cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 1 kg
Kód: 2500312
Kód dod.: 400878
EAN: 8591235090284
 
73.90 Kč
73.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 10 kg
REMAL
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 10 kg
Kód: 2503500
Kód dod.: 400652
EAN: 8591235023121
 
883.40 Kč
88.34Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně kryje, je prodyšná, otěruvzdorná a má vysokou bělost 91 %. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Vhodná barva na sádrokarton.
Jub Jupol Citro malířská barva proti plísním, 5 l
Jub
Jub Jupol Citro malířská barva proti plísním, 5 l
Kód: 2503093
Kód dod.: 404927
EAN: 3831000243619
 
549 Kč
109.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Má příjemnou citrónovou vůni, vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou paropropustnost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná. Barva má mimořádně nízký obsah těkavých organických látek (VOC < 1 g/l) – je šetrná k lidskému zdraví a životnímu prostředí.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 5 kg
Kód: 2505482
Kód dod.: 359102
EAN: 8592474100741
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0905 šedý protiskluz, 5 kg
Kód: 2506463
Kód dod.: 359093
EAN: 8592474100888
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
Belton barva na radiátory ve spreji, bílá, 400 ml
Belton
Belton barva na radiátory ve spreji, bílá, 400 ml
Kód: 2501997
Kód dod.: 103137
EAN: 4015962156425
 
237 Kč
592.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva ve spreji na Vaše radiátory, pomocí Belton barvy na topení je bez problémů možno lakovat topná tělesa o teplotě 80 - 120 °C.
Jub Jupol Citro malířská barva proti plísním, 10 l
Jub
Jub Jupol Citro malířská barva proti plísním, 10 l
Kód: 2503094
Kód dod.: 404929
EAN: 3831000243626
 
938 Kč
93.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Má příjemnou citrónovou vůni, vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou paropropustnost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná. Barva má mimořádně nízký obsah těkavých organických látek (VOC < 1 g/l) – je šetrná k lidskému zdraví a životnímu prostředí.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 230 Magnolie, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 230 Magnolie, 5 + 1 kg
Kód: 2505044
Kód dod.: 401295
EAN: 8591235082968
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 140 Popelka, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 140 Popelka, 5 + 1 kg
Kód: 2505043
Kód dod.: 401289
EAN: 8591235083040
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0199 černá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0199 černá, 800 g
Kód: 2503406
Kód dod.: 432163
EAN: 8591235029024
 
287 Kč
358.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Bilak Zn Primer základní barva na ocelové konstrukce pod vodu, šedá, 1,2 kg
Bilak
Bilak Zn Primer základní barva na ocelové konstrukce pod vodu, šedá, 1,2 kg
Kód: 2502678
Kód dod.: 183912
EAN: 8590518811127
 
657 Kč
547.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je vhodná k nátěrům ocelových předmětů a konstrukcí vystavených agresivnímu prostředí. (stožáry, ocelové mostní konstrukce...)
AKCE
-10%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1023 žlutá, 800 ml
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1023 žlutá, 800 ml
Kód: 2502709
Kód dod.: 301354
EAN: 8595002322929
 
273 Kč
305 Kč
341.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
truckZdarma
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 8 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 8 kg
Kód: 2503120
Kód dod.: 242926
EAN: 8590518347800
 
3 899 Kč
487.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se svýšenou odolností vůči UV záření je určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
truckZdarma
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 8 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 8 kg
Kód: 2503138
Kód dod.: 242920
EAN: 8590518342805
 
3 889 Kč
486.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se svýšenou odolností vůči UV záření je určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
AKCE
-16%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0101 šedá, 700 g
Kód: 2502681
Kód dod.: 242916
EAN: 8590518342072
 
320 Kč
379 Kč
457.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
-1%Sleva
Bisil univerzální barva, zlatá, 80 g
Bisil
Bisil univerzální barva, zlatá, 80 g
Kód: 2503221
Kód dod.: 327176
EAN: 8590518364081
 
107 Kč
108 Kč
21 400Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se zvýšenou odolností vůči UV záření k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
-1%Sleva
Bisil univerzální barva, stříbrná, 80 g
Bisil
Bisil univerzální barva, stříbrná, 80 g
Kód: 2502733
Kód dod.: 327180
EAN: 8590518369086
 
107 Kč
108 Kč
21 400Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se zvýšenou odolností vůči UV záření k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1023 žlutá, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1023 žlutá, 2 kg
Kód: 2502708
Kód dod.: 301351
EAN: 8595002323032
 
575 Kč
287.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
REMAL Termokomfort termoizolační barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Termokomfort termoizolační barva na zeď, 4 kg
Kód: 2504338
Kód dod.: 400934
EAN: 8591235045499
 
949 Kč
237.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Termoizolačním barva na zeď s antikondenzačním účinkem. Používá se k malování omítek, betonu, dřeva, dřevotřísky aj. v interiérech.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 13+2 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 13+2 kg
Kód: 2503705
Kód dod.: 400816
EAN: 8591235036169
 
475 Kč
31.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
AKCE
-10%Sleva
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 6,5+1 kg
Kód: 2503703
Kód dod.: 400824
EAN: 8591235036145
 
309 Kč
345 Kč
41.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 3,5 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0464 modrá, 3,5 kg
Kód: 2502684
Kód dod.: 242925
EAN: 8590518347350
 
1 739 Kč
1 740 Kč
496.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
AKCE
-6%Sleva
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 15 kg
REMAL
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 15 kg
Kód: 2503723
Kód dod.: 400856
EAN: 8591235036305
 
1 249 Kč
1 335 Kč
83.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální omyvatelná disperzní barva k nátěrům sádrokartonových desek, kterou lze použít i k nátěrům omítek, betonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech. Výborně kryje, je prodyšná, omyvatelná a má vysokou bělost 93 %.
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 7,5 kg
REMAL
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 7,5 kg
Kód: 2503722
Kód dod.: 400854
EAN: 8591235036299
 
699 Kč
93.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální omyvatelná disperzní barva k nátěrům sádrokartonových desek, kterou lze použít i k nátěrům omítek, betonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech. Výborně kryje, je prodyšná, omyvatelná a má vysokou bělost 93 %.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.