cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Schwarzkopf Gloss Supreme barva na vlasy červená 30 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Gloss Supreme barva na vlasy červená 30 ml
Kód: 2602961
Kód dod.: 870722
EAN: 9000101776898
 
199.90 Kč
6 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Gloss Supreme barva na vlasy červená 30 ml je pečující tónovací barva (color gloss) určená k oživení červených odstínů vlasů a zvýraznění jejich intenzity.
Garnier Color naturals barva na vlasy Přirozeně světlá blond 8N
Garnier
Garnier Color naturals barva na vlasy Přirozeně světlá blond 8N
Kód: 96578
Kód dod.: 870173
EAN: 3600541915879
80%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Garnier Color Naturals je vyživující barva na vlasy se složením s dvojí ochranou. Krémové složení proniká hluboko do vlasových vláken a vyplňuje je sytou barvou.
AKCE
-1%Sleva
Wella Wellaton Intense barva na vlasy 4/5 Addictive Dark Mahagony
Wella®
Wella Wellaton Intense barva na vlasy 4/5 Addictive Dark Mahagony
Kód: 2301703
 
EAN: 4064666715124
95%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% sytý odstín na povrchu a odolné i zdravé vlasy zevnitř. Hloubkově vyživující kúra uzavře povrch
-5%Sleva
Epoxyban epoxidová barva na podlahy, pro extrémní zátěž, RAL 7045 šedá, 2,5 kg
Detecha®
Epoxyban epoxidová barva na podlahy, pro extrémní zátěž, RAL 7045 šedá, 2,5 kg
Kód: 2506222
Kód dod.: 359190
EAN: 8595002322844
 
1 465 Kč
1 535 Kč
586Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní syntetická dvousložková epoxidová nátěrová hmota na beton určená k nátěrům betonových podlah s velmi vysokou mechanickou zátěží.
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1001 béžová, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 1001 béžová, 2 kg
Kód: 2503695
Kód dod.: 301401
EAN: 8595002319448
 
475 Kč
237.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
-4%Sleva
Epoxyban epoxidová barva na podlahy, pro extrémní zátěž, RAL 7045 šedá, 5 kg
Detecha®
Epoxyban epoxidová barva na podlahy, pro extrémní zátěž, RAL 7045 šedá, 5 kg
Kód: 2504284
Kód dod.: 359192
EAN: 8595002322851
 
2 645 Kč
2 769 Kč
529Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní syntetická dvousložková epoxidová nátěrová hmota na beton určená k nátěrům betonových podlah s velmi vysokou mechanickou zátěží.
AKCE
-7%Sleva
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0110 šedá, 5 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0110 šedá, 5 kg
Kód: 2504682
Kód dod.: 301306
EAN: 8591235039481
100%
1 099 Kč
1 179 Kč
219.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0110 šedá, 2 kg
Betex
Betex S2131 2v1 základní i vrchní barva na beton 0110 šedá, 2 kg
Kód: 2504681
Kód dod.: 301304
EAN: 8591235071245
 
529 Kč
569 Kč
264.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K matných nátěrů pro vnitřní i venkovní použití, např. podlahy sklepů, garáží, teras, balkónů, zídky, sloupky apod. Výrobek má vysokou odlonost vůči povětrnosti.
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty PEARLY GLAZE 16, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty PEARLY GLAZE 16, 5 ml
Kód: 2601995
Kód dod.: ES593818
EAN: 4059729593818
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým nehtům decentní a elegantní třpyt s essence mini lakem na nehty PEARLY GLAZE 16. Tento
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty CHOCO CRUSH 17, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty CHOCO CRUSH 17, 5 ml
Kód: 2601999
Kód dod.: ES593825
EAN: 4059729593825
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte elegantní a sladce laděný vzhled nehtů díky mini laku na nehty essence CHOCO CRUSH 17. Výra
L'oreal Paris Préférence Vivid Colors barva na vlasy, Smokey Grey 9.112
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence Vivid Colors barva na vlasy, Smokey Grey 9.112
Kód: 2507774
Kód dod.: 870616
EAN: 3600524015497
 
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivá nevšední permanentní barva na vlasy pro velmi intenzivní, lesklý a výrazný výsledek.
Renolast asfaltohliníková barva na střechu, 3 kg
Renolast
Renolast asfaltohliníková barva na střechu, 3 kg
Kód: 2502702
Kód dod.: 301113
EAN: 8585000101282
 
1 050 Kč
350Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se jako reflexní izolační nátěrová látka na povrchovou úpravu střešní krytiny na bázi bitumenů a plechu, na nátěry zdiva, betonu, dřeva a některých plastických látek, kde se kromě izolačního a konzervačního účinku požaduje i odrážení sluneční
Het Klasik malířská barva, 4 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 4 kg
Kód: 2503515
Kód dod.: 401060
EAN: 8594002537593
 
297 Kč
74.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Het Klasik otěruvzdorný malířský nátěr, interiérová disperzní vysoce bílá barva. Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory.
L'Oreál Paris Préférence barva na vlasy 6.0 tmavá blond
L'Oréal Paris
L'Oreál Paris Préférence barva na vlasy 6.0 tmavá blond
Kód: 2508422
Kód dod.: 870639
EAN: 3600524193812
 
224.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L’Oréal Paris Préférence 6.0 Tmavá blond je permanentní barva na vlasy, která dodá přirozený, elegantní odstín tmavé blond s dlouhotrvajícím leskem.
Hřeben C30 s rukojetí, různé barvy
Palma Česká Třebová
Hřeben C30 s rukojetí, různé barvy
Kód: 2501903
Kód dod.: 965503
EAN: 34110164
 
12.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodání konkrétní barvy nelze zaručit, dodáváme dle skladové dostupnosti.
Wellaflex Frizz Control lak na vlasy, fixace 4, 250 ml
Wella®
Wellaflex Frizz Control lak na vlasy, fixace 4, 250 ml
Kód: 2500989
Kód dod.: 860521
EAN: 4064666802329
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Frizz Control je lak na vlasy se silnou fixací, který účinně zajišťuje kontrolu krepatění a dodává vlasům dlouhotrvající držení bez ztuhnutí.
Probazen Chlorinátor plovoucí dávkovač na tablety, malý
Probazen
Probazen Chlorinátor plovoucí dávkovač na tablety, malý
Kód: 2505061
Kód dod.: 676426
EAN: 8594019367169
 
96.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plovoucí dávkovač bazénové chemie je určený pro 1 tabletu. Zajišťuje průběžné dávkování dezinfekčních a multifunkčních tablet bazénové chemie.
Tlumex Plast Plus antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 0,9 kg
Detecha®
Tlumex Plast Plus antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 0,9 kg
Kód: 2504196
Kód dod.: 301201
EAN: 8595002319332
 
265 Kč
294.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolný asfaltový antikorozní nátěr s izolačními a tlumícími vlastnostmi. Nátěr je tixotropní, trvale elastický, za vyšších teplot mírně lepivý. Odolává vodě, povětrnostním vlivům, UV záření a účinkům veškerých posypových materiálů.
AKCE
-13%Sleva
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, stříbrná, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, stříbrná, 80 g
Kód: 2500184
Kód dod.: 243016
EAN: 8590518389084
 
99.90 Kč
115 Kč
1 248.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochraně ocelových a litinových povrchů vystavených cyklickému tepelnému namáhání. Používá se k ochranným nátěrům krbů, kouřovodů, parního potrubí, motorů, výměníků tepla, slunečních kolektorů.
Alpa Lípa lak na vlasy náhradní náplň, 500 ml
ALPA®
Alpa Lípa lak na vlasy náhradní náplň, 500 ml
Kód: 13129
Kód dod.: 860180
EAN: 85911291
100%
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální lak na vlasy pro všechny typy vlasů.
AKCE
-19%Sleva
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultra Strong 4, lak na vlasy, 250 ml
Kód: 2203836
Kód dod.: 860051
EAN: 4012800706002
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy Taft Ultra s posilňující recepturou s argininem posiluje vlasy od kořínků a chrání je před vnějšími vlivy.
AKCE
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Nivea®
Nivea Extreme Hold Lak na vlasy (6), 250 ml
Kód: 2302887
Kód dod.: 860128
EAN: 9005800362830
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Lak na vlasy Extreme Hold s panthenolem a vitamínem B3 aktivně o vlasy pečuje, nevysušuje je a dodá jim extrémně silnou, až 48h flexibilní fixaci.
Biopol Laksil Polomat univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Biopol Paints
Biopol Laksil Polomat univerzální bezbarvý lak pod vodu, 700 g
Kód: 2502693
Kód dod.: 243292
EAN: 8590518332073
 
462 Kč
463 Kč
660Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen k vodotěsným nátěrům stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, pro povrchovou úpravu ocelových konstr. a eternitových střech.
Alpa Lípa s vůní lípy lak na vlasy 150 ml
ALPA®
Alpa Lípa s vůní lípy lak na vlasy 150 ml
Kód: 56261
Kód dod.: 00216
EAN: 8594001778706
100%
56.90 Kč
379.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy s lihovým základem a příjemnou vůní lípy. Poskytuje pevnou fixaci účesu a pomáhá předcházet předčasnému maštění vlasů. Vhodný pro všechny typy vlasů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.