cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-24%Sleva
Swiffer vlhčené utěrky na podlahu Citrus Fresh, 48 ks
Swiffer
Swiffer vlhčené utěrky na podlahu Citrus Fresh, 48 ks
Kód: 2601062
Kód dod.: 588421
EAN: 8006530163071
 
339.90 Kč
449.90 Kč
7.08Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Swiffer vlhčené utěrky na podlahu Citrus Fresh pomáhají odstranit nečistoty a prach a zanechávají svěží vůni.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 3,5 kg
Kód: 2503616
Kód dod.: 302130
EAN: 8595002322738
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
-5%Sleva
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Uniflex®
Uniflex latexový tmel na sádrokarton, zdivo a dřevo, 800 g
Kód: 2504495
Kód dod.: 511350
EAN: 8591235056945
 
105 Kč
110 Kč
131.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k vyrovnávání drobných nerovností a prasklin sten (omítek, zdiva, panelu, dřevotřísek, dřeva, sádrokartonu apod.) a spárování statických prasklin jak v interiérech, tak i v exteriérech. Tmel se aplikuje špachtlí nebo stěrkou.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 600 ml
Kód: 2500231
Kód dod.: 191608
EAN: 8595073013726
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1100 šeď střední, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1100 šeď střední, 750 ml
Kód: 2500619
Kód dod.: 190689
EAN: 8595073020571
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5300 zeleň střední, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5300 zeleň střední, 750 ml
Kód: 2500632
Kód dod.: 194174
EAN: 8595073021042
 
312 Kč
416Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2320 kávově hnědá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2320 kávově hnědá, 750 ml
Kód: 2500624
Kód dod.: 191511
EAN: 8595073020694
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4400 modř světlá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4400 modř světlá, 750 ml
Kód: 2500628
Kód dod.: 192850
EAN: 8595073020847
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 750 ml
Kód: 2500626
Kód dod.: 191611
EAN: 8595073020779
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5700 vagónová zeleň, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5700 vagónová zeleň, 750 ml
Kód: 2500634
Kód dod.: 194771
EAN: 8595073021141
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5080 zeleň hrášková, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5080 zeleň hrášková, 750 ml
Kód: 2500630
Kód dod.: 193309
EAN: 8595073020946
 
312 Kč
416Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6700 světle okrová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6700 světle okrová, 750 ml
Kód: 2500639
Kód dod.: 195889
EAN: 8595073021370
 
312 Kč
416Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6003 slonová kost, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6003 slonová kost, 375 ml
Kód: 2503895
Kód dod.: 194816
EAN: 8595073021172
 
177 Kč
472Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 375 ml
Kód: 2503812
Kód dod.: 194353
EAN: 8595073021073
 
162 Kč
432Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 7551 oranžová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 7551 oranžová, 750 ml
Kód: 2500640
Kód dod.: 196324
EAN: 8595073021400
 
402 Kč
536Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0230 středně hnědá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0230 středně hnědá, 700 g
Kód: 2500193
Kód dod.: 355825
EAN: 8592474019197
 
259 Kč
289 Kč
370Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matná univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton.
AKCE
-10%Sleva
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0110 světle šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchní barva na dřevo, kov a beton, 0110 světle šedá, 700 g
Kód: 2500187
Kód dod.: 355934
EAN: 8592474018909
 
269 Kč
299 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesklá univerzální vodou ředitelná vrchní krycí barva na kov, dřevo, beton, pozink, měd i sádrokarton. Nejčastější úpravy dveří, zárubní, zábradlí, obkladů, zahradního nábytku, plechových střech apod.
Prix Wc osvěžovač fresh, závěs do WC, 40 g
Styl Prix
Prix Wc osvěžovač fresh, závěs do WC, 40 g
Kód: 02652
Kód dod.: 719080
EAN: 8595000911668
96%
24.90 Kč
622.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící a dezodorační přípravek pro WC-mísy a sanitární zařízení se svěží vůní.
Indulona Profi Original ochranný krém, 100 g
Indulona®
Indulona Profi Original ochranný krém, 100 g
Kód: 92806
Kód dod.: 820073
EAN: 8586017550629
99%
44.90 Kč
449Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Každodenní ošetření namáhané pokožky a ochrana před dráždivými látkami. Udržuje přirozenou ochrannou vrstvu na kůži, dodává pružnost a pevnost, neobsahuje konzervační látky ani jiné alergeny, 47 % složení tvoří přírodní vazelína.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, ořech, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, ořech, 250 g
Kód: 2504869
Kód dod.: 511250
EAN: 8591235075748
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
AKCE
-13%Sleva
Solo Ethanol pro krby, palivo do biokrbů, 1 l
Solo
Solo Ethanol pro krby, palivo do biokrbů, 1 l
Kód: 2506392
Kód dod.: 460440
EAN: 8595025709004
 
117 Kč
135 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palivo pro biokrby a fondue,
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, mahagon, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, mahagon, 250 g
Kód: 2504865
Kód dod.: 511246
EAN: 8591235075564
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, bílý, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, bílý, 250 g
Kód: 2504859
Kód dod.: 511240
EAN: 8591235075267
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce jemný krémovitý tmel k opravám prasklin, kazů, rýh ve dřevě, dřevotřískách a dřevovláknitých deskách.
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, teak, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, teak, 250 g
Kód: 2504861
Kód dod.: 511242
EAN: 8591235075380
 
59.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.