cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, mahagonovo-čokoládová 5.25
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, mahagonovo-čokoládová 5.25
Kód: 12750
Kód dod.: 870632
EAN: 3600010013396
100%
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
HETLINE LF BÁZE A 12 KG
HETLINE LF BÁZE A 12 KG
Kód: 2503425
Kód dod.: 405207
EAN: 8594002533915
 
1 125 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AKCE
Nivea Volume & Hold, lak na vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Volume & Hold, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 13230
Kód dod.: 860130
EAN: 9005800223957
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte vlasům pořádný objem! Se správným lakem snadno vytvoříte nadýchaný účes hodný hollywoodské hvězdy. Fixaci bez slepení a vysušení vám zajistí: NIVEA Lak na vlasy Volume & Hold.
Wellaflex lak na vlasy Extra extra strong (4), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Extra extra strong (4), 250 ml
Kód: 13154
Kód dod.: 860536
EAN: 4056800114061
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex lak na vlasy Extra Strong vaše vlasy zpevní až po dobu 24 hodin, zachovává jejich hebkost, nevysušuje je a lze jej velmi snadno vyčesat.
Wellaflex lak na vlasy Ultra Strong (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Ultra Strong (5), 250 ml
Kód: 13172
Kód dod.: 860533
EAN: 4056800114047
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy Wella Wellaflex Flexible Ultra Strong zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy.
Wellaflex lak na vlasy Strong Hold (3), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Strong Hold (3), 250 ml
Kód: 74237
Kód dod.: 860539
EAN: 4056800195619
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Sensitive lak na vlasy pro silné zpevnění je zcela bez parfmeace a díky tomu je jeho složení velmi šetrné k pokožce hlavy.
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Perleťová bílá
L'Oréal Paris
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Perleťová bílá
Kód: 2507813
Kód dod.: 870648
EAN: 3600524194802
 
209.90 Kč
209.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Cool Silver barva na vlasy Perleťová bílá pomáhá dosáhnout světlého odstínu s jemným perleťovým efektem.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9010 bílá lesk, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 9010 bílá lesk, 400 ml
Kód: 2501894
Kód dod.: 107001
EAN: 4009506099101
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílá lesk ral 9010 univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 730 meruňka, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 730 meruňka, 5 + 1 kg
Kód: 2505049
Kód dod.: 401343
EAN: 8591235083125
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
Primacol Decorative Moonlight dekorativní barva s efektem měsíční záře, zlatá, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Moonlight dekorativní barva s efektem měsíční záře, zlatá, 1 l
Kód: 2506203
Kód dod.: 404107
EAN: 5906725257635
 
995 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moonlight je dekorativní interiérová vrchní barva, která se po osvětlení mění tisícem lesklých částeček v odstínech zlata (zlatý základ) nebo stříbra (stříbrný základ).
BAKRYLEX LAK UNIVERZÁL V1302 LESK 2,5  KG
Bakrylex
BAKRYLEX LAK UNIVERZÁL V1302 LESK 2,5 KG
Kód: 2601663
Kód dod.: 388161
EAN: 8591235106220
 
827 Kč
330.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hostagrund 2v1 S2160 kovářská barva, 375 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 kovářská barva, 375 ml
Kód: 2504130
Kód dod.: 328500
EAN: 8591235039085
 
239 Kč
637.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je především určena k dekorativním nátěrům kovářských výrobků, kde se vyžaduje atraktivní „kovaný“ vzhled.
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, intenzivní sytá hnědá 4.15
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence barva na vlasy, intenzivní sytá hnědá 4.15
Kód: 67461
Kód dod.: 870636
EAN: 3600010013389
 
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá zářivá permanentní barva na vlasy, které nebledne až po dobu 8 týdnů.
Sanakryl Top hydroizolační barva na střechy, šedý, 25 kg
Sanakryl
Sanakryl Top hydroizolační barva na střechy, šedý, 25 kg
Kód: 2503076
Kód dod.: 355422
EAN: 8590892112032
 
4 249 Kč
169.96Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
hydroizolační stěrková hmota pro ochranu, opravy a sanace plochých střech z asfaltových pásů a střešní izolační PUR pěny.
-3%Sleva
Proxim Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 950 g
Proxim
Proxim Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 950 g
Kód: 2502725
Kód dod.: 303152
EAN: 8594019360788
 
209 Kč
215 Kč
220Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěr kovových předmětů a konstrukcí pro vnější prostředí, např. jako antikorozní ochrana rzí narušeného ocelového pletiva, spodků karoserií automobilů apod. Zásadně nevyžaduje základní nátěr.
L'oreal Paris Préférence Vivid Colors barva na vlasy, Smokey Grey 9.112
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence Vivid Colors barva na vlasy, Smokey Grey 9.112
Kód: 2507774
Kód dod.: 870616
EAN: 3600524015497
 
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivá nevšední permanentní barva na vlasy pro velmi intenzivní, lesklý a výrazný výsledek.
AKCE
-17%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0530 tmavě zelený, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0530 tmavě zelený, 700 g
Kód: 2502687
Kód dod.: 242939
EAN: 8590518320070
 
316 Kč
379 Kč
451.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
AKCE
-15%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0454 tmavě modrá, 3,5 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0454 tmavě modrá, 3,5 kg
Kód: 2502686
Kód dod.: 242929
EAN: 8590518327352
 
1 473 Kč
1 739 Kč
420.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín tmavě hnědá 3
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín tmavě hnědá 3
Kód: 48914
Kód dod.: 870150
EAN: 3600540632852
100%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín světlá blond 8
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín světlá blond 8
Kód: 2500201
Kód dod.: 870153
EAN: 3600540632890
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
Syoss Barva na vlasy chladná tmavá blond 6_46, 50ml
Henkel Syoss
Syoss Barva na vlasy chladná tmavá blond 6_46, 50ml
Kód: 2508181
Kód dod.: 870321
EAN: 9000101741377
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Syoss Cool Color 6-46 Chladná tmavá blond - Permanentní barva na vlasy s efektem proti žlutým tónům a až 100% krytím šedin.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3000 ohnivá červená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3000 ohnivá červená, 400 ml
Kód: 2503468
Kód dod.: 107017
EAN: 4009506093000
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3001 signální červená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 3001 signální červená, 400 ml
Kód: 2503469
Kód dod.: 107019
EAN: 4009506093017
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2004 čistě oranžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 2004 čistě oranžová, 400 ml
Kód: 2501664
Kód dod.: 107059
EAN: 4009506092041
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.