cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-19%Sleva
Taft Invisible Power Mega Strong lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Invisible Power Mega Strong lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Kód: 78853
Kód dod.: 860048
EAN: 9000100876520
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura Taft Invisible Power poskytuje trojitý stylingový efekt: neviditelná fixace, bez pocitu slepení a bez zatížení!
Syoss Ceramide Complex lak na vlasy mega silná fixace 5, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Ceramide Complex lak na vlasy mega silná fixace 5, 300 ml
Kód: 92923
Kód dod.: 860358
EAN: 9000100988537
 
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
48 h kontrola účesu s mega silnou fixací pro odolný styling. 100 % posílené vlasy. Vlasy neslepuje, nezanechává zbytky a snadno se vyčesává. Pomáhá chránit vlasy před vzdušnou vlhkostí a UV zářením.
Studio 2000 System Hairspray Extra Hold lak na vlasy (4), 300 ml
Studio 2000 System
Studio 2000 System Hairspray Extra Hold lak na vlasy (4), 300 ml
Kód: 2302873
Kód dod.: 860038
EAN: 5012334007681
100%
64.90 Kč
216.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy s obsahem provitaminu B5 a jedinečnou recepturou vyvinutou dle nejnovějších vědeckých poznatků.
Essence 06 Fairy Nude lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 06 Fairy Nude lak na nehty 8 ml
Kód: 2502272
Kód dod.: ES543233
EAN: 4059729543233
 
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Essence lak na nehty 06 Fairy Nude propůjčí tvým nehtům přirozený šarm s decentním třpytem v hřejivé
Essence 03 Fairy Rose lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 03 Fairy Rose lak na nehty 8 ml
Kód: 2502269
Kód dod.: ES543165
EAN: 4059729543165
 
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým nehtům elegantní a ženský vzhled pomocí laku Essence 03 Fairy Rose. Decentně třpytivý
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-16 chladná popelavá velmi světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-16 chladná popelavá velmi světlá blond 60 ml
Kód: 2507884
Kód dod.: 870703
EAN: 9000101745306
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 9-16 dodává vlasům elegantní, chladný popelavý odstín velmi světlé blond.
-7%Sleva
Essence Glassy Ice mini lak na nehty 09 5 ml
Essence
Essence Glassy Ice mini lak na nehty 09 5 ml
Kód: 2500453
 
EAN: 4059729519016
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mini lak na nehty Glassy Ice od essence přináší výrazný třpyt v kompaktním balení. Bez námahy s ním
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 26 Rubies are forever 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 26 Rubies are forever 8 ml
Kód: 2601979
Kód dod.: ES585660
EAN: 4059729585660
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si dlouhotrvající odstín díky laku na nehty essence gel nail 26 RUBIES are FOREVER v syté t
Schwarzkopf Taft Cashmere Power lak na vlasy 400 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Cashmere Power lak na vlasy 400 ml
Kód: 2506733
Kód dod.: 860091
EAN: 4015100810622
 
184.90 Kč
462.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy s extra silnou fixací (stupeň 5), který díky inovativnímu systému HAPTIQ vytváří mikrovazby posilující strukturu vlasů.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RFE3 intenzivně tmavě fialová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RFE3 intenzivně tmavě fialová, 50 ml
Kód: 49837
Kód dod.: 870019
EAN: 3838824159850
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 9-1 ledový světle plavý, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 9-1 ledový světle plavý, 50 ml
Kód: 2501008
Kód dod.: 869977
EAN: 9000101704112
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE recepturou pro dlouhotrvající a intenzivní barevný výsledek. Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí.
Het Klasik malířská barva, 7 + 1 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 7 + 1 kg
Kód: 2503437
Kód dod.: 400332
EAN: 8594002533212
 
435 Kč
54.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Vysoká bělost min. 95% MgO, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, výborná paropropustnost, vhodná sanačním nátěrům.
AKCE
-6%Sleva
Eternal In Steril antibakteriální malířská barva, 4 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Steril antibakteriální malířská barva, 4 kg
Kód: 2504702
Kód dod.: 404994
EAN: 8590892120464
 
1 099 Kč
1 169 Kč
274.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva trvale zabraňující výskytu plísní a bakterií. K prevenci i potlačení biotického napadení stěn v interiéru plísněmi, bakteriemi a jinými mikroorganizmy.
AKCE
-9%Sleva
Eternal In Thermo termoizolační malířská barva, 4 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Thermo termoizolační malířská barva, 4 kg
Kód: 2504150
Kód dod.: 404987
EAN: 8590892118386
 
799 Kč
879 Kč
199.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěry provedené hmotou ETERNAL IN Thermo jsou omyvatelné a paropropustné, vyznačují se vysokou kryvostí a tepelně izolačními vlastnostmi.
VARTA Industrial PRO AAA alkaline10ks
Varta
VARTA Industrial PRO AAA alkaline10ks
Kód: 2603204
Kód dod.: 961036
EAN: 4008496356669
 
119.90 Kč
11.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
VARTA Industrial PRO AAA je vysoce výkonná alkalická baterie 1,5 V pro spolehlivé napájení profesionálních i běžných elektronických zařízení.
Het Klasik Color malířská barva, 0637 žluto-oranžová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0637 žluto-oranžová, 7+1 kg
Kód: 2503440
Kód dod.: 401046
EAN: 8594002537487
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
-19%Sleva
Taft Power, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Kód: 13273
Kód dod.: 860050
EAN: 4015000510790
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 5. Vhodné pro všechny typy vlasů. Lak na vlasy s obsahem kofeinu.
Gillette Satin Care gel na holení pro ženy, 200 ml
Gillette®
Gillette Satin Care gel na holení pro ženy, 200 ml
Kód: 2003718
Kód dod.: GLTSCSG200SAVE
EAN: 3014260223007
80%
129.90 Kč
649.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvlhčující gel na holení pro ženy zvláční pokožku, usnadní skluz strojku a zajistí dokonale hladké oholení.
Nivea Creme Care pečující sprchový gel, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Care pečující sprchový gel, 750 ml
Kód: 2209543
Kód dod.: 83628
EAN: 9005800223063
 
149.90 Kč
199.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si pořádnou dávku hydratace i během sprchování! Jemná péče s provitamíny pokožku hýčká a zanechává ji nádherně hebkou.
Nivea Baby sprchový gel pro jemnou koupel, 450 ml
Nivea®
Nivea Baby sprchový gel pro jemnou koupel, 450 ml
Kód: 2404287
 
EAN: 9005800369167
 
174.90 Kč
388.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrné složení jemně myje pokožku a udržuje její přirozenou hydrataci. Veganské a biologicky rozložitelné složení^ bez mikroplastů^^ a parabenů. Se 100% přírodním mandlovým olejem a vitamíny B5, C a E.
Bispol hřbitovní svíčka malá bez krytu, červená, 5 ks
Bispol®
Bispol hřbitovní svíčka malá bez krytu, červená, 5 ks
Kód: 2502061
Kód dod.: 962201
EAN: 4009207212038
 
34.90 Kč
6.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svíčka je vhodná především jako náhradní náplň do skleněných lamp, nebo pro použití uvnitř krytých prostorů.
AKCE
-13%Sleva
Robeta Universální prací prášek 600 g, 8 dávek
Robeta
Robeta Universální prací prášek 600 g, 8 dávek
Kód: 2508257
Kód dod.: 716157
EAN: 8594221200186
100%
20 Kč
22.90 Kč
2.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robeta Universální prací prášek je spolehlivý pomocník pro každodenní praní běžného prádla. Je vhodný pro bílé i barevné textilie a zajišťuje jejich dokonalou čistotu už při nižších teplotách.
Auto-K Racing barva na brzdy na prasátka, červená, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing barva na brzdy na prasátka, červená, 400 ml
Kód: 2503629
Kód dod.: 303194
EAN: 4015962156210
 
299 Kč
747.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na BRZDY lak ve spreji na brzdová sedla auto k racing umožní efektní nástřiky ve viditelné části brzd bez velké časové náročnosti, brzdová sedla a další díly jsou vůči diskům kontrastní, zvyšují hodnotu a propůjčují "závodní vzhled".
Auto-K Racing barva ve spreji, imitace chrom, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing barva ve spreji, imitace chrom, 400 ml
Kód: 2503427
Kód dod.: 106294
EAN: 4006559084498
 
239 Kč
597.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chromový efektní lak Racing je rychleschnoucí akrylový lak, který se vyznačuje velmi dobrým krytím, vysokou odolností vůči světlu a teplotě. Tento efekt propůjčí každému hladkému povrchu metalizovaný, stříbro-chromový vzhled.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.