všechny typy dřevěných lakovaných a dýhovaných voskovaných podlah, parket a prken.
-5%Sleva
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Kód: 2504495
Kód dod.: 511350
EAN: 8591235056945
 
105 Kč
110 Kč
131.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k vyrovnávání drobných nerovností a prasklin sten (omítek, zdiva, panelu, dřevotřísek, dřeva, sádrokartonu apod.) a spárování statických prasklin jak v interiérech, tak i v exteriérech. Tmel se aplikuje špachtlí nebo stěrkou.
Gumoasfalt SA 12 asfaltový nátěr na opravu střech černý, 30 kg
Paramo
Gumoasfalt SA 12 asfaltový nátěr na opravu střech černý, 30 kg
Kód: 2503067
Kód dod.: 301025
EAN: 8595050313131
 
2 139 Kč
2 140 Kč
71.3Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K údržbě asfaltových povlakových střešních krytin, kombinovaná krytina nových střešních plášťů, těsněni střešních detailů. Dobře přilnou ke všem stavebním materiálům (beton, cihla, plech, asfalt, kámen apod.).
AKCE
-7%Sleva
Gumoasfalt SA 23 asfaltový nátěr na opravu střech, červenohnědý, 5 kg
Paramo
Gumoasfalt SA 23 asfaltový nátěr na opravu střech, červenohnědý, 5 kg
Kód: 2502700
Kód dod.: 301031
EAN: 8595050311692
 
549 Kč
589 Kč
109.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K povrchové úpravě GUMOASFALTů, LUTEXů a střešních pasů. Jedná se o barevný nátěr izolačních vrstev. Nedoporučuje se aplikovat na místa, kde se trvale drží kaluže vody.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 206 zelená, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 206 zelená, 700 g
Kód: 2503412
Kód dod.: 355474
EAN: 8590892115484
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletní voda 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml + toaletní voda 5 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletní voda 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml + toaletní voda 5 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502289
Kód dod.: 14542
EAN: 8011003899838
 
2 189 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2011 Toaletní voda pro ženy Versace Yel
Syoss Brow Tint barva na obočí, černá
Henkel Syoss
Syoss Brow Tint barva na obočí, černá
Kód: 2507201
Kód dod.: 870235
EAN: 9000101715781
 
239.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající černá barva na obočí odolná vůči vodě a rozmazání.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, pinie, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, pinie, 3,5 kg
Kód: 2503594
Kód dod.: 302119
EAN: 8595002320086
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, palisandr, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, palisandr, 700 g
Kód: 2503621
Kód dod.: 302115
EAN: 8595002319998
 
279 Kč
325 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, kaštan, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, kaštan, 3,5 kg
Kód: 2504518
Kód dod.: 302098
EAN: 8595002324084
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jedle, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jedle, 3,5 kg
Kód: 2504621
Kód dod.: 302126
EAN: 8595002320123
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.