cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Syoss Oleo Intense barva na vlasy, 8-68 pískově plavý, 50 ml
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense barva na vlasy, 8-68 pískově plavý, 50 ml
Kód: 2505791
Kód dod.: 870277
EAN: 9000101705782
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense je permanentní barva na vlasy bez amoniaku, obohacená o pečující oleje, které pomáhají zlepšit pronikání barevných pigmentů hluboko do vlasového vlákna.
Schwarzkop Palette Deluxe barva na vlasy, 5-68 zlatavě oříškový, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkop Palette Deluxe barva na vlasy, 5-68 zlatavě oříškový, 50 ml
Kód: 2600606
Kód dod.: 870192
EAN: 9000101736946
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Deluxe od Schwarzkopf je permanentní barva na vlasy, která poskytuje intenzivní a dlouhotrvající barevný výsledek s vysokým krytím šedin.
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/7 Magnetic Chocolate, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 6/7 Magnetic Chocolate, 110 ml
Kód: 2603118
Kód dod.: 860566
EAN: 4068359278613
 
64 Kč
64.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
REMAL tónovací barva, 0610 žlutá banánová, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0610 žlutá banánová, 500 g
Kód: 2503479
Kód dod.: 430920
EAN: 8591235030662
 
59.90 Kč
119.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Het Klasik Color malířská barva, 0277 hnědá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0277 hnědá, 7+1 kg
Kód: 2504762
Kód dod.: 401041
EAN: 8595614505093
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
REMAL tónovací barva, 0610 žlutá banánová, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0610 žlutá banánová, 1 kg
Kód: 2503491
Kód dod.: 430922
EAN: 8591235030730
 
97.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Jupol Gold 1001 univerzální malířská barva, 15 l
Jub
Jupol Gold 1001 univerzální malířská barva, 15 l
Kód: 2503090
Kód dod.: 404917
EAN: 3838527660677
 
1 965 Kč
131Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ekologicky šetrná omyvatelná barva s výbornou kryvostí.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 01 Gloss 'N' Roll, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 01 Gloss 'N' Roll, 8 ml
Kód: 2601689
Kód dod.: ES585417
EAN: 4059729585417
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektně upravené a zářivě lesklé nehty za několik málo minut. Zvolte lak essence 01 GLOSS 'N' ROL
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 20 please BERRY ME, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 20 please BERRY ME, 8 ml
Kód: 2601978
Kód dod.: ES585608
EAN: 4059729585608
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si dlouhotrvající a nepřehlédnutelnou manikúru díky gelovému laku na nehty essence 20 PLEAS
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 39 COOL BY THE POOL, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 39 COOL BY THE POOL, 8 ml
Kód: 2601987
Kód dod.: ES585790
EAN: 4059729585790
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vytvořte si výraznou a dlouhotrvající manikúru pomocí gelového laku na nehty essence 39 COOL BY THE
AKCE
-11%Sleva
Het Klasik malířská barva, 25 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 25 kg
Kód: 2504993
Kód dod.: 400335
EAN: 8595614510264
 
1 060 Kč
1 189 Kč
42.4Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Vysoká bělost min. 95% MgO, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, výborná paropropustnost, vhodná k nátěrům omítek sanač
Het Klasik malířská barva, 1,5 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 1,5 kg
Kód: 2503520
Kód dod.: 401090
EAN: 8594002533700
 
135 Kč
90Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Het Klasik otěruvzdorný malířský nátěr, interiérová disperzní vysoce bílá barva. Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory.
Het Klasik Premium malířská barva, 15+3 kg
Het
Het Klasik Premium malířská barva, 15+3 kg
Kód: 2506508
Kód dod.: 400373
EAN: 8595614514668
 
995 Kč
55.28Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce bílá interiérová malířská barva určená k nátěrům stěn a stropů, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek a další.
Fino pytle do odpadkového koše Easy Pack 120L 15 ks
Fino
Fino pytle do odpadkového koše Easy Pack 120L 15 ks
Kód: 2507684
Kód dod.: 954417
EAN: 5201314931133
 
74.90 Kč
4.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pytle na odpadky značky Fino; velikost 120L.
AKCE
-21%Sleva
Het Klasik malířská barva, 15 + 3 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 15 + 3 kg
Kód: 2503069
Kód dod.: 400330
EAN: 8594002533229
 
699 Kč
885 Kč
38.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Vysoká bělost min. 95% MgO, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, výborná paropropustnost, vhodná k nátěrům omítek sanač
Eternal In Steril antibakteriální malířská barva, 1 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Steril antibakteriální malířská barva, 1 kg
Kód: 2504703
Kód dod.: 404992
EAN: 8590892120457
 
339 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva trvale zabraňující výskytu plísní a bakterií. K prevenci i potlačení biotického napadení stěn v interiéru plísněmi, bakteriemi a jinými mikroorganizmy.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 1-1 chladná černá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 1-1 chladná černá 60 ml
Kód: 2507914
Kód dod.: 870719
EAN: 9000101747829
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 1-1 – Chladná černá je krémová barva na vlasy, která poskytuje intenzivní a hluboký černý odstín s jemně chladným tónem.
Het Klasik Color malířská barva, 0147 šedá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0147 šedá, 7+1 kg
Kód: 2504469
Kód dod.: 401039
EAN: 8594158026798
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 7+1 kg
Kód: 2504106
Kód dod.: 401043
EAN: 8594158021106
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0737 oranžový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0737 oranžový, 7+1 kg
Kód: 2601016
Kód dod.: 401008
EAN: 8595614527095
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Spokar Eko 4434 kartáč na nádobí, různé barvy
Spokar®
Spokar Eko 4434 kartáč na nádobí, různé barvy
Kód: 18864
Kód dod.: 571103
EAN: 8593534442351
85%
28.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar kartáč na nádobí, syntetická vlákna PA, těleso plastové. Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodáváme dle skladové dostupnosti.
Dixi Baby tělové mléko, 400 ml
Dixi
Dixi Baby tělové mléko, 400 ml
Kód: 2505813
Kód dod.: 856942
EAN: 8586000087477
 
129.90 Kč
324.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi baby dětské tělové mléko s měsíčkem lékařským, betaglukanem a bisabololem zajišťuje jemnou péči o dětskou pokožku, zabraňuje jejímu vysoušení a dodává potřebnou vláčnost.
AKCE
Varta Energy AAA baterie, 4 ks
Varta
Varta Energy AAA baterie, 4 ks
Kód: 2506655
Kód dod.: 961095
EAN: 4008496626458
 
41.90 Kč
10.48Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
VARTA Alkaline energy jsou ideálními bateriemi pro použití v zařízeních s konstantní spotřebou.
Syoss Max Hold 3v1 lak na vlasy pro fixaci vlasů 75ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold 3v1 lak na vlasy pro fixaci vlasů 75ml
Kód: 2506997
Kód dod.: 860344
EAN: 5410091753733
 
104.90 Kč
1 398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy Syoss Max Hold 3v1 - styling, péče, fixace; s vitaminovým komplexem.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.