cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Jub Jupol Ekonomik malířská barva, 5 l, 8 kg
Jub
Jub Jupol Ekonomik malířská barva, 5 l, 8 kg
Kód: 2503702
Kód dod.: 404923
EAN: 3838527081823
 
346 Kč
69.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se velmi výhodnou cenou. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou paropropustnost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0307 magenta, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0307 magenta, 4 kg
Kód: 2601007
Kód dod.: 400981
EAN: 8595614526968
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N6 středně plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N6 středně plavá, 50 ml
Kód: 49831
Kód dod.: 870013
EAN: 3838824159614
95%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, R2 tmavý mahagon, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, R2 tmavý mahagon, 50 ml
Kód: 60487
Kód dod.: 870041
EAN: 3838824218557
95%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 10/81 ultra světlá popelavá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 10/81 ultra světlá popelavá blond, 110 ml
Kód: 2301710
Kód dod.: 860571
EAN: 4064666715148
 
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy Intenzivní Zářivě Měděný 7-77 (562), 50 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy Intenzivní Zářivě Měděný 7-77 (562), 50 ml
Kód: 2600289
Kód dod.: 870081
EAN: 9000100823555
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multibarevný Glam Look je inspirací pro bohatý barvicí krém se směsí zářivých barevných pigmentů, který poskytuje dlouhotrvající, třpytivý barevný výsledek až na 10 týdnů pro luxusní vzhled.
Sitol cídidlo na kovy, sklo i zrcadla 300 g
Sitol®
Sitol cídidlo na kovy, sklo i zrcadla 300 g
Kód: 04221
Kód dod.: 711035
EAN: 8594060940120
96%
29.90 Kč
99.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cídidlo na kovy, sko i zrcadla. SITOL čistí a leští ušlechtilé kovy, zrcadla, skla i sklokeramiku. Sitolem lze čistit a leštit ušlechtilé kovy, zrcadla a okenní skla.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 5-1 ledový světle hnědý, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 5-1 ledový světle hnědý, 50 ml
Kód: 2309556
Kód dod.: 869976
EAN: 9000101704174
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE recepturou pro dlouhotrvající a intenzivní barevný výsledek. Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí.
AKCE
-11%Sleva
Het Klasik malířská barva, 25 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 25 kg
Kód: 2504993
Kód dod.: 400335
EAN: 8595614510264
 
1 060 Kč
1 189 Kč
42.4Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Vysoká bělost min. 95% MgO, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, výborná paropropustnost, vhodná k nátěrům omítek sanač
Het Klasik malířská barva, 1,5 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 1,5 kg
Kód: 2503520
Kód dod.: 401090
EAN: 8594002533700
 
135 Kč
90Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Het Klasik otěruvzdorný malířský nátěr, interiérová disperzní vysoce bílá barva. Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory.
Het Klasik Premium malířská barva, 15+3 kg
Het
Het Klasik Premium malířská barva, 15+3 kg
Kód: 2506508
Kód dod.: 400373
EAN: 8595614514668
 
995 Kč
55.28Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce bílá interiérová malířská barva určená k nátěrům stěn a stropů, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek a další.
Spokar Eko 4434 kartáč na nádobí, různé barvy
Spokar®
Spokar Eko 4434 kartáč na nádobí, různé barvy
Kód: 18864
Kód dod.: 571103
EAN: 8593534442351
85%
28.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar kartáč na nádobí, syntetická vlákna PA, těleso plastové. Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodáváme dle skladové dostupnosti.
AKCE
Varta Energy AAA baterie, 4 ks
Varta
Varta Energy AAA baterie, 4 ks
Kód: 2506655
Kód dod.: 961095
EAN: 4008496626458
 
41.90 Kč
10.48Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
VARTA Alkaline energy jsou ideálními bateriemi pro použití v zařízeních s konstantní spotřebou.
Dixi Baby tělové mléko, 400 ml
Dixi
Dixi Baby tělové mléko, 400 ml
Kód: 2505813
Kód dod.: 856942
EAN: 8586000087477
 
129.90 Kč
324.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi baby dětské tělové mléko s měsíčkem lékařským, betaglukanem a bisabololem zajišťuje jemnou péči o dětskou pokožku, zabraňuje jejímu vysoušení a dodává potřebnou vláčnost.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 7-10 Přirozeně plavý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 7-10 Přirozeně plavý
Kód: 72916
Kód dod.: 870367
EAN: 9000100814461
100%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní péče bez amoniaku. Dlouhotrvající a šetrné olejové barvení bez amoniaku a 100% profesionální krytí šedin.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-86 Čokoládově Hnědý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-86 Čokoládově Hnědý
Kód: 90257
Kód dod.: 870364
EAN: 9000100927055
 
179.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající a šetrné olejové barvení bez amoniaku a 100% profesionální krytí šedin. Pečující oleje v barvě podporují pronikání barevných pigmentů hluboko do vlasů pro vysokou intenzitu barvy a její trvanlivost.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 12-01 Ultra platinový
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 12-01 Ultra platinový
Kód: 2505790
Kód dod.: 870276
EAN: 9000101705560
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
-10%Sleva
Motip 04009 bezbarvý akrylový lak, 500 ml
Motip
Motip 04009 bezbarvý akrylový lak, 500 ml
Kód: 2502676
Kód dod.: 105428
EAN: 8711347009565
 
225 Kč
249 Kč
450Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí lak k zajištění brilantního lesku a odolnosti. Tento bezbarvý lak je odolný proti povětrnostním vlivům, dodává dokonalou ochranu před UV zářením a vyblednutím laku.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 43 Sweet 'N' Satin, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 43 Sweet 'N' Satin, 8 ml
Kód: 2601701
Kód dod.: ES585837
EAN: 4059729585837
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Decentní a půvabný efekt gelových nehtů za malou chvilku. S lakem essence 43 SWEET 'N' SATIN získaj
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 29 GRAPE to SEE YOU, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 29 GRAPE to SEE YOU, 8 ml
Kód: 2601950
Kód dod.: ES585691
EAN: 4059729585691
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte jemný a moderní vzhled nehtů díky gelovému laku essence 29 GRAPE TO SEE YOU v levandulovo-r
AKCE
-21%Sleva
Het Klasik malířská barva, 15 + 3 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 15 + 3 kg
Kód: 2503069
Kód dod.: 400330
EAN: 8594002533229
 
699 Kč
885 Kč
38.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Vysoká bělost min. 95% MgO, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, výborná paropropustnost, vhodná k nátěrům omítek sanač
Eternal In Steril antibakteriální malířská barva, 1 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Steril antibakteriální malířská barva, 1 kg
Kód: 2504703
Kód dod.: 404992
EAN: 8590892120457
 
339 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva trvale zabraňující výskytu plísní a bakterií. K prevenci i potlačení biotického napadení stěn v interiéru plísněmi, bakteriemi a jinými mikroorganizmy.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 33 Just White, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 33 Just White, 8 ml
Kód: 2601690
Kód dod.: ES585738
EAN: 4059729585738
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektně pěstěné nehty s elegantním a čistým efektem. Objevte lak essence 33 JUST WHITE a vytvořte
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 37 Always On Taupe, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 37 Always On Taupe, 8 ml
Kód: 2601700
Kód dod.: ES585776
EAN: 4059729585776
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým nehtům během chvilky nadčasový a elegantní gelový efekt. S lakem essence 37 ALWAYS ON
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.