cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Jub Jupol Ekonomik malířská barva, 10 l, 15 kg
Jub
Jub Jupol Ekonomik malířská barva, 10 l, 15 kg
Kód: 2503045
Kód dod.: 404920
EAN: 3831000246214
 
536 Kč
53.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se velmi výhodnou cenou. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou paropropustnost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
Jub Jupol Ekonomik malířská barva, 5 l, 8 kg
Jub
Jub Jupol Ekonomik malířská barva, 5 l, 8 kg
Kód: 2503702
Kód dod.: 404923
EAN: 3838527081823
 
346 Kč
69.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se velmi výhodnou cenou. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou paropropustnost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0307 magenta, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0307 magenta, 4 kg
Kód: 2601007
Kód dod.: 400981
EAN: 8595614526968
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
-8%Sleva
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0550 zelená, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0550 zelená, 250 g
Kód: 2503291
Kód dod.: 430512
EAN: 8591235022148
 
56.90 Kč
61.90 Kč
227.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
Het Klasik Color malířská barva, 0417 modrá, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0417 modrá, 4 kg
Kód: 2503517
Kód dod.: 401066
EAN: 8594002537876
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
-7%Sleva
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0197 černý, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0197 černý, 250 g
Kód: 2503288
Kód dod.: 430502
EAN: 8591235021967
 
40.90 Kč
43.90 Kč
163.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
Het Klasik Color malířská barva, 0777 meruňka, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0777 meruňka, 4 kg
Kód: 2503519
Kód dod.: 401078
EAN: 8594002537937
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Sitol cídidlo na kovy, sklo i zrcadla 300 g
Sitol®
Sitol cídidlo na kovy, sklo i zrcadla 300 g
Kód: 04221
Kód dod.: 711035
EAN: 8594060940120
96%
29.90 Kč
99.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cídidlo na kovy, sko i zrcadla. SITOL čistí a leští ušlechtilé kovy, zrcadla, skla i sklokeramiku. Sitolem lze čistit a leštit ušlechtilé kovy, zrcadla a okenní skla.
Essence 02 Fairy Cloud lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 02 Fairy Cloud lak na nehty 8 ml
Kód: 2502268
Kód dod.: ES543158
EAN: 4059729543158
 
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Essence lak na nehty 02 Fairy Cloud nabízí krémový odstín s jemným třpytem, jenž nehtům ihned propůj
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 80 g
Kód: 2500183
Kód dod.: 326125
EAN: 8590518383082
 
112 Kč
1 400Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochraně ocelových a litinových povrchů vystavených cyklickému tepelnému namáhání. Používá se k ochranným nátěrům krbů, kouřovodů, parního potrubí, motorů, výměníků tepla, slunečních konektorů.
Primacol Decorative Moonlight dekorativní barva s efektem měsíční záře, stříbrná, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Moonlight dekorativní barva s efektem měsíční záře, stříbrná, 1 l
Kód: 2506202
Kód dod.: 404105
EAN: 5906725257628
 
995 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moonlight je dekorativní interiérová vrchní barva, která se po osvětlení mění tisícem lesklých částeček v odstínech zlata (zlatý základ) nebo stříbra (stříbrný základ).
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 300 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 300 g
Kód: 2505123
Kód dod.: 388209
EAN: 8591235045505
 
263 Kč
876.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
AbellA Pouzdro na zubní kartáček, různé barvy
AbellA®
AbellA Pouzdro na zubní kartáček, různé barvy
Kód: 2300524
Kód dod.: 0100203
EAN: 8590786102033
100%
17.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pouzdro na zubní kartáčky vhodné na cesty. Plastové o rozměrech 20 × 3 × 2 cm. Barva na obrázku pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, barvu nelze zaručit, dodáváme dle skladových zásob.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 33 Just White, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 33 Just White, 8 ml
Kód: 2601690
Kód dod.: ES585738
EAN: 4059729585738
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektně pěstěné nehty s elegantním a čistým efektem. Objevte lak essence 33 JUST WHITE a vytvořte
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 37 Always On Taupe, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 37 Always On Taupe, 8 ml
Kód: 2601700
Kód dod.: ES585776
EAN: 4059729585776
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým nehtům během chvilky nadčasový a elegantní gelový efekt. S lakem essence 37 ALWAYS ON
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 40 My Butter Half, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 40 My Butter Half, 8 ml
Kód: 2601706
Kód dod.: ES585806
EAN: 4059729585806
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Decentní elegance a zářivý gelový finiš během malé chvilky. Objevte lak essence 40 MY BUTTER HALF a
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 13 Emerald Energy, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 13 Emerald Energy, 8 ml
Kód: 2601990
Kód dod.: ES585530
EAN: 4059729585530
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si nepřehlédnutelnou a odolnou manikúru díky gelovému laku na nehty essence 13 EMERALD ENER
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-18 Hnědá moka
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 4-18 Hnědá moka
Kód: 72910
Kód dod.: 1738040
EAN: 9000100815000
70%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
Garnier Color Naturals Créme barva na vlasy 7N Nude tmavá blond
Garnier
Garnier Color Naturals Créme barva na vlasy 7N Nude tmavá blond
Kód: 96577
Kód dod.: 870174
EAN: 3600541915800
 
104.90 Kč
1 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte svým vlasům dvojitou péči s jediným produktem Garnier Color Naturals Creme.
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 909 Modročerná 115 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 909 Modročerná 115 ml
Kód: 63683
Kód dod.: 870109
EAN: 3838824177090
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní barvicí krém obohacený o mikro oleje jemně prostupuje do vlasového vlákna, do kterého vná
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, A10 zvlášť popelavě plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, A10 zvlášť popelavě plavá, 50 ml
Kód: 49819
Kód dod.: 870001
EAN: 3838824159133
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 7-1 ledový středně plavý, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 7-1 ledový středně plavý, 50 ml
Kód: 2502022
Kód dod.: 869975
EAN: 9000101704792
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE recepturou pro dlouhotrvající a intenzivní barevný výsledek. Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí.
-5%Sleva
Druchema Silichrom pasta na čištění a leštění kovů a chromu, 90 g
Druchema Silichrom®
Druchema Silichrom pasta na čištění a leštění kovů a chromu, 90 g
Kód: 04219
Kód dod.: 13161021
EAN: 8594825001523
100%
56.90 Kč
59.90 Kč
632.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silichrom umožňuje účinně vyčistit a vyleštit zašlé povrchy kovových předmětů chromovaných, niklovaných, z nerezu, hliníku, mosazi apod. Zanechává konzervační film, který chrání ošetřené plochy proti nepříznivým vlivům atmosféry.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 5-1 ledový světle hnědý, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 5-1 ledový světle hnědý, 50 ml
Kód: 2309556
Kód dod.: 869976
EAN: 9000101704174
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE recepturou pro dlouhotrvající a intenzivní barevný výsledek. Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.