cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Het Klasik Color malířská barva, 0417 modrá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0417 modrá, 7+1 kg
Kód: 2503439
Kód dod.: 401042
EAN: 8594002537449
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 1,5 kg
Het
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 1,5 kg
Kód: 2504303
Kód dod.: 400343
EAN: 8594158029034
 
179 Kč
119.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová malířská barva, omyvatelná, disperzní, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice, školy apod.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RF3 intenzivní tmavě červená, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RF3 intenzivní tmavě červená, 50 ml
Kód: 64295
Kód dod.: 870021
EAN: 3838824218601
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
Tlumex Plast antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 4 kg
Detecha®
Tlumex Plast antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 4 kg
Kód: 2502706
Kód dod.: 301204
EAN: 8595002300668
 
735 Kč
183.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Asfaltový antikorozní a antiabrazivní nátěr k ochraně spodních částí karoserií automobilů. Vynikající odolnost proti korozivním a abrazivním účinkům posypových materiálů.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 7-10 Přirozeně plavý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 7-10 Přirozeně plavý
Kód: 72916
Kód dod.: 870367
EAN: 9000100814461
100%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní péče bez amoniaku. Dlouhotrvající a šetrné olejové barvení bez amoniaku a 100% profesionální krytí šedin.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-86 Čokoládově Hnědý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-86 Čokoládově Hnědý
Kód: 90257
Kód dod.: 870364
EAN: 9000100927055
 
179.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající a šetrné olejové barvení bez amoniaku a 100% profesionální krytí šedin. Pečující oleje v barvě podporují pronikání barevných pigmentů hluboko do vlasů pro vysokou intenzitu barvy a její trvanlivost.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 12-01 Ultra platinový
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 12-01 Ultra platinový
Kód: 2505790
Kód dod.: 870276
EAN: 9000101705560
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
-10%Sleva
Motip 04009 bezbarvý akrylový lak, 500 ml
Motip
Motip 04009 bezbarvý akrylový lak, 500 ml
Kód: 2502676
Kód dod.: 105428
EAN: 8711347009565
 
225 Kč
249 Kč
450Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí lak k zajištění brilantního lesku a odolnosti. Tento bezbarvý lak je odolný proti povětrnostním vlivům, dodává dokonalou ochranu před UV zářením a vyblednutím laku.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 1-1 chladná černá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 1-1 chladná černá 60 ml
Kód: 2507914
Kód dod.: 870719
EAN: 9000101747829
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 1-1 – Chladná černá je krémová barva na vlasy, která poskytuje intenzivní a hluboký černý odstín s jemně chladným tónem.
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Essence
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Kód: 2306919
 
EAN: 4059729421487
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dokonale upravenému obočí: Ostré čepelky seřezávače obočí značky essence šetrně zbavují nežádoucíc
Důbrava Zastavovač krve, 7 g
Důbrava
Důbrava Zastavovač krve, 7 g
Kód: 09536
Kód dod.: 884002
EAN: 8594005500136
91%
39.90 Kč
5 700Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Důbrava Zastavovač krve sloužící k ošetření drobného krvácení, zejména po holení. Ošetřuje drobná krvácení po holení.
-2%Sleva
Artdeco Art Couture Nail Lacquer lak na nehty 602 Fairytale 10 ml
Artdeco
Artdeco Art Couture Nail Lacquer lak na nehty 602 Fairytale 10 ml
Kód: 2500539
Kód dod.: 111.602
EAN: 4052136275834
 
245 Kč
249 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte luxusní lak na nehty Art Couture Nail Lacquer od značky Artdeco, který v sobě kombinuje
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 08 The Final Rose, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 08 The Final Rose, 8 ml
Kód: 2601704
Kód dod.: ES585486
EAN: 4059729585486
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Docílejte elegantního a zářivě lesklého gelového efektu na nehtech během chvilky. S lakem essence 0
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 32  Lilac You Lots, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 32 Lilac You Lots, 8 ml
Kód: 2601985
Kód dod.: ES585721
EAN: 4059729585721
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si dlouhotrvající a Decentně elegantní manikúru díky essence gelovému laku na nehty 32 LILA
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 35 LET IT INDI-GO, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 35 LET IT INDI-GO, 8 ml
Kód: 2601983
Kód dod.: ES585752
EAN: 4059729585752
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si dlouhotrvající a nepřehlédnutelnou manikúru díky laku essence gel nail 35 LET IT INDI-GO
Wellaflex lak na vlasy Fullnes for Fine Hair (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Fullnes for Fine Hair (5), 250 ml
Kód: 13158
Kód dod.: 860537
EAN: 4056800114078
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy Wella Wellaflex Fullness For Thin Hair zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy.
Wellaflex Shine & Hold lak na vlasy, fixace 5, 400 ml
Wella®
Wellaflex Shine & Hold lak na vlasy, fixace 5, 400 ml
Kód: 2508653
Kód dod.: 860522
EAN: 4064666594118
 
154.90 Kč
1 032.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Shine & Hold je lak na vlasy s extra silnou fixací, který zajistí dlouhotrvající pevné držení i těch nejnáročnějších účesů.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín velmi velmi světlá blond 10
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín velmi velmi světlá blond 10
Kód: 48916
Kód dod.: 870154
EAN: 3600540632906
100%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 7/3 lískový ořech, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 7/3 lískový ořech, 110 ml
Kód: 12513
Kód dod.: 860580
EAN: 4056800895328
97%
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
L'oreal Paris Préférence Cool Blondes barva na vlasy, Alaska, studená světlá blond 8.12
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence Cool Blondes barva na vlasy, Alaska, studená světlá blond 8.12
Kód: 2100443
Kód dod.: 870620
EAN: 3600523948888
 
224.90 Kč
3 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivá nevšední permanentní barva na vlasy pro velmi intenzivní, lesklý a výrazný výsledek.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 217 Mahagonová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 217 Mahagonová, 50 ml
Kód: 2503739
Kód dod.: 875002
EAN: 9000101735253
100%
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná pečující barva. Bez amoniaku! Pečuje o Vaše vlasy již během barvení a zároveň jim dodává zářivý lesk. Pro přirozeně vypadající barevný výsledek, zářivé vlasy, až o 50 % více lesku v porovnání s nebarvenými vlasy. Kryje první šediny.
Syoss Oleo Intense barva na vlasy, 8-68 pískově plavý, 50 ml
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense barva na vlasy, 8-68 pískově plavý, 50 ml
Kód: 2505791
Kód dod.: 870277
EAN: 9000101705782
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense je permanentní barva na vlasy bez amoniaku, obohacená o pečující oleje, které pomáhají zlepšit pronikání barevných pigmentů hluboko do vlasového vlákna.
Schwarzkop Palette Deluxe barva na vlasy, 5-68 zlatavě oříškový, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkop Palette Deluxe barva na vlasy, 5-68 zlatavě oříškový, 50 ml
Kód: 2600606
Kód dod.: 870192
EAN: 9000101736946
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Deluxe od Schwarzkopf je permanentní barva na vlasy, která poskytuje intenzivní a dlouhotrvající barevný výsledek s vysokým krytím šedin.
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/7 Magnetic Chocolate, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/7 Magnetic Chocolate, 110 ml
Kód: 2603118
Kód dod.: 860566
EAN: 4068359278613
 
64 Kč
64.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.