cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Pomněnka, náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Pomněnka, náplň, 1 l
Kód: 2501612
Kód dod.: 790067
EAN: 8594187140069
100%
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 750 ml
Kód: 2501749
Kód dod.: 717420
EAN: 8594187140175
 
34.90 Kč
46.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC čistič se svěží parfemací účinně a snadno odstraní rez, vodní a močový kámen nejen z toalety, ale i z dalších sanitárních zařízení i pod vodní hladinou.
LAVON WC gel Easy Clean Aroma Flowers, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Aroma Flowers, 750 ml
Kód: 2501745
Kód dod.: 717421
EAN: 8594187145323
 
34.90 Kč
46.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC čistič s květinovou parfemací účinně a snadno odstraní rez, vodní a močový kámen nejen z toalety, ale i z dalších sanitárních zařízení i pod vodní hladinou.
Rex Amazonia Freshness prací gel, 2,97 l, 66 dávek
Henkel Rex
Rex Amazonia Freshness prací gel, 2,97 l, 66 dávek
Kód: 2501845
Kód dod.: 765406
EAN: 9000101800678
 
329.90 Kč
5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální tekutý prací prostředek účinně odstraňuje skvrny a je ideální pro velké objemy prádla.
Silan parfém na praní Diamon Orchid 540 ml, 30 dávek
Henkel Silan
Silan parfém na praní Diamon Orchid 540 ml, 30 dávek
Kód: 2508923
Kód dod.: 759358
EAN: 9000101836677
 
109.90 Kč
3.66Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní květinová vůně a dlouhotrvající svěžest.
-1%Sleva
Aviváž Silan XXL Realxing Maledives, 2772 ml, 126 dávek
Henkel Silan
Aviváž Silan XXL Realxing Maledives, 2772 ml, 126 dávek
Kód: 2508366
Kód dod.: 777000
EAN: 9000101838886
 
189.90 Kč
191 Kč
1.51Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Romantická vůně růží a dlouhotrvající svěžest.
AKCE
-20%Sleva
Bonux prací prášek Radiant Rose, 400 g, 8 dávek
Bonux
Bonux prací prášek Radiant Rose, 400 g, 8 dávek
Kód: 2601118
Kód dod.: 765274
EAN: 4061746508027
 
28 Kč
34.90 Kč
3.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux Radiant Rose účinný prací prášek s vůní růží pro dokonalou svěžest a čistotu
Het Klasik Color malířská barva, 0637 žluto-oranžová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0637 žluto-oranžová, 7+1 kg
Kód: 2503440
Kód dod.: 401046
EAN: 8594002537487
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pro nadýchaný objem, fixace 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pro nadýchaný objem, fixace 4, 300 ml
Kód: 59023
Kód dod.: 860352
EAN: 9000100590242
100%
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Okamžitý nadýchaný objem. SYOSS Volume Lift s Lift Technologií a Kolagenem pro 100% nadýchaný, dlouhotrvající objem a fixací již od kořínků, která vlasy nezatíží.
AKCE
-19%Sleva
Taft Keratin, lak na vlasy ultra silný, síla fixace 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Keratin, lak na vlasy ultra silný, síla fixace 4, 250 ml
Kód: 44495
Kód dod.: 860054
EAN: 9000100336376
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 4. Vhodné pro všechny typy vlasů. Lak na vlasy o obsahem keratinu. Receptura s vlasům podobným tekutým keratinem posiluje vlas a dodává mu dlouhodobou fixaci bez slepených vlasů.
AKCE
-19%Sleva
Taft Volume, lak na vlasy s push-up efektem, síla fixace 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Volume, lak na vlasy s push-up efektem, síla fixace 4, 250 ml
Kód: 13276
Kód dod.: 860052
EAN: 3838824058245
100%
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 4. Vhodné pro velmi jemné vlasy. Lak va vlasy s Double Push-Up efektem pro objem vlasů.
AKCE
-10%Sleva
Detakryl protiplísňová sněhobílá malířská barva, 5 kg
Detecha®
Detakryl protiplísňová sněhobílá malířská barva, 5 kg
Kód: 2504515
Kód dod.: 627070
EAN: 8595002323995
 
635 Kč
705 Kč
127Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sněhobílý malířský nátěr do interiéru s obsahem biocidů. Velmi dobře zakrývá skvrny, je paropropustný, za sucha otěruvzdorný.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 1-0 přirozená černá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 1-0 přirozená černá 60 ml
Kód: 2508724
Kód dod.: 870714
EAN: 9000101746846
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 1-0 – Přirozená černá je krémová barva na vlasy, která poskytuje intenzivní a hluboký černý odstín s dlouhotrvajícím efektem.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-0 přirozená blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-0 přirozená blond 60 ml
Kód: 2508716
Kód dod.: 870706
EAN: 9000101745702
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 7-0 nabízí přirozený, teplý odstín středně světlé blond.
Syoss Oleo Intense Color barva na vlasy bez amoniaku 7-56 Popelavě středně plavý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense Color barva na vlasy bez amoniaku 7-56 Popelavě středně plavý
Kód: 2505792
Kód dod.: 870288
EAN: 9000101706000
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy bez amoniaku, určená pro intenzivní a dlouhotrvající odstín s přirozeným leskem. Odstín 7-56 Popelavě středně plavý dodává vlasům chladný, elegantní tón, sjednocuje jejich barvu a zanechává je hebké a lesklé.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme barva na vlasy Chladný Stříbřitě Plavý 10-19
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme barva na vlasy Chladný Stříbřitě Plavý 10-19
Kód: 2103995
Kód dod.: 869983
EAN: 9000101606942
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní zesvětlovač s efektem proti žlutým tónům během a po barvení.
-17%Sleva
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Pantene®
Pantene Pro-V Ultra Strong Hold lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Kód: 70368
Kód dod.: 860500
EAN: 8006540650776
 
99.90 Kč
119.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Úprava účesu zajišťující maximální fixaci po celý den. Spolehlivě pomáhá udržet účes po dlouhou dobu díky maximálním fixačním vlastnostem, dodává vlasům zářivý lesk, snadno se vyčesává.
Syoss Max Hold Lak na vlasy pro mega silnou fixaci 5, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold Lak na vlasy pro mega silnou fixaci 5, 300 ml
Kód: 59020
Kód dod.: 860350
EAN: 9000100589918
 
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí, snadno se vyčesává, mega silná fixace. SYOSS, Pro-Styling-System, pro profesionální kvalitu vlasového stylingu. Vysoce účinné receptury vytvořené a používané kadeřníky.
-11%Sleva
Linteo Baby přebalovací podložky, 10 ks
Linteo®
Linteo Baby přebalovací podložky, 10 ks
Kód: 2505713
Kód dod.: 913066
EAN: 8595686303801
 
84.90 Kč
94.90 Kč
8.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Linteo Baby přebalovací podložky jsou vhodné na doma, ale i na cestování s miminkem. Zajistí, aby miminko bylo při přebalování v čistotě.
AKCE
-11%Sleva
Labeta Lako nálev na zeleninu, 100 g
Labeta
Labeta Lako nálev na zeleninu, 100 g
Kód: 2602295
Kód dod.: 935053
EAN: 8594009160626
 
7 Kč
7.90 Kč
70Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Labeta Lako nálev na zeleninu je směs pro přípravu sladkokyselého nálevu při domácím zavařování zeleniny.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 10 Rosy & Cozy, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 10 Rosy & Cozy, 8 ml
Kód: 2601705
Kód dod.: ES585509
EAN: 4059729585509
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Blesková úprava nehtů s oslnivým leskem a gelovým efektem. Objevte lak essence 10 ROSY & COZY a
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Kód: 2601953
Kód dod.: ES585653
EAN: 4059729585653
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým nehtům nepřehlédnutelnou a dlouhotrvající manikúru díky gelovému laku na nehty essence
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Kód: 2601992
Kód dod.: ES585851
EAN: 4059729585851
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si nepřehlédnutelnou manikúru s lakem na nehty essence gel nail 45 DUSK till YAWN v sytém č
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 38 Mint To Chill, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 38 Mint To Chill, 8 ml
Kód: 2601988
Kód dod.: ES585783
EAN: 4059729585783
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si svěží a dlouhotrvající manikúru díky essence gelovému laku na nehty 38 MINT TO CHILL v p
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.