cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Tlumex Plast Plus antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 2 kg
Detecha®
Tlumex Plast Plus antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 2 kg
Kód: 2503566
Kód dod.: 301203
EAN: 8595002319271
 
475 Kč
237.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolný asfaltový antikorozní nátěr s izolačními a tlumícími vlastnostmi. Nátěr je tixotropní, trvale elastický, za vyšších teplot mírně lepivý. Odolává vodě, povětrnostním vlivům, UV záření a účinkům veškerých posypových materiálů.
Paramo Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 9 kg
Paramo
Paramo Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 9 kg
Kód: 2502726
Kód dod.: 303157
EAN: 8595050311517
 
1 209 Kč
1 210 Kč
134.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěr kovových předmětů a konstrukcí pro vnější prostředí, např. jako antikorozní ochrana rzí narušeného ocelového pletiva, spodků karoserií automobilů apod. Zásadně nevyžaduje základní nátěr.
AKCE
-10%Sleva
Detakryl protiplísňová sněhobílá malířská barva, 5 kg
Detecha®
Detakryl protiplísňová sněhobílá malířská barva, 5 kg
Kód: 2504515
Kód dod.: 627070
EAN: 8595002323995
 
635 Kč
705 Kč
127Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sněhobílý malířský nátěr do interiéru s obsahem biocidů. Velmi dobře zakrývá skvrny, je paropropustný, za sucha otěruvzdorný.
Spokar 4432 kartáč na nádobí, různé barvy
Spokar®
Spokar 4432 kartáč na nádobí, různé barvy
Kód: 18862
Kód dod.: 571106
EAN: 8593534441507
100%
21.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar kartáč na nádobí, syntetická vlákna PA, těleso plastové. Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodáváme dle skladové dostupnosti.
-2%Sleva
Essence 01 Fairy Frost lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 01 Fairy Frost lak na nehty 8 ml
Kód: 2502267
Kód dod.: ES543141
EAN: 4059729543141
 
49 Kč
50 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Essence Fairy Frost lak na nehty 01 Fairy Frost propůjčí tvým nehtům čistý a elegantní ráz. Růžový p
Essence 05 Fairy Shimmer lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 05 Fairy Shimmer lak na nehty 8 ml
Kód: 2502271
Kód dod.: ES543189
EAN: 4059729543189
 
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte lesk svým nehtům díky laku Essence 05 Fairy Shimmer, jenž spojuje decentní fialovo-růžový tó
Wellaflex 2 Days Volume lak na vlasy,fixace 4, 400 ml
Wella®
Wellaflex 2 Days Volume lak na vlasy,fixace 4, 400 ml
Kód: 2508652
Kód dod.: 860520
EAN: 4064666594590
 
154.90 Kč
387.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex 2 Days Volume je lak na vlasy se silnou fixací, který dodává účesu dlouhotrvající objem a pevné držení až na 24 hodin.
AKCE
-15%Sleva
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů 4 l
Velvana
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů 4 l
Kód: 2505360
Kód dod.: 481240
EAN: 8591522311443
 
123 Kč
145 Kč
30.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20 °C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
Het Klasik Color malířská barva, 0777 meruňka, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0777 meruňka, 7+1 kg
Kód: 2503441
Kód dod.: 401048
EAN: 8594002537531
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0417 modrá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0417 modrá, 7+1 kg
Kód: 2503439
Kód dod.: 401042
EAN: 8594002537449
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 1,5 kg
Het
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 1,5 kg
Kód: 2504303
Kód dod.: 400343
EAN: 8594158029034
 
179 Kč
119.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová malířská barva, omyvatelná, disperzní, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice, školy apod.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RF3 intenzivní tmavě červená, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RF3 intenzivní tmavě červená, 50 ml
Kód: 64295
Kód dod.: 870021
EAN: 3838824218601
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
Spokar Plastik Color 1109, pokojový teploměr, různé barvy
Schneider
Spokar Plastik Color 1109, pokojový teploměr, různé barvy
Kód: 84833
 
EAN: 8594025310616
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasický pokojový teploměr, rozměry 177 × 34 mm, plastový, různé barevné provedení. Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodáváme dle skladové dostupnosti.
LAVON mýdlový čistič Easy Clean, 1 l
Lavon
LAVON mýdlový čistič Easy Clean, 1 l
Kód: 2501549
Kód dod.: 700284
EAN: 8594187140991
 
39.90 Kč
39.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra šetrný prostředek s obsahem mýdla na podlahy a omyvatelné povrchy.
-9%Sleva
Ceys Kov epoxidové dvousložkové lepidlo, 28 g
Ceys®
Ceys Kov epoxidové dvousložkové lepidlo, 28 g
Kód: 2506251
Kód dod.: 502903
EAN: 8411519000184
 
205 Kč
225 Kč
7 321.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svařování za studena vhodné speciálně na kovovové předměty a nářadí z oceli, hliníku, železa, mědi aj.
AKCE
-9%Sleva
Nivea Protect & Care antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Protect & Care antiperspirant, 200 ml
Kód: 2505060
Kód dod.: 835202
EAN: 5900017076904
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrné složení s pečujícími ingrediencemi originálního krému NIVEA poskytuje spolehlivou ochranu proti pocení až po 48 hodin a zároveň mimořádně pečuje o jemnou pokožku podpaží.
AKCE
-1%Sleva
Bispol čajové svíčky Maxi Lights 20 ks
Bispol®
Bispol čajové svíčky Maxi Lights 20 ks
Kód: 2502388
Kód dod.: 962505
EAN: 5906927016030
 
143 Kč
144.90 Kč
7.15Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní čajová svíčka v hliníkovém kalíšku. Svíčky jsou vyrobeny z tvrdého parafínu, který 100 % vyhoří. Průměr 5,9 cm!
AKCE
-8%Sleva
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0550 zelená, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0550 zelená, 250 g
Kód: 2503291
Kód dod.: 430512
EAN: 8591235022148
 
56.90 Kč
61.90 Kč
227.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
Jub Jupol Ekonomik malířská barva, 10 l, 15 kg
Jub
Jub Jupol Ekonomik malířská barva, 10 l, 15 kg
Kód: 2503045
Kód dod.: 404920
EAN: 3831000246214
 
536 Kč
53.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se velmi výhodnou cenou. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou paropropustnost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
Jub Jupol Classic malířská barva, 15 l, 25 kg
Jub
Jub Jupol Classic malířská barva, 15 l, 25 kg
Kód: 2502802
Kód dod.: 404908
EAN: 3831000242391
 
1 089 Kč
72.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Paropropustná malířská barva. Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se vysokou paropropustností – je vhodná i na sanační systémy. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
Het Klasik Color malířská barva, 0777 meruňka, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0777 meruňka, 4 kg
Kód: 2503519
Kód dod.: 401078
EAN: 8594002537937
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0417 modrá, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0417 modrá, 4 kg
Kód: 2503517
Kód dod.: 401066
EAN: 8594002537876
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
-7%Sleva
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0197 černý, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0197 černý, 250 g
Kód: 2503288
Kód dod.: 430502
EAN: 8591235021967
 
40.90 Kč
43.90 Kč
163.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0307 magenta, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0307 magenta, 4 kg
Kód: 2601007
Kód dod.: 400981
EAN: 8595614526968
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.