cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Dove®
Dove Men+Care sprchový gel Extra Fresh, 250 mll
Kód: 58867
Kód dod.: 797355
EAN: 8720181313431
95%
64.90 Kč
259.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Men+Care Extra Fresh chladivá svěžest a hydratace pro moderního muže.
Indulona Profi SOS ochranný krém, 100 g
Indulona®
Indulona Profi SOS ochranný krém, 100 g
Kód: 97832
Kód dod.: 820074
EAN: 8588006397109
100%
44.90 Kč
449Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Každodenní ošetření lehce porušené pokožky a její ochrana před mikroby. Omezuje riziko vzniku infekcí, pomáhá chránit před mikroby, má zklidňující účinky, podporuje regeneraci, navrací vitalitu.
got2b suchý šampon Extra Fresh, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
got2b suchý šampon Extra Fresh, 200 ml
Kód: 1704292
Kód dod.: 981297
EAN: 9000101043211
 
184.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b suchý šampon Extra Fresh - okamžitá svěžest. Cheat day pro vaše vlasy! Got2b Extra Fresh suchý šampon čistí a osvěžuje vlasy během chvilky mezi mytími.
Lanza Fresh & Clean Color prací prášek na barevné prádlo 90 dávek 5,85 kg
Lanza
Lanza Fresh & Clean Color prací prášek na barevné prádlo 90 dávek 5,85 kg
Kód: 2500928
Kód dod.: 759234
EAN: 5999109522245
 
369.90 Kč
4.11Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lanza Fresh & Clean Color – zachovejte zářivé barvy a dokonale čisté prádlo s každým praním!
LAVON čistič na podlahy Blue Fresh, 1 l
Lavon
LAVON čistič na podlahy Blue Fresh, 1 l
Kód: 2501705
Kód dod.: 702188
EAN: 8594187141547
 
44.90 Kč
44.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný a šetrný čistič s příjemnou svěží vůní letních květů pro každodenní úklid. Vhodný na všechny druhy podlah a omyvatelných povrchů: dlažby, obklady, lino, vinyl, laminát, dřevo, marmoleum, mramor. Zanechává povrchy lesklé a zářivě čisté.
-5%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, jilm, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, jilm, 250 g
Kód: 2504864
Kód dod.: 511245
EAN: 8591235075533
 
59.90 Kč
62.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 500 g
Kód: 2504554
Kód dod.: 512242
EAN: 8591235062892
 
250 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0111 šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0111 šedá, 700 g
Kód: 2503982
Kód dod.: 355810
EAN: 8592474019166
 
259 Kč
289 Kč
370Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0120 antracit, 0,7 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0120 antracit, 0,7 kg
Kód: 2507430
Kód dod.: 356076
EAN: 8592474112867
 
259 Kč
289 Kč
370Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Splňuje normu povrchových úprav výrobků a hraček pro děti od 0-3 let (ČSN EN 71, část 3) a je vhodný pro styk s potravinami.
AKCE
-9%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0750 oranžová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0750 oranžová, 700 g
Kód: 2503993
Kód dod.: 355900
EAN: 8592474019340
 
339 Kč
373 Kč
484.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-9%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0620 žlutá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0620 žlutá, 700 g
Kód: 2503990
Kód dod.: 355885
EAN: 8592474019319
 
339 Kč
373 Kč
484.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-13%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0750 oranžová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0750 oranžová, 700 g
Kód: 2504009
Kód dod.: 356010
EAN: 8592474018787
 
335 Kč
385 Kč
478.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
-1%Sleva
Essence What The Fake! umělé řasy 01 Dramatic Volume 1 g
Essence
Essence What The Fake! umělé řasy 01 Dramatic Volume 1 g
Kód: 2500389
 
EAN: 4059729516589
 
77 Kč
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nalepovací řasy What The Fake! od značky essence dodávají intenzivní objem pro nepřehlédnutelný vzhl
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0240 hnědá tmavá, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0240 hnědá tmavá, 0,3 kg
Kód: 2506438
Kód dod.: 355873
EAN: 8592474101267
 
161 Kč
536.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0421 světle modrá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0421 světle modrá, 700 g
Kód: 2504001
Kód dod.: 355966
EAN: 8592474018862
 
299 Kč
333 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0510 světle zelená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0510 světle zelená, 700 g
Kód: 2504003
Kód dod.: 355978
EAN: 8592474018930
 
299 Kč
333 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
AKCE
-9%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0566 zelená plotová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0566 zelená plotová, 700 g
Kód: 2505477
Kód dod.: 355878
EAN: 8592474101700
 
339 Kč
373 Kč
484.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0120 střešní antracit, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0120 střešní antracit, 700 g
Kód: 2506456
Kód dod.: 356023
EAN: 8592474101762
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0100 bílá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0100 bílá, 700 g
Kód: 2504904
Kód dod.: 262400
EAN: 8594166557161
 
277 Kč
299 Kč
395.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krycí barva na bázi modifikované fermeže s olejem ve vodě. Extrémně penetrující krycí vodou ředitelná barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití ve venkovním i vnitřním prostředí.
Elizabeth Arden Green Tea Pistachio Crunch toaletní voda pro ženy 100 ml
Elizabeth Arden
Elizabeth Arden Green Tea Pistachio Crunch toaletní voda pro ženy 100 ml
Kód: 2501048
 
EAN: 085805378349
 
679 Kč
6 790Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 Dopřejte si povzbuzující vůni, j
VÝPRODEJ - TOP CENA
Artdeco Mineral Eye Styler minerální tužka na oči 51 Mineral Black 0,4 g
Artdeco
Artdeco Mineral Eye Styler minerální tužka na oči 51 Mineral Black 0,4 g
Kód: 87054
Kód dod.: 336.51
EAN: 4052136001389
 
273 Kč
273Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Skvělá volba pro snadno se dráždící a citlivé oči, precizní tužka zajišťující dlouhotrvající a přesn
Artdeco Eye Shadow Matt matné oční stíny 503 Black 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Matt matné oční stíny 503 Black 0,8 g
Kód: 87092
Kód dod.: 30.503
EAN: 4019674305034
 
179 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální oční stíny pro ohromující výsledky! Všechny stíny se prodávají jednotlivě v praktickém
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 10 Pearly White 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 10 Pearly White 0,8 g
Kód: 87119
Kód dod.: 30.10
EAN: 4019674030103
 
163 Kč
163 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní oční stíny pro dokonalé líčení! Jednotlivé stíny získáte v praktickém magnetickém ba
Lazura na dřevo, palisandr, 10 l
Barvy a laky Hostivař
Lazura na dřevo, palisandr, 10 l
Kód: 2504109
Kód dod.: 395183
EAN: 8591235040111
 
439 Kč
43.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo zvýrazňuje kresbu dřeva.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.