cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 341 čokoládová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 341 čokoládová, 50 ml
Kód: 50708
Kód dod.: 875016
EAN: 9000101734898
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná pečující barva. Bez amoniaku! Pečuje o Vaše vlasy již během barvení a zároveň jim dodává zářivý lesk. Pro přirozeně vypadající barevný výsledek, zářivé vlasy, až o 50 % více lesku v porovnání s nebarvenými vlasy. Kryje první šediny.
Tlumex Plast Plus antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 4 kg
Druchema
Tlumex Plast Plus antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 4 kg
Kód: 2503567
Kód dod.: 301205
EAN: 8595002319288
 
935 Kč
233.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolný asfaltový antikorozní nátěr s izolačními a tlumícími vlastnostmi. Nátěr je tixotropní, trvale elastický, za vyšších teplot mírně lepivý. Odolává vodě, povětrnostním vlivům, UV záření a účinkům veškerých posypových materiálů.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 7/2 středně matná blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 7/2 středně matná blond, 110 ml
Kód: 2301708
 
EAN: 4064666715131
 
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
AKCE
Varta Energy AAA baterie, 8+2 ks
Varta
Varta Energy AAA baterie, 8+2 ks
Kód: 2507306
Kód dod.: 961093
EAN: 4008496979622
 
99.90 Kč
9.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
VARTA Alkaline energy jsou ideálními bateriemi pro použití v zařízeních s konstantní spotřebou např. drobná elektronika jako jsou ovladače, hodiny, budíky, rádia, přehrávače, kalkulačky atd.
Spokar Kartáč lahvový s molitanem, průměr 60 mm, syntetická vlákna
Spokar®
Spokar Kartáč lahvový s molitanem, průměr 60 mm, syntetická vlákna
Kód: 48312
Kód dod.: 571099
EAN: 8593534460089
 
51.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální kartáč na láhve je osazen syntetickými vlákny. Mix barev: červená, modrá, zelená, bílá, volba není možná, dodáváme dle skladové dostupnosti.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-16 chladná popelavá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-16 chladná popelavá blond 60 ml
Kód: 2507910
Kód dod.: 870717
EAN: 9000101747461
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-68 tmavá karamelová blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-68 tmavá karamelová blond 60 ml
Kód: 2507899
Kód dod.: 870711
EAN: 9000101746525
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 6-68 Tmavá karamelová blond je luxusní krémová barva na vlasy, která spojuje intenzivní barevný výsledek s hloubkovou péčí.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-60 světlá čokoládová hnědá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-60 světlá čokoládová hnědá 60 ml
Kód: 2508719
Kód dod.: 870709
EAN: 9000101746105
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 5-60 Světlá čokoládová hnědá je luxusní krémová barva na vlasy, která nabízí intenzivní, dlouhotrvající odstín s přirozeným čokoládovým tónem.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 8-0 přirozená světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 8-0 přirozená světlá blond 60 ml
Kód: 2508711
Kód dod.: 870701
EAN: 9000101744941
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 8-0 Přirozená světlá blond je permanentní barva na vlasy, která nabízí přirozený a svěží odstín světlé blond s jemným teplým nádechem.
Ideal Duha žlutá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha žlutá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04358
Kód dod.: 42701511
EAN: 3045200475118
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 113 černá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 113 černá, 50 ml
Kód: 50693
Kód dod.: 875001
EAN: 3838824160030
97%
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná pečující barva. Bez amoniaku! Pečuje o Vaše vlasy již během barvení a zároveň jim dodává zářivý lesk. Pro přirozeně vypadající barevný výsledek, zářivé vlasy, až o 50 % více lesku v porovnání s nebarvenými vlasy.
AKCE
-19%Sleva
Taft Aloe Boost lak na vlasy 250ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Boost lak na vlasy 250ml
Kód: 2508196
Kód dod.: 862074
EAN: 9000101744163
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Inovativní sprej Taft obsahuje Aloe Boost, které dodává vlasům sílu a péči pro dlouhotrvající fixaci a hladký povrch bez lepení; aloe vera pro pocit hydratovaných vlasů a niacinamid pro posílení vlasů, což pomáhá chránit účes před vlhkostí.
Paramo Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 9 kg
Paramo
Paramo Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 9 kg
Kód: 2502726
Kód dod.: 303157
EAN: 8595050311517
 
1 209 Kč
1 210 Kč
134.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěr kovových předmětů a konstrukcí pro vnější prostředí, např. jako antikorozní ochrana rzí narušeného ocelového pletiva, spodků karoserií automobilů apod. Zásadně nevyžaduje základní nátěr.
Syoss Strong 3v1 lak na vlasy 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Strong 3v1 lak na vlasy 300 ml
Kód: 2504102
Kód dod.: 860351
EAN: 9000100590068
 
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Strong 3v1 je profesionální lak na vlasy, který nabízí silnou fixaci, dlouhotrvající účinek a zároveň péči o vlasy.
Got2b Got Glossed lak na vlasy 200 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
Got2b Got Glossed lak na vlasy 200 ml
Kód: 2505960
Kód dod.: 981395
EAN: 9000101725018
 
184.90 Kč
924.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b Got Glossed je lak na vlasy, který poskytuje silnou fixaci a zároveň dodává vlasům vysoký lesk.
Syoss Oleo Intense dlouhotrvající olejová barva na vlasy, Teplý Měděný 6-76, 50 ml
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense dlouhotrvající olejová barva na vlasy, Teplý Měděný 6-76, 50 ml
Kód: 72915
Kód dod.: 1738064
EAN: 9000100814553
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na vlasy Syoss Oleo Intense s olejovou recepturou bez obsahu amoniaku poskytuje dlouhotrvající, šetrné barvení a profesionální krytí šedin.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, C9 stříbřitě plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, C9 stříbřitě plavá, 50 ml
Kód: 57585
Kód dod.: 870039
EAN: 3838824197197
100%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N4 světle hnědá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N4 světle hnědá, 50 ml
Kód: 49829
Kód dod.: 870011
EAN: 3838824159539
100%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
Fino Easy Pack – Sáčky do odpadkového koše 60 l, 20 ks
Fino
Fino Easy Pack – Sáčky do odpadkového koše 60 l, 20 ks
Kód: 46588
Kód dod.: 954486
EAN: 5201314931126
100%
59.90 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevné a praktické sáčky pro snadnou manipulaci s odpadem.
AKCE
-8%Sleva
REMAL tónovací barva, 0600 žlutá, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0600 žlutá, 250 g
Kód: 2500221
Kód dod.: 430974
EAN: 8591235030488
 
35 Kč
37.90 Kč
140Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0670 okrová, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0670 okrová, 500 g
Kód: 2503481
Kód dod.: 430936
EAN: 8591235030679
 
84.90 Kč
169.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0760 pomeranč, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0760 pomeranč, 500 g
Kód: 2504512
Kód dod.: 431052
EAN: 8591235061086
 
82.90 Kč
165.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0670 okrová, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0670 okrová, 1 kg
Kód: 2503493
Kód dod.: 430938
EAN: 8591235030778
 
149 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0500 žlutozelená, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0500 žlutozelená, 500 g
Kód: 2503484
Kód dod.: 430960
EAN: 8591235030594
 
62.90 Kč
125.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.