cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-19%Sleva
Taft Keratin, lak na vlasy ultra silný, síla fixace 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Keratin, lak na vlasy ultra silný, síla fixace 4, 250 ml
Kód: 44495
Kód dod.: 860054
EAN: 9000100336376
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 4. Vhodné pro všechny typy vlasů. Lak na vlasy o obsahem keratinu. Receptura s vlasům podobným tekutým keratinem posiluje vlas a dodává mu dlouhodobou fixaci bez slepených vlasů.
AKCE
-19%Sleva
Taft Volume, lak na vlasy s push-up efektem, síla fixace 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Volume, lak na vlasy s push-up efektem, síla fixace 4, 250 ml
Kód: 13276
Kód dod.: 860052
EAN: 3838824058245
100%
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 4. Vhodné pro velmi jemné vlasy. Lak va vlasy s Double Push-Up efektem pro objem vlasů.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 7-1 ledový středně plavý, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 7-1 ledový středně plavý, 50 ml
Kód: 2502022
Kód dod.: 869975
EAN: 9000101704792
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE recepturou pro dlouhotrvající a intenzivní barevný výsledek. Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, A10 zvlášť popelavě plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, A10 zvlášť popelavě plavá, 50 ml
Kód: 49819
Kód dod.: 870001
EAN: 3838824159133
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
Het Klasik Color malířská barva, 0777 meruňka, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0777 meruňka, 7+1 kg
Kód: 2503441
Kód dod.: 401048
EAN: 8594002537531
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0417 modrá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0417 modrá, 7+1 kg
Kód: 2503439
Kód dod.: 401042
EAN: 8594002537449
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 1,5 kg
Het
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 1,5 kg
Kód: 2504303
Kód dod.: 400343
EAN: 8594158029034
 
179 Kč
119.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová malířská barva, omyvatelná, disperzní, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice, školy apod.
Končící produkty
-22%Sleva
Ovo Žlutá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Druchema Ovo®
Ovo Žlutá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Kód: 55755
Kód dod.: 14610511
EAN: 8594825003169
 
3.50 Kč
4.50 Kč
700Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrazná barva na potravinářské bázi vhodná pro tradiční zdobení velikonočních vajec, 1 sáček = 1 bar
Končící produkty
-24%Sleva
Ovo Modrá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Druchema Ovo®
Ovo Modrá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Kód: 55758
Kód dod.: 14610311
EAN: 8594825003190
 
3.70 Kč
4.90 Kč
740Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní potravinářské barvivo určené pro tradiční barvení velikonočních vajec, 1 sáček = 1 barva.
REMAL tónovací barva, 0610 žlutá banánová, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0610 žlutá banánová, 500 g
Kód: 2503479
Kód dod.: 430920
EAN: 8591235030662
 
59.90 Kč
119.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Het Klasik Color malířská barva, 0277 hnědá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0277 hnědá, 7+1 kg
Kód: 2504762
Kód dod.: 401041
EAN: 8595614505093
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
REMAL tónovací barva, 0610 žlutá banánová, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0610 žlutá banánová, 1 kg
Kód: 2503491
Kód dod.: 430922
EAN: 8591235030730
 
97.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Jupol Gold 1001 univerzální malířská barva, 15 l
Jub
Jupol Gold 1001 univerzální malířská barva, 15 l
Kód: 2503090
Kód dod.: 404917
EAN: 3838527660677
 
1 965 Kč
131Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ekologicky šetrná omyvatelná barva s výbornou kryvostí.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RF3 intenzivní tmavě červená, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RF3 intenzivní tmavě červená, 50 ml
Kód: 64295
Kód dod.: 870021
EAN: 3838824218601
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78941
Kód dod.: 795125
EAN: 9005800223025
 
84.90 Kč
339.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si pořádnou dávku hydratace i během sprchování! Jemná péče s provitamíny pokožku hýčká a zanechává ji nádherně hebkou. Vyzkoušejte - NIVEA Pečující sprchový gel Creme Care.
Nivea Creme Care tuhé mýdlo, 100 g
Nivea®
Nivea Creme Care tuhé mýdlo, 100 g
Kód: 90751
Kód dod.: 785411
EAN: 4005900217936
100%
34.90 Kč
349Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Znatelně hebká a vláčná pokožka rukou už nemusí být jen sen! Dopřejte si každý den prvotřídní účinnou péči s jemnou vůní: NIVEA Krémové tuhé mýdlo Creme Care.
Listerine Total Care ústní voda, 1 l
Listerine®
Listerine Total Care ústní voda, 1 l
Kód: 2500528
Kód dod.: 889028
EAN: 3574660520101
100%
199.90 Kč
199.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Změňte svou rutinní péči o ústní dutinu používáním ústní vody Listerine® Total Care dvakrát denně. Je klinicky prokázáno, že čistí a chrání pro celkové zdraví ústní dutiny pomocí 6 výhod.
LAVON čisticí krém Easy Clean, 600 g
Lavon
LAVON čisticí krém Easy Clean, 600 g
Kód: 2501546
Kód dod.: 735042
EAN: 8594187140168
 
34.90 Kč
58.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra jemný čisticí krém s vápencem na všechny nenasákavé povrchy. Ideální i na zaschlé a usazené nečistoty.
AKCE
-10%Sleva
Nivea Floral Love antiperspirant ve spreji, 150 ml
Nivea®
Nivea Floral Love antiperspirant ve spreji, 150 ml
Kód: 2506109
Kód dod.: 837081
EAN: 9005800396521
 
85 Kč
94 Kč
566.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antiperspirant ve spreji pro spolehlivou 72h ochranu proti pocení a péči o pokožku podpaží.
Nivea Volume Care pečující šampon, 400 ml
Nivea®
Nivea Volume Care pečující šampon, 400 ml
Kód: 2403458
Kód dod.: 845480
EAN: 9005800223490
 
114.90 Kč
287.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hebké a silné vlasy s nepřehlédnutelným objemem. Pečující složení s výtažky z bambusu je určené pro jemné vlasy bez objemu. Péče bez zatížení: NIVEA Pečující šampon Volume Care.
AKCE
Varta Longlife AAA alkalické baterie, 10 ks
Varta
Varta Longlife AAA alkalické baterie, 10 ks
Kód: 2505114
Kód dod.: 961051
EAN: 4008496609314
 
109 Kč
10.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Baterie od značky Varta vám nabízí značkovou kvalitu za rozumnou cenu. Vašim přístrojům vdechnou život a pomůžou vám zůstat ve spojení, ať už jste kdekoliv.
-1%Sleva
Dixi Baby dětská pěna do koupele, 500 ml
Dixi
Dixi Baby dětská pěna do koupele, 500 ml
Kód: 2600449
Kód dod.: 856941
EAN: 8586000087453
 
129.90 Kč
131 Kč
259.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svému miminku kvalitní kosmetiku při koupání. Dixi baby dětská pěna do koupele na tělo a vlásky s extraktem z měsíčku lékařského a s panthenolem šetrně myje jemnou dětskou pokožku a vlásky.
Dixi Baby krém na tělo a obličej, 100 g
Dixi
Dixi Baby krém na tělo a obličej, 100 g
Kód: 2602926
Kód dod.: 856944
EAN: 8586000087484
 
89.90 Kč
899Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi Baby krém na tělo a obličej je určen ke každodennímu ošetření dětské pokožky těla a obličeje.
-2%Sleva
Artdeco Art Couture Nail Lacquer lak na nehty 602 Fairytale 10 ml
Artdeco
Artdeco Art Couture Nail Lacquer lak na nehty 602 Fairytale 10 ml
Kód: 2500539
Kód dod.: 111.602
EAN: 4052136275834
 
245 Kč
249 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte luxusní lak na nehty Art Couture Nail Lacquer od značky Artdeco, který v sobě kombinuje
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.