cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
1 Vybráno
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-17%Sleva
Savo dezinfekce a čistič na podlahy pomeranč a máta, 1 l
Savo®
Savo dezinfekce a čistič na podlahy pomeranč a máta, 1 l
Kód: 2402868
Kód dod.: 700362
EAN: 8720181408786
 
74.90 Kč
89.90 Kč
74.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální přípravek, který je skvělým řešením pro každodenní účinnou dezinfekci.
Coccolino Summer Bouquet parfém na prádlo, 20 dávek, 460 ml
Coccolino
Coccolino Summer Bouquet parfém na prádlo, 20 dávek, 460 ml
Kód: 2500918
Kód dod.: 775441
EAN: 8720181680427
 
169.90 Kč
369.35Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svému prádlu svěží a dlouhotrvající vůni letní květinové zahrady. Coccolino Summer Bouquet je parfém na prádlo, který provoní vaše oblečení jemnou, příjemně sladkou vůní květin, a to až na několik týdnů.
Domestos čisticí pěna ve spreji na toaletu a koupelnu Power Foam Floral Fresh 435ml
Domestos
Domestos čisticí pěna ve spreji na toaletu a koupelnu Power Foam Floral Fresh 435ml
Kód: 2500907
Kód dod.: 715006
EAN: 8720182796424
 
74.90 Kč
172.18Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pěna ve spreji Domestos Power Foam přináší pohodlnější a efektivnější čištění toalety v úplně nové revoluční formě. Speciálně vyvinutý rozprašovač zbaví vaši toaletu virů a bakterií i na těžko dostupných místech
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Original 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Original 50ml
Kód: 2501021
Kód dod.: 839031
EAN: 59099611
 
79.90 Kč
1 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Advanced Care Original tuhý antiperspirant je navržen pro ženy, které hledají spolehlivou ochranu proti pocení a zároveň chtějí dopřát své pokožce šetrnou péči.
AKCE
Cif krém MaxPower Spring Fresh tekutý písek, 450 ml
Cif
Cif krém MaxPower Spring Fresh tekutý písek, 450 ml
Kód: 2501338
Kód dod.: 738037
EAN: 8710447430576
 
74.90 Kč
166.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif čisticí krém má sílu bělidla a zajistí dokonalé výsledky čištění. Díky složení s přidaným bělícím přípravkem poskytuje "trojnásobné řešení" - důkladnější, rychlejší a zářivější čištění.
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk šampon se zeleným čajem a citronem pro mastné vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon se zeleným čajem a citronem pro mastné vlasy, 250 ml
Kód: 2501590
Kód dod.: 794638
EAN: 8720182541239
 
69.90 Kč
79.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% organický zelený čaj má antioxidační a posilující vlastnosti, citron je známý pro své osvěžující a čistící vlastnosti.
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Kód: 2501598
Kód dod.: 834955
EAN: 8886467061714
 
74.90 Kč
1 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaseline Active Fresh – antiperspirant roll-on s 48hodinovou ochranou proti pocení a svěží vůní.
Vaseline Deo sprej Aloe Sensitive, 250 ml
Vaseline®
Vaseline Deo sprej Aloe Sensitive, 250 ml
Kód: 2501592
Kód dod.: 834951
EAN: 8886467000799
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Buďte svěží po celý den s Vaseline.
Coccolino Wonder Wash Odor Protection tekutý prací přípravek 37 dávek 1,48l
Coccolino
Coccolino Wonder Wash Odor Protection tekutý prací přípravek 37 dávek 1,48l
Kód: 2501673
Kód dod.: 775386
EAN: 8720181676390
100%
214.90 Kč
5.81Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
První prací gel speciálně vytvořený pro rychlé prací cykly. Užijte si dokonale čisté prádlo za pouhých 15 minut!
Rexona Men tuhý antiperspirant Quantum Dry, 50 ml
Rexona®
Rexona Men tuhý antiperspirant Quantum Dry, 50 ml
Kód: 52202
Kód dod.: 834998
EAN: 50120772
100%
69.90 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rexona tuhý antiperspirant pro muže s tóny citrusových plodů, koření a dřeva.
Biolit Plus sprej proti lezoucímu hmyzu, 400 ml
Biolit
Biolit Plus sprej proti lezoucímu hmyzu, 400 ml
Kód: 03077
Kód dod.: 675180
EAN: 5000204918588
 
114.90 Kč
287.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Biolit proti lezoucímu hmyzu, insekticid díky účinnému složení působí okamžitě během několika sekund a poskytuje dlouhotrvající ochranu až 4 týdny.
AKCE
-11%Sleva
SAVO proti plísním Koupelna, 500 ml
Savo®
SAVO proti plísním Koupelna, 500 ml
Kód: 62643
Kód dod.: 627020
EAN: 8594005396746
100%
79.90 Kč
89.90 Kč
159.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně odstraňuje všechny druhy plísní a hub. Povrch vydezinfikuje a krásně vybělí. Přípravek je mírně parfemován. Použít na různé povrchy: okraje umyvadla, silikonová těsnění, sprchové kouty, místa kolem vany.
Savo Profi Original 15 kg
Savo®
Savo Profi Original 15 kg
Kód: 02028
Kód dod.: 724073
EAN: 8594005390966
98%
609.90 Kč
40.66Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný přípravek na dezinfekci vody (bazény, studny) a povrchů. Spolehlivě likviduje bakterie, viry, řasy a houby.
SAVO Razant čistič odpadů, 1,2 l
Savo®
SAVO Razant čistič odpadů, 1,2 l
Kód: 2100354
Kód dod.: 715061
EAN: 8710522605059
100%
104.90 Kč
87.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistící prostředek pro uvolnění odpadů a dstranění zápachu.
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Baking soda, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Nature Elements Integral 8 Baking soda, 75 ml
Kód: 2105035
 
EAN: 8710604781879
 
64.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta obohacen jedlou sodou, rozmarýnem a mátou. Poskytuje hloubkové čištění a zvyšuje přirozenou svěžest dechu.
Dove tuhé mýdlo Original Beauty Cream Bar, 90 g
Dove®
Dove tuhé mýdlo Original Beauty Cream Bar, 90 g
Kód: 2205398
Kód dod.: 785062
EAN: 8720182264664
100%
29.90 Kč
332.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Není nic lepšího, než pocit hedvábně jemné a hebké pokožky. Se správnými produkty si tento pocit můžete vychutnat každý den - a začít můžete právě u mytí.
Dove Advanced Care Granátové jablko antiperpirant ve spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Granátové jablko antiperpirant ve spreji 150 ml
Kód: 2305680
Kód dod.: 835098
EAN: 8720181291814
 
79.90 Kč
532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nechte Dove Advanced Care Granátové jablko antiperspirant sprej být vaší každodenní součástí. Poskytne vám 72hodinovou ochranu před potem a zápachem, stejně jako hladké a hydratované podpaží.
Coccolino aviváž Happy Yellow 39 praní, 975 ml
Coccolino
Coccolino aviváž Happy Yellow 39 praní, 975 ml
Kód: 2309652
Kód dod.: 775438
EAN: 8720181410529
 
74.90 Kč
998.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aviváže Coccolino dodají Vašemu prádlu jedinečnou vůni, úžasnou hebkost a svěžest. Aviváže Coccolino jsou charakteristické Technologií microencapsule.
Dove Men Advanced Eucalyptus + Mint, 150 ml
Dove®
Dove Men Advanced Eucalyptus + Mint, 150 ml
Kód: 2402878
Kód dod.: 835075
EAN: 8720181433597
 
79.90 Kč
532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove antiperspirant bez obsahu alkoholu dokonale hydratuje pokožku těla, je k ní velmi šetrný, a zbavuje jí její podráždění. Svůdná vůně zanechává ve vašem podpaží dokonalý pocit svěžesti po celý den.
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Pomegranate 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Pomegranate 50ml
Kód: 2501022
Kód dod.: 839033
EAN: 59099642
 
79.90 Kč
1 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Advanced Care Pomegranate je tuhý antiperspirant je navržen pro ženy, které hledají spolehlivou ochranu proti pocení a zároveň chtějí dopřát své pokožce šetrnou péči.
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk šampon 2in1 Liscio Perfetto pro rovné vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon 2in1 Liscio Perfetto pro rovné vlasy, 250 ml
Kód: 2501581
Kód dod.: 794639
EAN: 8720182541321
 
69.90 Kč
79.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active Fusion obohacené o magickou trojici ingrediencí: Arganový olej, známý tím, že dodává hebkost, výživu a bojuje proti krepatění.
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk kondicionér pro hladké vlasy Liscio Perfetto, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro hladké vlasy Liscio Perfetto, 200 ml
Kód: 2501563
Kód dod.: 794651
EAN: 8720182543851
 
69.90 Kč
79.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí. Pro rovné vlasy!
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk kondicionér pro lámavé vlasy Cocco E Aloe Vera, 200 ml
Sunsilk®
Sunsilk kondicionér pro lámavé vlasy Cocco E Aloe Vera, 200 ml
Kód: 2501554
Kód dod.: 794647
EAN: 8720182540539
 
69.90 Kč
79.90 Kč
349.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kondicionér pro suché a lámavé vlasy s 98 % složek přírodního původu! 0% silikony, barviva, minerální oleje.
Coccolino Wonder Wash tekutý prací přípravek pro rychlé praní 37 dávek 1,48l
Coccolino
Coccolino Wonder Wash tekutý prací přípravek pro rychlé praní 37 dávek 1,48l
Kód: 2501674
Kód dod.: 775384
EAN: 8720181676437
 
214.90 Kč
5.81Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
První prací gel speciálně vytvořený pro rychlé prací cykly. Užijte si dokonale čisté prádlo za pouhých 15 minut!
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.