cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 810 šípkově růžová, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 810 šípkově růžová, 3,2 kg
Kód: 2504789
Kód dod.: 401605
EAN: 8591235073133
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0610 světle žlutá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0610 světle žlutá, 800 g
Kód: 2503386
Kód dod.: 432370
EAN: 8591235029338
 
91.90 Kč
114.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 820 korálově červená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 820 korálově červená, 3,2 kg
Kód: 2504790
Kód dod.: 401611
EAN: 8591235073157
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
AKCE
-71%Sleva
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 820 korálově červená, 250 g
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 820 korálově červená, 250 g
Kód: 2600175
Kód dod.: 401608
EAN: 8591235073164
 
19 Kč
64.90 Kč
76Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 620 letní žlutá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat omyvatelná barva na zeď, 620 letní žlutá, 3,2 kg
Kód: 2504787
Kód dod.: 401593
EAN: 8591235073096
 
545 Kč
170.31Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná barva na zeď se sametově matným vzhledem, výbornou kryvostí a otěruvzdorností. Omyvatelná barva k malování stěn i stropů v interiéru na štukové, sádrokartonové a jiné podklady.
Renolast asfaltohliníková barva na střechu, 3 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková barva na střechu, 3 kg
Kód: 2502702
Kód dod.: 301113
EAN: 8585000101282
 
1 050 Kč
350Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se jako reflexní izolační nátěrová látka na povrchovou úpravu střešní krytiny na bázi bitumenů a plechu, na nátěry zdiva, betonu, dřeva a některých plastických látek, kde se kromě izolačního a konzervačního účinku požaduje i odrážení sluneční
AKCE
-8%Sleva
Eternal In Stop malířská izolační barva na skvrny, 1 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Stop malířská izolační barva na skvrny, 1 kg
Kód: 2502804
Kód dod.: 404980
EAN: 8590892113275
 
289 Kč
315 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se k základním nátěrům, kterými lze zabránit průniku nikotinových skvrn v silně zakouřených místnostech do nové malby. Dále se dají tímto nátěrem izolovat skvrny po starých válečkových malbách, skvrny po zatékání, rzi, mastnotě atd...
-5%Sleva
Epoxyban epoxidová barva na podlahy, pro extrémní zátěž, RAL 7045 šedá, 2,5 kg
Detecha®
Epoxyban epoxidová barva na podlahy, pro extrémní zátěž, RAL 7045 šedá, 2,5 kg
Kód: 2506222
Kód dod.: 359190
EAN: 8595002322844
 
1 465 Kč
1 535 Kč
586Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní syntetická dvousložková epoxidová nátěrová hmota na beton určená k nátěrům betonových podlah s velmi vysokou mechanickou zátěží.
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1001 béžová, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1001 béžová, 2 kg
Kód: 2503695
Kód dod.: 301401
EAN: 8595002319448
 
475 Kč
237.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
-4%Sleva
Epoxyban epoxidová barva na podlahy, pro extrémní zátěž, RAL 7045 šedá, 5 kg
Detecha®
Epoxyban epoxidová barva na podlahy, pro extrémní zátěž, RAL 7045 šedá, 5 kg
Kód: 2504284
Kód dod.: 359192
EAN: 8595002322851
 
2 645 Kč
2 769 Kč
529Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní syntetická dvousložková epoxidová nátěrová hmota na beton určená k nátěrům betonových podlah s velmi vysokou mechanickou zátěží.
AKCE
-7%Sleva
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0110 šedá, 5 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0110 šedá, 5 kg
Kód: 2504682
Kód dod.: 301306
EAN: 8591235039481
100%
1 099 Kč
1 179 Kč
219.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0110 šedá, 2 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0110 šedá, 2 kg
Kód: 2504681
Kód dod.: 301304
EAN: 8591235071245
 
529 Kč
569 Kč
264.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 8007 hněď srnčí, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 8007 hněď srnčí, 400 ml
Kód: 2503562
Kód dod.: 107042
EAN: 4009506098074
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9006 světlý hliník, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9006 světlý hliník, 400 ml
Kód: 2500344
Kód dod.: 107051
EAN: 4009506099064
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9003 signální bílá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9003 signální bílá, 400 ml
Kód: 2501666
Kód dod.: 107049
EAN: 4009506099033
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3004 purpurově červená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3004 purpurově červená, 400 ml
Kód: 2501665
Kód dod.: 107020
EAN: 4009506093048
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6010 trávová zelená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6010 trávová zelená, 400 ml
Kód: 2503553
Kód dod.: 107064
EAN: 4009506096100
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9007 šedá hliník, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9007 šedá hliník, 400 ml
Kód: 2503558
Kód dod.: 107070
EAN: 4009506099071
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7040 šedá okenní, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7040 šedá okenní, 400 ml
Kód: 2503557
Kód dod.: 107068
EAN: 4009506097404
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5010 enziánová modrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5010 enziánová modrá, 400 ml
Kód: 2503472
Kód dod.: 107027
EAN: 4009506095103
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 8011 hnědá oříšková, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 8011 hnědá oříšková, 400 ml
Kód: 2503476
Kód dod.: 107043
EAN: 4009506098111
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7035 šedá světlá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 7035 šedá světlá, 400 ml
Kód: 2501891
Kód dod.: 107048
EAN: 4009506097350
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5017 modrá dopravní, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 5017 modrá dopravní, 400 ml
Kód: 2501886
Kód dod.: 107062
EAN: 4009506095172
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6002 zelená listová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6002 zelená listová, 400 ml
Kód: 2503561
Kód dod.: 107034
EAN: 4009506096025
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.