cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 800 Tmavě hnědá 115 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 800 Tmavě hnědá 115 ml
Kód: 63680
Kód dod.: 870076
EAN: 3838824176994
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémová intenzivní barva s mikro oleji šetrně proniká do vlasového vlákna, kde ukotví vysoce koncent
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 4-0 přirozená hnědá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 4-0 přirozená hnědá 60 ml
Kód: 2508722
Kód dod.: 870712
EAN: 9000101746587
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 4-0 – Přirozená hnědá je profesionální krémová barva na vlasy, která poskytuje intenzivní a dlouhotrvající barvu s přirozeným výsledkem.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 301 bordó 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 301 bordó 50 ml
Kód: 2509125
Kód dod.: 875010
EAN: 9000101735130
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Color Shampoo 301 Bordó je šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 339 modročerná 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 339 modročerná 50 ml
Kód: 2600020
Kód dod.: 875022
EAN: 9000101734836
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
AKCE
-21%Sleva
Het Klasik malířská barva, 15 + 3 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 15 + 3 kg
Kód: 2503069
Kód dod.: 400330
EAN: 8594002533229
 
699 Kč
885 Kč
38.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Vysoká bělost min. 95% MgO, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, výborná paropropustnost, vhodná k nátěrům omítek sanač
Eternal In Steril antibakteriální malířská barva, 1 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Steril antibakteriální malířská barva, 1 kg
Kód: 2504703
Kód dod.: 404992
EAN: 8590892120457
 
339 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva trvale zabraňující výskytu plísní a bakterií. K prevenci i potlačení biotického napadení stěn v interiéru plísněmi, bakteriemi a jinými mikroorganizmy.
AKCE
-19%Sleva
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Kód: 62761
Kód dod.: 860064
EAN: 9000100653503
100%
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 5. Vhodné i pro jemné a řídnoucí vlasy. Lak na vlasy s keratinem.
Het Klasik Color malířská barva, 0147 šedá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0147 šedá, 7+1 kg
Kód: 2504469
Kód dod.: 401039
EAN: 8594158026798
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 7+1 kg
Kód: 2504106
Kód dod.: 401043
EAN: 8594158021106
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0737 oranžový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0737 oranžový, 7+1 kg
Kód: 2601016
Kód dod.: 401008
EAN: 8595614527095
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 8-16 chladná popelavá světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 8-16 chladná popelavá světlá blond 60 ml
Kód: 2507886
Kód dod.: 870704
EAN: 9000101745580
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 8-16 poskytuje svěží, elegantní velmi světlý blond odstín s chladným popelavým tónem.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 1-1 chladná černá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 1-1 chladná černá 60 ml
Kód: 2507914
Kód dod.: 870719
EAN: 9000101747829
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 1-1 – Chladná černá je krémová barva na vlasy, která poskytuje intenzivní a hluboký černý odstín s jemně chladným tónem.
Spokar 4432 kartáč na nádobí, různé barvy
Spokar®
Spokar 4432 kartáč na nádobí, různé barvy
Kód: 18862
Kód dod.: 571106
EAN: 8593534441507
100%
21.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar kartáč na nádobí, syntetická vlákna PA, těleso plastové. Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodáváme dle skladové dostupnosti.
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 0,25 kg
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 0,25 kg
Kód: 2505263
Kód dod.: 431142
EAN: 8591235091526
 
125 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0630 světle žlutá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0630 světle žlutá, 1 kg
Kód: 2502834
Kód dod.: 430323
EAN: 8594002537418
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0760 oranžově cihlová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0760 oranžově cihlová, 1 kg
Kód: 2502832
Kód dod.: 430321
EAN: 8594002536916
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0187 šedý antracitový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0187 šedý antracitový, 4 kg
Kód: 2601005
Kód dod.: 400975
EAN: 8595614526890
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0264 středně hnědá, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0264 středně hnědá, 250 g
Kód: 2503289
Kód dod.: 430504
EAN: 8591235022049
 
49.90 Kč
199.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 08 The Final Rose, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 08 The Final Rose, 8 ml
Kód: 2601704
Kód dod.: ES585486
EAN: 4059729585486
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Docílejte elegantního a zářivě lesklého gelového efektu na nehtech během chvilky. S lakem essence 0
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 32  Lilac You Lots, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 32 Lilac You Lots, 8 ml
Kód: 2601985
Kód dod.: ES585721
EAN: 4059729585721
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si dlouhotrvající a Decentně elegantní manikúru díky essence gelovému laku na nehty 32 LILA
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 35 LET IT INDI-GO, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 35 LET IT INDI-GO, 8 ml
Kód: 2601983
Kód dod.: ES585752
EAN: 4059729585752
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si dlouhotrvající a nepřehlédnutelnou manikúru díky laku essence gel nail 35 LET IT INDI-GO
Ideal Duha námořní modř, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha námořní modř, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04376
Kód dod.: 950006
EAN: 3045200475200
100%
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Ideal Duha světle modrá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha světle modrá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04378
Kód dod.: 950009
EAN: 3045200475316
100%
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Ideal Duha olivově zelená, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha olivově zelená, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04382
Kód dod.: 950012
EAN: 3045200475392
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.