cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 10 kg
Kód: 2502756
Kód dod.: 355124
EAN: 8590892112070
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Teluria V2020 latex univerzální, bílý, 15 kg
Teluria
Teluria V2020 latex univerzální, bílý, 15 kg
Kód: 2503275
Kód dod.: 370584
EAN: 8591235019742
 
999 Kč
66.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Latexový nátěr pro venkovní i vnitřní použití. Pro vnitřní a venkovní nátěry dřeva, dřevotřískových a dřevovláknitých desek, zdiva, omítek, cetris desek. Ekologicky příznivý výrobek.
-8%Sleva
Pattex ředidlo k chemoprénu, 250 ml
Henkel Pattex®
Pattex ředidlo k chemoprénu, 250 ml
Kód: 60930
Kód dod.: 58
EAN: 8585000341985
100%
91.90 Kč
99.90 Kč
367.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodné pro ředění lepidel Pattex Chemoprén v případě lepení nesavých povrchů.
Linteo univerzální švédská utěrka, 40 x 40 cm, gramáž 205 g/m²
Linteo®
Linteo univerzální švédská utěrka, 40 x 40 cm, gramáž 205 g/m²
Kód: 48183
Kód dod.: 588444
EAN: 8594008870755
96%
19.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevné a savé švédské univerzální utěrky Linteo 40 × 40 cm. Dosáhnete maximálního lesku, vhodné i pro profesionální úklid.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 04 tmavá šedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 04 tmavá šedá, 700 g
Kód: 2502757
Kód dod.: 355129
EAN: 8590892112247
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 23 višňová, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 23 višňová, 700 g
Kód: 2504529
Kód dod.: 355211
EAN: 8590892119963
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 18 červená jahoda, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 18 červená jahoda, 5 kg
Kód: 2502787
Kód dod.: 355204
EAN: 8590892113459
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 19 světle hnědá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 19 světle hnědá, 5 kg
Kód: 2503079
Kód dod.: 355192
EAN: 8590892113558
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 10 palisandr, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 10 palisandr, 5 kg
Kód: 2502770
Kód dod.: 355167
EAN: 8590892112995
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 19 světle hnědá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 19 světle hnědá, 700 g
Kód: 2502779
Kód dod.: 355191
EAN: 8590892113541
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 10 palisandr, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 10 palisandr, 700 g
Kód: 2502768
Kód dod.: 355164
EAN: 8590892112308
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
-26%Sleva
Naturella dámské vložky Ultra night, 7 ks
Naturella
Naturella dámské vložky Ultra night, 7 ks
Kód: 51745
Kód dod.: 0012301834/195684
EAN: 4015400435846
100%
36.90 Kč
49.90 Kč
5.27Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vložky Naturella s jemnou vůní jsou jedinečné díky své jemné povrchové vrstvě podobné bavlně obohacené proužky s krémovým balzámem s výtažky z heřmánku, které pomohou zklidnit vaši pokožku.
PATTEX One For All Crystal univerzální montážní lepidlo transparentní, tuba 80 g
Henkel Pattex®
PATTEX One For All Crystal univerzální montážní lepidlo transparentní, tuba 80 g
Kód: 2506339
Kód dod.: 501993
EAN: 9000101116472
 
125 Kč
1 388.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vytváří jedinečnou kombinaci montážního lepidla a tmelu v jednom.
AKCE
-12%Sleva
Den Braven Mamut Glue Clear 100 %  UV Exteriér transparentní lepidlo, 25 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue Clear 100 % UV Exteriér transparentní lepidlo, 25 ml
Kód: 2508901
Kód dod.: 518881
EAN: 8595100180483
 
79 Kč
89.90 Kč
3 160Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Transparentní lepidlo na bázi MS polymerů. Je pro exteriér jako stvořené. 100 % UV odolnost a mrazuvzdornost vám umožní použití jak v interiérech, tak především v exteriérech. Pružnost, pevnost a chameleon efekt jsou jeho hlavní výhody.
BARLET silikon penetrace V4018, 10 kg
BARLET
BARLET silikon penetrace V4018, 10 kg
Kód: 2503285
Kód dod.: 430049
EAN: 8591235027938
 
509 Kč
50.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Penetrační nátěr pod silikonovou fasádní barvu. Penetrační nátěr na savé omítky pro zpevnění a zlepšení přilnavosti nátěru barvou Barlet silikon.
AKCE
-11%Sleva
Het Up-Grund univerzální penetrační základ, 12 kg
Het
Het Up-Grund univerzální penetrační základ, 12 kg
Kód: 2503969
Kód dod.: 429983
EAN: 8594002539436
 
744 Kč
835 Kč
62Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pod akrylátové, vinylové a silikonové interiérové a fasádní barvy. Pod tenkovrstvé akrylátové a silikonové omítkoviny na stěrkové vrstvy zateplovacích systémů.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 10 palisandr, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 10 palisandr, 2,8 kg
Kód: 2504940
Kód dod.: 355165
EAN: 8590892121256
 
955 Kč
341.07Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 10 kg
Kód: 2502766
Kód dod.: 355148
EAN: 8590892112100
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 02 světle šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 02 světle šedá, 10 kg
Kód: 2502753
Kód dod.: 355118
EAN: 8590892112063
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
REMAL Stěrka na zeď vyrovnávací štuk, 1,5 kg
REMAL
REMAL Stěrka na zeď vyrovnávací štuk, 1,5 kg
Kód: 2503726
Kód dod.: 517201
EAN: 8591235036084
100%
68.90 Kč
45.93Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Brousitelný sněhově bílý. Vyrovnávací a dekorační stěrka pro vnitřní použití. Používá se k celoplošnému vyrovnávání drobných nerovností stěn (omítek, zdiva, sádrokartonů apod.) v interiérech.
AKCE
-25%Sleva
Naturella dámské vložky Classic Maxi, 8 ks
Naturella
Naturella dámské vložky Classic Maxi, 8 ks
Kód: 46565
Kód dod.: 916134
EAN: 4015400317999
90%
29.90 Kč
39.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dámské hygienické vložky s obsahem heřmánku zajišťující komfortní a spolehlivou ochranu.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 2,8 kg
Kód: 2504936
Kód dod.: 355115
EAN: 8590892121201
 
955 Kč
341.07Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0245 palisandr, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0245 palisandr, 700 g
Kód: 2503253
Kód dod.: 356534
EAN: 8591235011715
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Ceys Ultraunick univerzální vteřinové lepidlo 3 g
Ceys®
Ceys Ultraunick univerzální vteřinové lepidlo 3 g
Kód: 2506587
Kód dod.: 502900
EAN: 8411519742039
 
107 Kč
35 666.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Ultraunick je univerzální vteřinové lepidlo určené pro rychlé a pevné lepení široké škály materiálů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.