cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lazura na dřevo, teak, 10 l
Barvy a laky Hostivař
Lazura na dřevo, teak, 10 l
Kód: 2504952
Kód dod.: 395185
EAN: 8591235077933
 
422 Kč
42.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo zvýrazňuje kresbu dřeva.
Elizabeth Arden Green Tea Pistachio Crunch toaletní voda pro ženy 100 ml
Elizabeth Arden
Elizabeth Arden Green Tea Pistachio Crunch toaletní voda pro ženy 100 ml
Kód: 2501048
 
EAN: 085805378349
 
679 Kč
6 790Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 Dopřejte si povzbuzující vůni, j
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-1 chladná světle hnědá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-1 chladná světle hnědá 60 ml
Kód: 2507878
Kód dod.: 870700
EAN: 9000101744781
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 5-1 Chladná světlá hnědá je permanentní barva na vlasy, která nabízí přirozený studený tón s jemným nádechem elegance.
Baterie Philips Longlife Power AA 4 ks LR6 Mignon 1,5V
Philips
Baterie Philips Longlife Power AA 4 ks LR6 Mignon 1,5V
Kód: 2506125
Kód dod.: 960960
EAN: 8712581549909
 
44 Kč
11Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní baterie značky Philips poskytují dobrou kvalitu a dlouhou životnost.
Glade náhradní náplň do elektrického osvěžovače vzduchu Fresh Mandarin Dream 20 ml
Glade by brise®
Glade náhradní náplň do elektrického osvěžovače vzduchu Fresh Mandarin Dream 20 ml
Kód: 2601216
Kód dod.: 725091
EAN: 5000204420791
 
119.90 Kč
120 Kč
5 995Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do elektrického osvěžovače vzduchu, která dlouhodobě provoní váš domov svěží ovocně-citrusovou vůní mandarinek.
AKCE
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pro kočky se spirulinou a hovězím 750g
Purina®
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pro kočky se spirulinou a hovězím 750g
Kód: 2603008
Kód dod.: 976271
EAN: 7613036716512
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Dual Nature Sterilised je kompletní krmivo pro kastrované a sterilizované kočky s hovězím masem a spirulinou, které podporuje vitalitu, imunitní systém i zdraví močových cest.
Novinky
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 2603449
 
EAN: 3616307208543
 
2 425 Kč
48 500Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2026 BOSS Bottled Beyond Eau de Parfu
Novinky
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Kód: 2603448
 
EAN: 3616307208536
 
1 655 Kč
55 166.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2026 Dámská parfémovaná voda BOSS Bot
AKCE
-7%Sleva
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0220 světle hnědá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0220 světle hnědá, 700 g
Kód: 2504908
Kód dod.: 262430
EAN: 8594166557314
 
277 Kč
299 Kč
395.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krycí barva na bázi modifikované fermeže s olejem ve vodě. Extrémně penetrující krycí vodou ředitelná barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití ve venkovním i vnitřním prostředí.
-1%Sleva
Essence What The Fake! umělé řasy 01 Dramatic Volume 1 g
Essence
Essence What The Fake! umělé řasy 01 Dramatic Volume 1 g
Kód: 2500389
 
EAN: 4059729516589
 
77 Kč
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nalepovací řasy What The Fake! od značky essence dodávají intenzivní objem pro nepřehlédnutelný vzhl
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0051 zeleň jedle, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0051 zeleň jedle, 2,5 l
Kód: 2500606
Kód dod.: 249529
EAN: 8595073018271
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Nivea Sun OF 50 Protect & Dry Touch neviditelný sprej na opalování, 200 ml
Nivea®
Nivea Sun OF 50 Protect & Dry Touch neviditelný sprej na opalování, 200 ml
Kód: 2202258
Kód dod.: 815155
EAN: 4005900695826
 
379.90 Kč
1 899.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Průhledné nemastné složení zanechá pokožku svěží a bez bílých stop. Složení respektuje oceány - je z 83 % biologicky rozložitelné a neobsahuje UV filtry octinoxate, oxybenzone a octocrylene.
Den Braven Mamut Glue Disper Fix unvierzální lepidlo lepí savé i nesavé, 280 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue Disper Fix unvierzální lepidlo lepí savé i nesavé, 280 ml
Kód: 2505836
Kód dod.: 518882
EAN: 8595100175533
 
145 Kč
1 812.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní, rychlé a spolehlivé lepidlo. Využijete v dílně, domácnosti, garáži nebo i na pracovišti. Lepí většinu materiálů jako je dřevo, beton, kov, kámen apod.
AKCE
-7%Sleva
Pur Secrets of the World Raspberry & Red Currant prostředek na nádobí, 1,2 l
Henkel Pur
Pur Secrets of the World Raspberry & Red Currant prostředek na nádobí, 1,2 l
Kód: 2506139
Kód dod.: 735201
EAN: 9000101386448
 
82 Kč
87.90 Kč
68.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná kombinace účinných látek pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny. S vůní malin a červeného rybízu.
Het Brillant Q plněná pískem struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Het
Het Brillant Q plněná pískem struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Kód: 2504307
Kód dod.: 400533
EAN: 8594158025210
 
439 Kč
87.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K nátěrům omítek, zdiva, sádrokartonu, sádrovláknitých, dřevotřískových a dřevovláknitých desek, betonových panelů a monolitů, hladkých tapet k tomu určených apod.
AKCE
-9%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0620 žlutá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0620 žlutá, 700 g
Kód: 2504006
Kód dod.: 355998
EAN: 8592474019067
 
349 Kč
385 Kč
498.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0199 černá, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0199 černá, 0,3 kg
Kód: 2506436
Kód dod.: 355871
EAN: 8592474101243
 
161 Kč
536.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0660 okrová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0660 okrová, 700 g
Kód: 2503992
Kód dod.: 355895
EAN: 8592474019333
 
289 Kč
322 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0815 červená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0815 červená, 700 g
Kód: 2503994
Kód dod.: 355905
EAN: 8592474019357
 
289 Kč
322 Kč
412.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
Rexona antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Active Protection Fresh, 150 ml
Kód: 1703370
Kód dod.: 837036
EAN: 8710908760716
100%
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antiperspirant, který optimálně absorbuje pot a neutralizuje zápach.
PATTEX Fix oboustranná extra silná lepicí montážní páska, nosnost 120 kg, 1,5 m × 19 mm
Henkel Pattex®
PATTEX Fix oboustranná extra silná lepicí montážní páska, nosnost 120 kg, 1,5 m × 19 mm
Kód: 2506347
Kód dod.: 502012
EAN: 9000100214568
 
215 Kč
143.33Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oboustranná extra silná lepicí montážní páska s vysokou přilnavostí.
-2%Sleva
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 115 Pearly Pleasant Breeze 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 115 Pearly Pleasant Breeze 0,8 g
Kód: 1900897
Kód dod.: 30.115
EAN: 4052136094428
 
163 Kč
167 Kč
163 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hedvábně jemné oční stíny Eyeshadows vynikají vysokou barevnou stálostí i intenzitou a díky své měkk
-2%Sleva
Artdeco Eye Shadow Matt matné oční stíny 525 Matt Handmade Chocolate 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Matt matné oční stíny 525 Matt Handmade Chocolate 0,8 g
Kód: 2005921
Kód dod.: 30.525
EAN: 4052136111262
 
163 Kč
167 Kč
163 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální oční stíny pro úchvatné líčení! Jednotlivé stíny se dodávají samostatně v praktickém m
Glade náplň osvěžovače vzduchu Touch Fresh Pure Clean Linen 3× 10 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu Touch Fresh Pure Clean Linen 3× 10 ml
Kód: 2306547
Kód dod.: 727014
EAN: 5000204847543
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do osvěžovačů vzduchu řady Glade one touch s vůní čerstvě vypraného prádla. Jedná se o koncentrovaný aerosolový osvěžovač vzduchu intenzivní příjemné vůně, která provoní váš domov.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.