cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
BALSPREJ základní univerzální barva ve spreji šedá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ základní univerzální barva ve spreji šedá, 400 ml
Kód: 2503462
Kód dod.: 106304
EAN: 4009506013183
 
145 Kč
362.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální základová barva je vhodná k přípravě porézních a savých podkladů pro zvýšení antikorozní ochrany.
REMAL Struktura malířská barva se zrnitou strukturou, 7,5 kg
REMAL
REMAL Struktura malířská barva se zrnitou strukturou, 7,5 kg
Kód: 2504336
Kód dod.: 400924
EAN: 8591235045529
 
485 Kč
64.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná malířská barva s hrubozrnnou strukturou do 0,5 mm. Používá se zejména pro imitaci vzhledu štukové vrstvy, k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech.
REMAL Vinyl bílý mat omyvatelná barva na zeď 4 kg
REMAL
REMAL Vinyl bílý mat omyvatelná barva na zeď 4 kg
Kód: 2504798
Kód dod.: 401625
EAN: 8591235073737
 
535 Kč
133.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiový bílý malířský nátěr se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Povrch je šetrně omyvatelný. Nátěr je určen k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
BALSPREJ základní univerzální barva ve spreji bílá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ základní univerzální barva ve spreji bílá, 400 ml
Kód: 2503460
Kód dod.: 106300
EAN: 4009506013152
 
145 Kč
362.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální základová barva je vhodná k přípravě porézních a savých podkladů pro zvýšení antikorozní ochrany.
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 800 g
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 800 g
Kód: 2504685
Kód dod.: 301331
EAN: 8591235039559
 
239 Kč
298.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 5 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 5 kg
Kód: 2504687
Kód dod.: 301336
EAN: 8591235039573
 
1 179 Kč
235.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
Eternal Stabil protiskluzová barva na betonové podlahy a dlažbu, světle šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil protiskluzová barva na betonové podlahy a dlažbu, světle šedá, 10 kg
Kód: 2503435
Kód dod.: 355409
EAN: 8590892113640
 
2 855 Kč
285.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen k povrchové úpravě betonových ploch, betonových dlaždic, betonové zámkové dlažby. Je vhodný k povrchové úpravě betonových podlah ve sklepech, schodištích, skladištích, výstavních prostorech apod.
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 2 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 2 kg
Kód: 2504686
Kód dod.: 301334
EAN: 8591235071214
 
565 Kč
282.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
Belton barva na radiátory ve spreji, bílá, 400 ml
Belton
Belton barva na radiátory ve spreji, bílá, 400 ml
Kód: 2501997
Kód dod.: 103137
EAN: 4015962156425
 
237 Kč
592.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva ve spreji na Vaše radiátory, pomocí Belton barvy na topení je bez problémů možno lakovat topná tělesa o teplotě 80 - 120 °C.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6003 olivově zelená mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6003 olivově zelená mat, 400 ml
Kód: 2508063
Kód dod.: 107072
EAN: 8592884013396
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Renolast asfaltohliníková barva na střechu, 7 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková barva na střechu, 7 kg
Kód: 2502703
Kód dod.: 301116
EAN: 8585000102807
 
2 099 Kč
299.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se jako reflexní izolační nátěrová látka na povrchovou úpravu střešní krytiny na bázi bitumenů a plechu, na nátěry zdiva, betonu, dřeva a některých plastických látek, kde se kromě izolačního a konzervačního účinku požaduje i odrážení sluneční
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 25 kg
REMAL
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 25 kg
Kód: 2508534
Kód dod.: 400662
EAN: 8591235036459
 
1 689 Kč
67.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protiplísňový malířská paropropustná barva do interiéru s účinkem proti růstu plísní např. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0454 tmavě modrá, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0454 tmavě modrá, 700 g
Kód: 2502685
Kód dod.: 242928
EAN: 8590518327079
 
379 Kč
541.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 1 kg
Kód: 2500212
Kód dod.: 400600
EAN: 8591235028270
 
49.90 Kč
49.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 1 kg
Kód: 2500310
Kód dod.: 400865
EAN: 8591235044430
 
61.90 Kč
61.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní, sametově matná, bělost 94 %. Malířská barva s opticky vylepšenou bělostí, kryvostí a vysokou paropropustností. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Je vyroben z pří
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 40 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 40 kg
Kód: 2504298
Kód dod.: 400875
EAN: 8591235042863
 
1 429 Kč
35.73Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní, sametově matná, bělost 94 %. Malířská barva s opticky vylepšenou bělostí, kryvostí a vysokou paropropustností. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Je vyroben z pří
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 15 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 15 kg
Kód: 2500209
Kód dod.: 400870
EAN: 8591235036992
 
559 Kč
37.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní, sametově matná, bělost 94 %. Malířská barva s opticky vylepšenou bělostí, kryvostí a vysokou paropropustností. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Je vyroben z pří
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 4 kg
Kód: 2504609
Kód dod.: 400821
EAN: 8591235066098
 
205 Kč
51.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 36+4 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 36+4 kg
Kód: 2502066
Kód dod.: 400892
EAN: 8591235065978
 
1 749 Kč
43.73Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 1 kg
Kód: 2500211
Kód dod.: 400612
EAN: 8591235022735
 
63.90 Kč
63.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
Bilak Zn Primer základní barva na ocelové konstrukce pod vodu, šedá, 1,2 kg
Bilak
Bilak Zn Primer základní barva na ocelové konstrukce pod vodu, šedá, 1,2 kg
Kód: 2502678
Kód dod.: 183912
EAN: 8590518811127
 
657 Kč
547.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je vhodná k nátěrům ocelových předmětů a konstrukcí vystavených agresivnímu prostředí. (stožáry, ocelové mostní konstrukce...)
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1003 signální žlutá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 1003 signální žlutá, 400 ml
Kód: 2503609
Kód dod.: 107010
EAN: 4009506091037
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9005 černý mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9005 černý mat, 400 ml
Kód: 2501667
Kód dod.: 107007
EAN: 4009506099972
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černý mat ral 9005 univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6001 zelená smaragdová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6001 zelená smaragdová, 400 ml
Kód: 2501887
Kód dod.: 107036
EAN: 4009506096018
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.