cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lazurol Aqua S Akryl V1302 mat lak na dřevo 5 kg
Lazurol
Lazurol Aqua S Akryl V1302 mat lak na dřevo 5 kg
Kód: 2504492
Kód dod.: 388588
EAN: 8591235058017
 
1 819 Kč
363.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní lak s dekorativním vzhledem a vynikajícím rozlivem. Používá se k provádění nátěrů tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných obkladů, překližky apod. v interiéru.
-7%Sleva
Essence Birthday Fun mini lak na nehty 05 5 ml
Essence
Essence Birthday Fun mini lak na nehty 05 5 ml
Kód: 2500450
 
EAN: 4059729518972
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si spoustu zábavy v každodenním životě s mini lakem na nehty Birthday Fun od essence. Jemný t
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Nivea®
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Kód: 2506919
Kód dod.: 837085
EAN: 4005900953841
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Men Derma Dry Control – maximální sucho, maximální komfort!
Lovran Universal & White Aprile Fresco prášek na bílé prádlo 50 dávek, 2,5 kg
Lovran
Lovran Universal & White Aprile Fresco prášek na bílé prádlo 50 dávek, 2,5 kg
Kód: 2502167
Kód dod.: 759356
EAN: 5902670082018
 
209.90 Kč
83.96Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lovran Universal & White Aprile Fresco je univerzální prací prášek určený pro bílé a světlé prádlo. Účinně odstraňuje nečistoty i odolné skvrny a navrací prádlu svěžest a jas.
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, aplikátor, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, aplikátor, 500 g
Kód: 2503110
Kód dod.: 500512
EAN: 8594825009291
 
144.90 Kč
289.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dispercoll D2 je univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Využití v obalové technice, modelárnách, dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu.
Druchema Dispercoll D3 disperzní lepidlo na dřevo, aplikátor, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D3 disperzní lepidlo na dřevo, aplikátor, 500 g
Kód: 2503129
Kód dod.: 500550
EAN: 8594825000939
 
129.90 Kč
259.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dispercoll D3 je lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě D3 (exteriér bez trvalého styku s vodou), vytváří elastické spoje s vysokou pevností, nemá vliv na ostří obráběcích strojů.
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 72 Pearly Smokey Blue Night 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 72 Pearly Smokey Blue Night 0,8 g
Kód: 87412
Kód dod.: 30.72
EAN: 4019674030721
95%
179 Kč
179 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální oční stíny pro ohromující efekt! Jednotlivé stíny obdržíte samostatně v praktickém mag
Dove antiperspirant Powder Fresh, 150 ml
Dove®
Dove antiperspirant Powder Fresh, 150 ml
Kód: 92277
Kód dod.: 835058
EAN: 8720181566714
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antiperspirant sprej Dove Powder Soft se zklidňující vůní dětského pudru zanechá pokožku podpaží jemnou a suchou.
Alpa Aviril dětský krém, 50 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril dětský krém, 50 ml
Kód: 09191
Kód dod.: 821162
EAN: 8594001773923
100%
44.90 Kč
898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa ochranný dětský krém na opruzeniny s vysokým obsahem oxidu zinečnatého v kvalitním krémovém základu.
Borotalco Deo sprej Fresh, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo sprej Fresh, 150 ml
Kód: 2501206
Kód dod.: 835601
EAN: 8002410046595
 
94.90 Kč
632.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Borotalco Fresh Non Stop – 48h deosprej pro svěží a suchý pocit po celý den. Díky inovativní technologii Microtalco absorbuje nadměrnou vlhkost a zanechává pokožku suchou, chráněnou a svěže provoněnou až 48 hodin.
-5%Sleva
Artdeco Eye Shadow Pearl oční stíny 29 Pearly Light Beige 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl oční stíny 29 Pearly Light Beige 0,8 g
Kód: 2405785
Kód dod.: 30.29
EAN: 4019674030295
 
163 Kč
171 Kč
163 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S očními stíny Eye Shadow Pearly od značky Artdeco zvýrazníte svůj osobitý styl i přirozenou krásu o
DKNY Donna Karan Ice Pop Very Cherry tělová mlha 250 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan Ice Pop Very Cherry tělová mlha 250 ml
Kód: 2500970
Kód dod.: 14457
EAN: 085715962096
 
457 Kč
1 828Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná gurmánská vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 DKNY Be Delicious Ice Pop
truckZdarma
Yves Saint Laurent Libre L'Eau Nue parfémovaná voda pro ženy 90 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Libre L'Eau Nue parfémovaná voda pro ženy 90 ml
Kód: 2509083
Kód dod.: LF062301
EAN: 3614274241006
 
4 132 Kč
45 911.11Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová aromatická vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 Yves Saint Laurent LIBRE L’Eau N
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-0 přirozená tmavá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-0 přirozená tmavá blond 60 ml
Kód: 2508718
Kód dod.: 870708
EAN: 9000101745962
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 6-0 Přirozená tmavá blond je profesionální krémová barva na vlasy, která poskytuje intenzivní, dlouhotrvající a rovnoměrné krytí.
AKCE
-1%Sleva
Corega Original fixační krém na umělá chrup extra silný 2 x 40 g
Corega
Corega Original fixační krém na umělá chrup extra silný 2 x 40 g
Kód: 2507701
Kód dod.: 900018
EAN: 8596149009568
 
169 Kč
169.90 Kč
4 225Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Original je extra silný fixační krém, který zajišťuje spolehlivou a dlouhotrvající fixaci vašich zubních protéz po celý den.
Glade náhradní náplň do automatického osvěžovače vzduchu Fresh Mandarin Dream 269ml
Glade by brise®
Glade náhradní náplň do automatického osvěžovače vzduchu Fresh Mandarin Dream 269ml
Kód: 2601215
Kód dod.: 725090
EAN: 5000204420647
 
139.90 Kč
140 Kč
520.07Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do automatického osvěžovače vzduchu, která dlouhodobě provoní interiér svěží ovocnou vůní mandarinek, broskví a malin a uvolňuje aroma automaticky bez starostí.
Frosch čistič na dřevo, 750 ml
Frosch®
Frosch čistič na dřevo, 750 ml
Kód: 2602627
Kód dod.: 706542
EAN: 4001499921629
 
109.90 Kč
146.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro intenzivní čištění a údržbu veškerých dřevěných povrchů a podlah.
Rexona Men antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Rexona®
Rexona Men antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Kód: 1900983
Kód dod.: 837037
EAN: 8710908760044
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej nabízí 48hodinovou ochranu s aktivní technologií Motionsens, díky níž se budete celý den cítit čistě a svěže.
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 500 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 500 g
Kód: 2501489
Kód dod.: 500408
EAN: 8591235093568
 
91.90 Kč
183.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro domácnost, školy, kancelář, modelářství, domácí dílnu. Univerzální disperzní lepidlo na dřevo, které lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály.
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 130 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 130 g
Kód: 2501487
Kód dod.: 500400
EAN: 8591235093506
 
43.90 Kč
337.69Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro domácnost, školy, kancelář, modelářství, domácí dílnu. Univerzální disperzní lepidlo na dřevo, které lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály.
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 31 Pearly Rosy Fabrics 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 31 Pearly Rosy Fabrics 0,8 g
Kód: 2000647
Kód dod.: 30.31
EAN: 4052136104547
 
179 Kč
179 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oční stíny Eyeshadows s hedvábnou texturou nabízejí mimořádně zářivé barvy a dlouhotrvající krycí ef
Končící produkty
-12%Sleva
Catrice Gel Affair lak na nehty 033 You're The Lime To My Tequila 10,5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair lak na nehty 033 You're The Lime To My Tequila 10,5 ml
Kód: 2500118
 
EAN: 4059729516428
 
25.40 Kč
29 Kč
2 309.09Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte perfektně upravené nehty díky gelovému laku Catrice Gel Affair, jenž zajistí dlouhou výdrž
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-0 přirozená velmi světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-0 přirozená velmi světlá blond 60 ml
Kód: 2508726
Kód dod.: 870716
EAN: 9000101747201
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 9-0 – Přirozená velmi světlá blond je krémová barva na vlasy, která poskytuje jasný a přirozený světlý blond odstín s dlouhotrvajícím efektem.
Essence Lift & Freeze laminační gel na obočí 01 Clear Control 7 ml
Essence
Essence Lift & Freeze laminační gel na obočí 01 Clear Control 7 ml
Kód: 2502309
Kód dod.: ES541857
EAN: 4059729541857
 
96.90 Kč
97 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektně vykreslené a dlouhodobě upravené obočí vám zajistí gel Essence Lift & Freeze Brow Glue
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.