cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
REMAL tónovací barva, 0600 žlutá, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0600 žlutá, 500 g
Kód: 2503486
Kód dod.: 430976
EAN: 8591235030631
 
55.90 Kč
111.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0400 modrá, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0400 modrá, 1 kg
Kód: 2503490
Kód dod.: 430914
EAN: 8591235030723
 
96.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0400 modrá, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0400 modrá, 500 g
Kód: 2503478
Kód dod.: 430912
EAN: 8591235030655
 
58.90 Kč
117.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0800 červená, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0800 červená, 1 kg
Kód: 2503494
Kód dod.: 430946
EAN: 8591235030747
 
169 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 236 kaštanová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 236 kaštanová, 50 ml
Kód: 50698
Kód dod.: 875006
EAN: 9000101735079
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná pečující barva. Bez amoniaku! Pečuje o Vaše vlasy již během barvení a zároveň jim dodává zářivý lesk. Pro přirozeně vypadající barevný výsledek, zářivé vlasy, až o 50 % více lesku v porovnání s nebarvenými vlasy. Kryje první šediny.
Tlumex Plast Plus antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 2 kg
Detecha®
Tlumex Plast Plus antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 2 kg
Kód: 2503566
Kód dod.: 301203
EAN: 8595002319271
 
475 Kč
237.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolný asfaltový antikorozní nátěr s izolačními a tlumícími vlastnostmi. Nátěr je tixotropní, trvale elastický, za vyšších teplot mírně lepivý. Odolává vodě, povětrnostním vlivům, UV záření a účinkům veškerých posypových materiálů.
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 1 kg
Betex
Betex s2852 2v1 základní i vrchní barva na bazény 0440 tmavě modrá, 1 kg
Kód: 2502679
Kód dod.: 242125
EAN: 8590882314040
 
509 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se používá jako penetrační i vrchní nátěr a je určena k nátěrům betonových podkladů, zdiva a omítek vystavených účinkům vody, vodním parám nebo vysoké relativní vlhkosti.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-88 tmavě červená 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-88 tmavě červená 60 ml
Kód: 2507903
Kód dod.: 870713
EAN: 9000101746907
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 6-88 – Tmavě červená je profesionální krémová barva na vlasy, která nabízí intenzivní a sytý červený odstín s dlouhotrvajícím efektem.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-42 béžová blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-42 béžová blond 60 ml
Kód: 2508725
Kód dod.: 870715
EAN: 9000101747140
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 7-42 – Béžová blond je krémová barva na vlasy, která poskytuje přirozený a jemně teplý blond odstín s dlouhotrvajícím efektem.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-7 měděná blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-7 měděná blond 60 ml
Kód: 2507882
Kód dod.: 870702
EAN: 9000101745108
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 7-7 Měděná blond dodává vlasům zářivý, teplý měděný odstín s přirozeným leskem.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 01 Gloss 'N' Roll, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 01 Gloss 'N' Roll, 8 ml
Kód: 2601689
Kód dod.: ES585417
EAN: 4059729585417
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektně upravené a zářivě lesklé nehty za několik málo minut. Zvolte lak essence 01 GLOSS 'N' ROL
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 20 please BERRY ME, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 20 please BERRY ME, 8 ml
Kód: 2601978
Kód dod.: ES585608
EAN: 4059729585608
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si dlouhotrvající a nepřehlédnutelnou manikúru díky gelovému laku na nehty essence 20 PLEAS
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 39 COOL BY THE POOL, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 39 COOL BY THE POOL, 8 ml
Kód: 2601987
Kód dod.: ES585790
EAN: 4059729585790
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vytvořte si výraznou a dlouhotrvající manikúru pomocí gelového laku na nehty essence 39 COOL BY THE
Het Klasik Color malířská barva, 0277 hnědá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0277 hnědá, 7+1 kg
Kód: 2504762
Kód dod.: 401041
EAN: 8595614505093
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
REMAL tónovací barva, 0610 žlutá banánová, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0610 žlutá banánová, 1 kg
Kód: 2503491
Kód dod.: 430922
EAN: 8591235030730
 
97.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Jupol Gold 1001 univerzální malířská barva, 15 l
Jub
Jupol Gold 1001 univerzální malířská barva, 15 l
Kód: 2503090
Kód dod.: 404917
EAN: 3838527660677
 
1 965 Kč
131Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ekologicky šetrná omyvatelná barva s výbornou kryvostí.
REMAL tónovací barva, 0610 žlutá banánová, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0610 žlutá banánová, 500 g
Kód: 2503479
Kód dod.: 430920
EAN: 8591235030662
 
59.90 Kč
119.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Spokar 4432 kartáč na nádobí, různé barvy
Spokar®
Spokar 4432 kartáč na nádobí, různé barvy
Kód: 18862
Kód dod.: 571106
EAN: 8593534441507
100%
21.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar kartáč na nádobí, syntetická vlákna PA, těleso plastové. Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodáváme dle skladové dostupnosti.
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Essence
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Kód: 2306919
 
EAN: 4059729421487
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dokonale upravenému obočí: Ostré čepelky seřezávače obočí značky essence šetrně zbavují nežádoucíc
Důbrava Zastavovač krve, 7 g
Důbrava
Důbrava Zastavovač krve, 7 g
Kód: 09536
Kód dod.: 884002
EAN: 8594005500136
91%
39.90 Kč
5 700Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Důbrava Zastavovač krve sloužící k ošetření drobného krvácení, zejména po holení. Ošetřuje drobná krvácení po holení.
-2%Sleva
Artdeco Art Couture Nail Lacquer lak na nehty 602 Fairytale 10 ml
Artdeco
Artdeco Art Couture Nail Lacquer lak na nehty 602 Fairytale 10 ml
Kód: 2500539
Kód dod.: 111.602
EAN: 4052136275834
 
245 Kč
249 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte luxusní lak na nehty Art Couture Nail Lacquer od značky Artdeco, který v sobě kombinuje
Fino pytle do odpadkového koše Easy Pack 120L 15 ks
Fino
Fino pytle do odpadkového koše Easy Pack 120L 15 ks
Kód: 2507684
Kód dod.: 954417
EAN: 5201314931133
 
74.90 Kč
4.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pytle na odpadky značky Fino; velikost 120L.
Hřeben C3, dvouřadý, různé barvy
Palma
Hřeben C3, dvouřadý, různé barvy
Kód: 2503749
Kód dod.: 965502
EAN: 34110126
 
10.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodání konkrétní barvy nelze zaručit, dodáváme dle skladové dostupnosti.
Parex smeták s lopatkou, různé barvy
Parex
Parex smeták s lopatkou, různé barvy
Kód: 2602741
Kód dod.: 576074
EAN: 8699971798102
 
129.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex smeták s lopatkou je praktická úklidová souprava vhodná pro každodenní použití v domácnosti, kanceláři nebo dílně.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.