cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Vileda jednorázové rukavice Food Safe, velikost M/L, 40 ks
Vileda®
Vileda jednorázové rukavice Food Safe, velikost M/L, 40 ks
Kód: 2600043
Kód dod.: 598026
EAN: 4023103235366
 
119.90 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orion kuličky proti molům, cedr a santalové dřevo, 20 ks
Orion®
Orion kuličky proti molům, cedr a santalové dřevo, 20 ks
Kód: 2402064
Kód dod.: 675132
EAN: 8411660036407
100%
74.90 Kč
3.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orion sáčky s kuličkami proti molům poskytují až 4měsíční ochranu prádla bez skvrn, příjemně provoní šatník cedrem a santalovým dřevem.
Končící produkty
-57%Sleva
Industrit S2013 univerzální vrchní barva 4550 Modř návěstní 0,6 l
Industrit
Industrit S2013 univerzální vrchní barva 4550 Modř návěstní 0,6 l
Kód: 2500232
Kód dod.: 192988
EAN: 8591235083477
 
43 Kč
99 Kč
71.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Industrit S2013 představuje vrchní lesklý krycí email bez obsahu těžkých kovů. Hodí se především k n
AKCE
-12%Sleva
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, stříbrná, 350 g
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, stříbrná, 350 g
Kód: 2503565
Kód dod.: 243017
EAN: 8590518389350
 
329 Kč
375 Kč
940Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochraně ocelových a litinových povrchů vystavených cyklickému tepelnému namáhání. Používá se k ochranným nátěrům krbů, kouřovodů, parního potrubí, motorů, výměníků tepla, slunečních kolektorů.
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná barva do 750 °C, kovářská černá, 750 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná barva do 750 °C, kovářská černá, 750 ml
Kód: 2504572
Kód dod.: 329426
EAN: 8715743017995
 
809 Kč
1 078.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychlé a jednoduché použití, snadné a bezproblémové obnovení nátěru, vysoká tepelná odolnost do 750 °C, ředitelná S6005, aplikace štětcem, válečkem nebo stříkáním, atraktivní černošedé provedení kovářské barvy.
Druchema Cirine vosk na dřevo, parkety, lino, žlutá, 550 g
Druchema Cirine®
Druchema Cirine vosk na dřevo, parkety, lino, žlutá, 550 g
Kód: 04030
Kód dod.: 704072
EAN: 8594825001592
87%
199.90 Kč
363.45Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tuhá vosková pasta pro ošetření parket, dřev, linolea apod. Vytváří fi lm, který chrání povrch před znečištěním a usnadňuje následnou údržbu.
La Rive Disney Frozen parfémovaná voda 50 ml + 2v1 sprchový gel 250 ml dárková sada pro děti + Sprchový gel La Rive 2v1 Minie 250 ml NAVÍC
Disney® Frozen
La Rive Disney Frozen parfémovaná voda 50 ml + 2v1 sprchový gel 250 ml dárková sada pro děti + Sprchový gel La Rive 2v1 Minie 250 ml NAVÍC
Kód: 1707648
 
EAN: 5901832062882
100%
299 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kouzelný svět vůní pro všechny malé princezny. Objevte radost, hravost a fantazii s dárkovou kolekc
AKCE
-14%Sleva
BALSPREJ univerzální akrylový lak ve spreji, bezbarvý lesk, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ univerzální akrylový lak ve spreji, bezbarvý lesk, 400 ml
Kód: 2503464
Kód dod.: 127096
EAN: 4009506070018
 
125 Kč
145 Kč
312.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezbarvý univerzální lak se aplikuje na kov a dřevo. Vytváří lesklý, pololesklý nebo matný vzhled, zvyšuje odolnost krycích barev
Lazurol Oknobal Email U2015 lesk vrchní barva na okna 6003 slonová kost, 600 ml
Lazurol
Lazurol Oknobal Email U2015 lesk vrchní barva na okna 6003 slonová kost, 600 ml
Kód: 2504128
Kód dod.: 323830
EAN: 8595073022995
 
457 Kč
761.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se vyznačuje výbornými mechanickými vlastnostmi, vysokou kryvostí a odolností UV záření, výbornou plasticitou, velmi rychlým zasycháním a vysokým leskem.
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, bílá, 375 ml
Radbal
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, bílá, 375 ml
Kód: 2503900
Kód dod.: 217098
EAN: 8595073022056
 
209 Kč
557.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syntetická vrchní barva na radiátory a teplovodního potrubí ústředního topení. Vhodná k nátěrům měděných trubek. Dokonale termovodivá.
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, stříbrná, 700 g
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, stříbrná, 700 g
Kód: 2503106
Kód dod.: 243018
EAN: 8590518359070
 
705 Kč
1 007.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochraně ocelových a litinových povrchů vystavených cyklickému tepelnému namáhání. Používá se k ochranným nátěrům krbů, kouřovodů, parního potrubí, motorů, výměníků tepla, slunečních kolektorů.
AKCE
-6%Sleva
REMAL Flek-stop barva na skvrny po vodě, kouři a nikotinu 1 kg
REMAL
REMAL Flek-stop barva na skvrny po vodě, kouři a nikotinu 1 kg
Kód: 2503724
Kód dod.: 400860
EAN: 8591235036510
100%
379 Kč
405 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
REMAL Flek-stop, základní zakrývací nátěr. Speciální vodouředitelný základní nátěr pro interiéry i exteriéry určený k izolaci skvrn, které při přetření běžným (hlavně malířským) nátěrem vystupují na povrch (zejména skvrny od zateklé vody, nikotinu)
Syoss barva na vlasy, 8-7 Medově Plavý
Henkel Syoss
Syoss barva na vlasy, 8-7 Medově Plavý
Kód: 60968
Kód dod.: 870281
EAN: 9000100633260
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
Syoss barva na vlasy, 5-8 Oříškově Hnědý
Henkel Syoss
Syoss barva na vlasy, 5-8 Oříškově Hnědý
Kód: 60970
Kód dod.: 870267
EAN: 9000100633345
100%
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná barva do 750 °C, kovářská černá, 250 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton žáruvzdorná barva do 750 °C, kovářská černá, 250 ml
Kód: 2504679
Kód dod.: 329427
EAN: 8715743017988
 
385 Kč
1 540Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychlé a jednoduché použití, snadné a bezproblémové obnovení nátěru, vysoká tepelná odolnost do 750 °C, ředitelná S6005, aplikace štětcem, válečkem nebo stříkáním, atraktivní černošedé provedení kovářské barvy.
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová barva na rez, Ral 9005 černá, 250 ml
Dupli-Color Alkyton
Dupli-Color Alkyton Lesk, samozákladová barva na rez, Ral 9005 černá, 250 ml
Kód: 2502735
Kód dod.: 329082
EAN: 8715743006647
 
289 Kč
1 156Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva s vynikající odolností, pružností, odolností vůči oděru a rychlým zasychánáním (i při teplotách do +5°C). Hlavní předností však je vysoká antikorozní schopnost a možnost natírat i na již zrezavělý a silně zrezavělý kov.
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 350 g
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 350 g
Kód: 2503220
Kód dod.: 326127
EAN: 8590518383358
 
335 Kč
957.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochraně ocelových a litinových povrchů vystavených cyklickému tepelnému namáhání. Používá se k ochranným nátěrům krbů, kouřovodů, parního potrubí, motorů, výměníků tepla, slunečních konektorů.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 15+3 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 15+3 kg
Kód: 2500214
Kód dod.: 400609
EAN: 8591235066203
 
545 Kč
30.28Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 13+2 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 13+2 kg
Kód: 2503704
Kód dod.: 400826
EAN: 8591235036138
 
615 Kč
41Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
EPOLEX barva na vany S2321O + tužidlo S7300, 940 g
Epolex
EPOLEX barva na vany S2321O + tužidlo S7300, 940 g
Kód: 2503819
Kód dod.: 256480
EAN: 8595073025040
 
685 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email epoxidový dvousložkový, určený pro renovaci povrchu smaltovaných van, vaniček sprchových koutů. Není vhodný na akrylátové povrchy.
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 700 g
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 700 g
Kód: 2502688
Kód dod.: 243010
EAN: 8590518323071
 
622 Kč
888.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochraně ocelových a litinových povrchů vystavených cyklickému tepelnému namáhání. Používá se k ochranným nátěrům krbů, kouřovodů, parního potrubí, motorů, výměníků tepla, slunečních kolektorů.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 2,5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 2,5 kg
Kód: 2506448
Kód dod.: 359101
EAN: 8592474100734
 
832 Kč
332.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
DENAS BETON EKONOMIK barva na beton, 0110 šedý, 5 kg
Denas
DENAS BETON EKONOMIK barva na beton, 0110 šedý, 5 kg
Kód: 2506938
Kód dod.: 359071
EAN: 8592474109768
 
1 099 Kč
219.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná pochozí disperzní barva na beton. Ekonomicky výhodná, omyvatelná barva 2v1 se základem.
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, 6003 slonová kost, 375 ml
Radbal
Radbal Standard S2119 barva na radiátory, 6003 slonová kost, 375 ml
Kód: 2503885
Kód dod.: 217130
EAN: 8595073022100
 
209 Kč
557.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syntetická vrchní barva na radiátory a teplovodního potrubí ústředního topení. Vhodná k nátěrům měděných trubek. Dokonale termovodivá.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.