cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
1 Vybráno
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-24%Sleva
Swiffer vlhčené utěrky na podlahu Citrus Fresh, 48 ks
Swiffer
Swiffer vlhčené utěrky na podlahu Citrus Fresh, 48 ks
Kód: 2601062
Kód dod.: 588421
EAN: 8006530163071
 
339.90 Kč
449.90 Kč
7.08Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Swiffer vlhčené utěrky na podlahu Citrus Fresh pomáhají odstranit nečistoty a prach a zanechávají svěží vůni.
-38%Sleva
Gillette Venus Extra Comfort Sensitive jednorázová holítka, 3 ks
Gillette®
Gillette Venus Extra Comfort Sensitive jednorázová holítka, 3 ks
Kód: 2603316
Kód dod.: 882095
EAN: 8700216507004
 
74.90 Kč
119.90 Kč
24.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gillette Venus Extra Comfort Sensitive jsou dámská jednorázová holítka se třemi břity, výkyvnou hlavicí a zvlhčujícím páskem s aloe pro pohodlné holení citlivé pokožky.
Jar na nádobí citron, 900 ml
Jar
Jar na nádobí citron, 900 ml
Kód: 99967
Kód dod.: 735083
EAN: 4015400795193
98%
79.90 Kč
88.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jar je koncentrovaný prostředek na ruční mytí nádobí. Díky účinnému složení stačí malé množství přípravku na velké množství nádobí. Má dlouhotrvající aktivní pěnu. Snadno si poradí se znečištěným a mastnotou. Má příjemnou vůni a je šetrný k rukám.
Gillette Satin Care gel na holení pro ženy, 200 ml
Gillette®
Gillette Satin Care gel na holení pro ženy, 200 ml
Kód: 74056
Kód dod.: 881172
EAN: 3014260223007
100%
129.90 Kč
649.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvlhčující gel na holení pro ženy zvláční pokožku, usnadní skluz strojku a zajistí dokonale hladké oholení.
Gillette Sensitive pěna na holení, 300 ml
Gillette®
Gillette Sensitive pěna na holení, 300 ml
Kód: 09340
Kód dod.: 880159
EAN: 7702018617234
99%
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky své krémové konzistenci se snadno roztírá po pokožce. Pěna na holení Gillette Sensitive zanechává pokožku obličeje svěží, hydratovanou a dá jí potřebnou ochranu.
Ambi Pur osvěžovač vzduchu do koupelny Merlion Flower & Spring, 75 ml
Ambi Pur®
Ambi Pur osvěžovač vzduchu do koupelny Merlion Flower & Spring, 75 ml
Kód: 2007100
Kód dod.: 728037
EAN: 8700216014878
 
99.90 Kč
12 487.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelový osvěžovač vzduchu, který přinese do vaší koupelny příjemnou svěží vůni. Osvěžovač odstraňuje ze vzduchu pachy a současně zabraňuje jejich usazování na měkkých površích, jako jsou ručníky, vany či sprchové závěsy.
Swiffer prachovka, 5 ks
Swiffer
Swiffer prachovka, 5 ks
Kód: 2104471
Kód dod.: 588415
EAN: 8006540307991
 
119.90 Kč
23.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozlučte se s prachem, vlasy, chlupy a nečistotami. Zadržuje prach, vlasy, alergeny z roztočů a také chlupy z koček a psů.
Jar na nádobí Sensitive Aloe Vera a jasmín, 900 ml
Jar
Jar na nádobí Sensitive Aloe Vera a jasmín, 900 ml
Kód: 2005736
Kód dod.: 735075
EAN: 8001090975065
100%
79.90 Kč
88.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silný na špínu, jemný k rukám - Jar na mytí nádobí, na který se můžete spolehnout. S příjemnou květinovou vůni nekompromisně odstraňuje i zapečené zbytky jídla a mastnotu.
Swiffer sada násada + prachovka, 4 ks
Swiffer
Swiffer sada násada + prachovka, 4 ks
Kód: 2104469
Kód dod.: 588413
EAN: 8006540307960
100%
99.90 Kč
100 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozlučte se s prachem, vlasy, chlupy a nečistotami. Zadržuje prach, vlasy, alergeny z roztočů a také chlupy z koček a psů.
Power Spray Jar do myčky 3v1, 500 ml
Jar
Power Spray Jar do myčky 3v1, 500 ml
Kód: 2207869
Kód dod.: 700398
EAN: 8001090570222
100%
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Revoluční víceúčelový sprej 3v1 působí na 100 % každodenní mastnoty na nádobí a v kuchyni před samotným mytím, abyste mohli dosáhnout čistoty a lesku bez námahy.
Mr. Proper univerzální čistič podlah Ocean 1 l
Mr. Proper
Mr. Proper univerzální čistič podlah Ocean 1 l
Kód: 2302900
Kód dod.: 700405
EAN: 8006540918968
100%
69.90 Kč
69.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistící prostředek. V naředěné formě je vhodný i pro barvené a lakované povrchy. Univerzální čistící prostředek pro čištění podlah a velkých ploch, bezpečná hodnota pH, různé parfemace.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/0 tmavá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/0 tmavá blond, 110 ml
Kód: 2301704
 
EAN: 4064666715155
 
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
-13%Sleva
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 2,34 kg, 36 dávek
Bonux
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 2,34 kg, 36 dávek
Kód: 2500297
Kód dod.: 755093
EAN: 4061746508379
 
129.90 Kč
149.90 Kč
55.51Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux 3v1 s jedinečnou svěží vůní, který je určený na bílé prádlo.
AKCE
-16%Sleva
Jar na nádobí Sensitive Aloe Vera a jasmín, 450 ml
Jar
Jar na nádobí Sensitive Aloe Vera a jasmín, 450 ml
Kód: 1905948
Kód dod.: 735076
EAN: 8001090975140
100%
37.90 Kč
44.90 Kč
84.22Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silný na špínu, jemný k rukám - Jar na mytí nádobí, na který se můžete spolehnout. S příjemnou květinovou vůni nekompromisně odstraňuje i zapečené zbytky jídla a mastnotu.
Jar na nádobí granátové jablko, 900 ml
Jar
Jar na nádobí granátové jablko, 900 ml
Kód: 100254
Kód dod.: 735089
EAN: 4015400922834
82%
79.90 Kč
88.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jar je koncentrovaný prostředek na ruční mytí nádobí. Díky účinnému složení stačí malé množství přípravku na velké množství nádobí. Má dlouhotrvající aktivní pěnu. Snadno si poradí se znečištěným a mastnotou. Má příjemnou vůni a je šetrný k rukám.
-16%Sleva
Jar na nádobí Sensitive Tea Tree a máta, 450 ml
Jar
Jar na nádobí Sensitive Tea Tree a máta, 450 ml
Kód: 102041
Kód dod.: 735093
EAN: 4015400991311
100%
37.90 Kč
44.90 Kč
84.22Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jar je koncentrovaný prostředek na ruční mytí nádobí. Díky účinnému složení stačí malé množství přípravku na velké množství nádobí. Má dlouhotrvající aktivní pěnu. Snadno si poradí se znečištěným a mastnotou. Má příjemnou vůni a je šetrný k rukám.
AKCE
-16%Sleva
Ariel Color prací gel, 90 praní, 4,05 l
Ariel®
Ariel Color prací gel, 90 praní, 4,05 l
Kód: 2601065
Kód dod.: 765302
EAN: 8006530146265
 
419.90 Kč
499.90 Kč
4.67Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ariel Color prací gel je určený pro praní barevného prádla. Pomáhá odstranit běžné nečistoty a zanechává prádlo čisté.
Astra Superior Platinum, žiletky, balení 5 ks
Astra®
Astra Superior Platinum, žiletky, balení 5 ks
Kód: 19937
Kód dod.: 882305
EAN: 7702018007240
98%
19.90 Kč
3.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astra Superior Platinum jsou oboustranné náhradní žiletky, které si udržují svou oblibu již po mnoho let a jsou vhodné pro všechny klasické strojky na holení.
Astra Superior Stainless, žiletky, balení 5 ks
Astra®
Astra Superior Stainless, žiletky, balení 5 ks
Kód: 19935
Kód dod.: 882307
EAN: 3014260264024
89%
19.90 Kč
3.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astra Superior Stainless jsou oboustranné náhradní žiletky, které si udržují svou oblibu již po mnoho let a jsou vhodné pro všechny klasické strojky na holení.
Jar Professional dezinfekční odmašťovač pro kontakt s potravinami, 750 ml
Jar
Jar Professional dezinfekční odmašťovač pro kontakt s potravinami, 750 ml
Kód: 2205207
Kód dod.: 700396
EAN: 8006540297414
 
99.90 Kč
133.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dezinfekční odmašťovač Jar Professional na povrchy, které přicházejí do kontaktu s potravinami.
AKCE
-33%Sleva
Gillette Series Protection gel na holení, 200 ml
Gillette®
Gillette Series Protection gel na holení, 200 ml
Kód: 2501416
Kód dod.: 881123
EAN: 7702018982011
 
79.90 Kč
119.90 Kč
332.92Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S alantoinem. Tento gel na holení snižuje tření, zlepšuje skluz holicího strojku a obsahuje alantoin, který zajišťuje extra ochranu - pro hladké a pohodlné oholení.
AKCE
-20%Sleva
Jar Platinum Plus tablety do myčky, 71 ks
Jar
Jar Platinum Plus tablety do myčky, 71 ks
Kód: 2601059
Kód dod.: 750267
EAN: 8006530121705
 
399.90 Kč
499.90 Kč
5.63Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jar Platinum Plus tablety do myčky pomáhají odstranit běžné nečistoty z nádobí při mytí v myčce. Předem odměřená kapsle usnadňuje dávkování mycího prostředku.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 5/0 světle hnědá, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 5/0 světle hnědá, 110 ml
Kód: 56962
Kód dod.: 860574
EAN: 4056800877690
100%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 10/81 ultra světlá popelavá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 10/81 ultra světlá popelavá blond, 110 ml
Kód: 2301710
Kód dod.: 860571
EAN: 4064666715148
 
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.