cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 40 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 40 kg
Kód: 2504298
Kód dod.: 400875
EAN: 8591235042863
 
1 429 Kč
35.73Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní, sametově matná, bělost 94 %. Malířská barva s opticky vylepšenou bělostí, kryvostí a vysokou paropropustností. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Je vyroben z pří
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 1 kg
Kód: 2500211
Kód dod.: 400612
EAN: 8591235022735
 
63.90 Kč
63.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 4 kg
Kód: 2504609
Kód dod.: 400821
EAN: 8591235066098
 
205 Kč
51.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 36+4 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 36+4 kg
Kód: 2502066
Kód dod.: 400892
EAN: 8591235065978
 
1 749 Kč
43.73Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
Syoss barva na vlasy, 4-2 Mahagonově Hnědý
Henkel Syoss
Syoss barva na vlasy, 4-2 Mahagonově Hnědý
Kód: 60958
Kód dod.: 1671347
EAN: 9000100632867
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte barvy profesionální kvality, které byly vyvinuty a testovány ve spolupráci s kadeřníky a koloristy, se kterými jednoduše získáte i doma perfektní barevný výsledek jako ze salonu!
BARLET báze akrylát plus BP A, bílý, 20 kg
BARLET
BARLET báze akrylát plus BP A, bílý, 20 kg
Kód: 2505065
Kód dod.: 416107
EAN: 8591235085242
 
2 766.90 Kč
138.35Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce vydatná, vodoodpudivá, omyvatelná akrylátová fasádní barva. Překrývá trhlinky, je vhodná na renovaci zateplovacích systémů a je určena k tónování.
Detecha Izoban barva na beton, šedá, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, šedá, 2 kg
Kód: 2502713
Kód dod.: 301442
EAN: 8595002300729
 
475 Kč
237.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Renolast asfaltohliníková barva na střechu, 7 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková barva na střechu, 7 kg
Kód: 2502703
Kód dod.: 301116
EAN: 8585000102807
 
2 099 Kč
299.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se jako reflexní izolační nátěrová látka na povrchovou úpravu střešní krytiny na bázi bitumenů a plechu, na nátěry zdiva, betonu, dřeva a některých plastických látek, kde se kromě izolačního a konzervačního účinku požaduje i odrážení sluneční
Belton barva na radiátory ve spreji, bílá, 400 ml
Belton
Belton barva na radiátory ve spreji, bílá, 400 ml
Kód: 2501997
Kód dod.: 103137
EAN: 4015962156425
 
237 Kč
592.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva ve spreji na Vaše radiátory, pomocí Belton barvy na topení je bez problémů možno lakovat topná tělesa o teplotě 80 - 120 °C.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Flek-stop barva na skvrny po vodě, kouři a nikotinu 5 kg
REMAL
REMAL Flek-stop barva na skvrny po vodě, kouři a nikotinu 5 kg
Kód: 2503725
Kód dod.: 400862
EAN: 8591235036527
 
1 809 Kč
1 935 Kč
361.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
REMAL Flek-stop, základní zakrývací nátěr. Speciální vodouředitelný základní nátěr pro interiéry i exteriéry určený k izolaci skvrn, které při přetření běžným (hlavně malířským) nátěrem vystupují na povrch (zejména skvrny od zateklé vody a nikotinu.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 1 kg
Kód: 2500312
Kód dod.: 400878
EAN: 8591235090284
 
73.90 Kč
73.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 10 kg
REMAL
REMAL Profi malířská barva na sádrokarton a sanační omítky, 10 kg
Kód: 2503500
Kód dod.: 400652
EAN: 8591235023121
 
883.40 Kč
88.34Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně kryje, je prodyšná, otěruvzdorná a má vysokou bělost 91 %. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Vhodná barva na sádrokarton.
Jub Jupol Citro malířská barva proti plísním, 5 l
Jub
Jub Jupol Citro malířská barva proti plísním, 5 l
Kód: 2503093
Kód dod.: 404927
EAN: 3831000243619
 
549 Kč
109.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Má příjemnou citrónovou vůni, vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou paropropustnost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná. Barva má mimořádně nízký obsah těkavých organických látek (VOC < 1 g/l) – je šetrná k lidskému zdraví a životnímu prostředí.
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 800 g
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 800 g
Kód: 2504685
Kód dod.: 301331
EAN: 8591235039559
 
239 Kč
298.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 5 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 5 kg
Kód: 2504687
Kód dod.: 301336
EAN: 8591235039573
 
1 179 Kč
235.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
Eternal Stabil protiskluzová barva na betonové podlahy a dlažbu, světle šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal Stabil protiskluzová barva na betonové podlahy a dlažbu, světle šedá, 10 kg
Kód: 2503435
Kód dod.: 355409
EAN: 8590892113640
 
2 855 Kč
285.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen k povrchové úpravě betonových ploch, betonových dlaždic, betonové zámkové dlažby. Je vhodný k povrchové úpravě betonových podlah ve sklepech, schodištích, skladištích, výstavních prostorech apod.
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 2 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0840 červenohnědá, 2 kg
Kód: 2504686
Kód dod.: 301334
EAN: 8591235071214
 
565 Kč
282.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
Bilak Zn Primer základní barva na ocelové konstrukce pod vodu, šedá, 1,2 kg
Bilak
Bilak Zn Primer základní barva na ocelové konstrukce pod vodu, šedá, 1,2 kg
Kód: 2502678
Kód dod.: 183912
EAN: 8590518811127
 
657 Kč
547.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je vhodná k nátěrům ocelových předmětů a konstrukcí vystavených agresivnímu prostředí. (stožáry, ocelové mostní konstrukce...)
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 5 kg
Denas
DENAS NA BETON vrchní barva na beton, 0110 šedý, 5 kg
Kód: 2505482
Kód dod.: 359102
EAN: 8592474100741
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vrchní krycí pochozí vodou ředitelná barva na beton v interiéru i exteriéru. Nátěry betonu, cementotřískových a vláknocementových desek i silikátových podkladů.
REMAL Termokomfort termoizolační barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Termokomfort termoizolační barva na zeď, 4 kg
Kód: 2504338
Kód dod.: 400934
EAN: 8591235045499
 
949 Kč
237.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Termoizolačním barva na zeď s antikondenzačním účinkem. Používá se k malování omítek, betonu, dřeva, dřevotřísky aj. v interiérech.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 13+2 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 13+2 kg
Kód: 2503705
Kód dod.: 400816
EAN: 8591235036169
 
475 Kč
31.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
AKCE
-10%Sleva
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 6,5+1 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 6,5+1 kg
Kód: 2503703
Kód dod.: 400824
EAN: 8591235036145
 
309 Kč
345 Kč
41.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
AKCE
-6%Sleva
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 15 kg
REMAL
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 15 kg
Kód: 2503723
Kód dod.: 400856
EAN: 8591235036305
 
1 249 Kč
1 335 Kč
83.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální omyvatelná disperzní barva k nátěrům sádrokartonových desek, kterou lze použít i k nátěrům omítek, betonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech. Výborně kryje, je prodyšná, omyvatelná a má vysokou bělost 93 %.
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 7,5 kg
REMAL
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 7,5 kg
Kód: 2503722
Kód dod.: 400854
EAN: 8591235036299
 
699 Kč
93.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální omyvatelná disperzní barva k nátěrům sádrokartonových desek, kterou lze použít i k nátěrům omítek, betonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech. Výborně kryje, je prodyšná, omyvatelná a má vysokou bělost 93 %.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.