cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Končící produkty
-12%Sleva
Catrice Gel Affair lak na nehty 033 You're The Lime To My Tequila 10,5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair lak na nehty 033 You're The Lime To My Tequila 10,5 ml
Kód: 2500118
 
EAN: 4059729516428
 
25.40 Kč
29 Kč
2 309.09Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte perfektně upravené nehty díky gelovému laku Catrice Gel Affair, jenž zajistí dlouhou výdrž
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-1 chladná světle hnědá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-1 chladná světle hnědá 60 ml
Kód: 2507878
Kód dod.: 870700
EAN: 9000101744781
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 5-1 Chladná světlá hnědá je permanentní barva na vlasy, která nabízí přirozený studený tón s jemným nádechem elegance.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 221 středně hnědá 50ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 221 středně hnědá 50ml
Kód: 2600016
Kód dod.: 875017
EAN: 9000101735192
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 244 čokoládově hnědá 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 244 čokoládově hnědá 50 ml
Kód: 2600017
Kód dod.: 875018
EAN: 9000101734959
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
Nivea Baby krém na tvář, tělo a ruce 75, ml
Nivea®
Nivea Baby krém na tvář, tělo a ruce 75, ml
Kód: 2402964
Kód dod.: 821306
EAN: 9005800371290
 
64.90 Kč
865.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na tvář, tělo a zadeček se 100% přírodním mandlovým olejem a vitamíny.
AKCE
Varta Superlife, baterie C, malé mono, 2 ks
Varta
Varta Superlife, baterie C, malé mono, 2 ks
Kód: 2504416
Kód dod.: 961065
EAN: 4008496556304
 
26.90 Kč
13.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zinko-Uhlíková baterie je základním typem baterie. Nižší kapacita baterie určuje použití v méně náročných přistrojích např. hodiny, budíky, svítilny aj.
AKCE
-19%Sleva
Taft Volume Mega, lak na vlasy s dvojitým push-up efektem, síla fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Volume Mega, lak na vlasy s dvojitým push-up efektem, síla fixace 5, 250 ml
Kód: 66800
Kód dod.: 860063
EAN: 9000100728201
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 5. Vhodné pro všechny typy vlasů. Lak va vlasy s Double Push-Up efektem pro objem vlasů.
Ideal Duha hnědá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha hnědá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04364
Kód dod.: 42701523
EAN: 3045200475231
97%
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Ideal Duha zelená, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha zelená, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04380
Kód dod.: 950011
EAN: 3045200475361
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 7,5 kg
REMAL
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 7,5 kg
Kód: 2501210
Kód dod.: 400659
EAN: 8591235036268
 
559 Kč
74.53Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protiplísňový malířská paropropustná barva do interiéru s účinkem proti růstu plísní např. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
-5%Sleva
Nivea Intensive Care krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Intensive Care krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504896
Kód dod.: 820120
EAN: 42417774
 
104.90 Kč
109.90 Kč
1 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sametově hebký dotek máte na dosah ruky! Dopřejte pokožce svých rukou výjimečnou péči a intenzivní výživu po celých 24 hodin. Vyzkoušejte - NIVEA Krém na ruce Intensive Care.
LAVON dezinfekce Easy Clean na povrchy, 750 ml
Lavon
LAVON dezinfekce Easy Clean na povrchy, 750 ml
Kód: 2501621
Kód dod.: 700280
EAN: 8594187140809
 
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální dezinfekce povrchů bez chloru a alkoholu.
LAVON čistič Easy Clean Univerzální, 1 l
Lavon
LAVON čistič Easy Clean Univerzální, 1 l
Kód: 2501743
Kód dod.: 700281
EAN: 8594187140113
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra účinný odmašťovací prostředek na všechny druhy podlah, nenasákavých povrchů i na nádobí.
AKCE
-8%Sleva
Eveready AAA zinkovo-chloridové tužkové baterie, 4 ks
Eveready
Eveready AAA zinkovo-chloridové tužkové baterie, 4 ks
Kód: 2505286
Kód dod.: 961009
EAN: 7638900461480
 
23 Kč
24.90 Kč
5.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zinkochloridové baterie z řady Eveready Heavy Duty jsou vhodné pro přístroje s nízkým a stálým odběrem
Auto-K Racing barva na disky, stříbrná, 500 ml
Auto-K
Auto-K Racing barva na disky, stříbrná, 500 ml
Kód: 2503600
Kód dod.: 106176
EAN: 4015962157149
 
227 Kč
454Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nitrokombinační lak odolný vůči oděru se zvlášť vysokou kryvostí, je stabilní, trvale odolný vůči mytí v mycích linkách a diskům nabízí dlouhodobou ochranu před odlétajícími kamínky a posypovou solí.
Auto-K Racing zinko-hliníková barva ve spreji, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing zinko-hliníková barva ve spreji, 400 ml
Kód: 2503627
Kód dod.: 101189
EAN: 4015962156050
 
239 Kč
240 Kč
597.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antikorozní ochrana pro konstrukce vystavené působení vody a povětrnostrním vlivům, obsahuje 68,4% zinkového pigmentu a 7,75% hliníkového pigmentu v zaschlém filmu k opravě poškozených zinkových ploch
AKCE
-10%Sleva
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0210 béžová tmavá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0210 béžová tmavá, 1 kg
Kód: 2504290
Kód dod.: 430299
EAN: 8594158028679
 
145 Kč
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0900 stříbrný, 400 g
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0900 stříbrný, 400 g
Kód: 2506077
Kód dod.: 431133
EAN: 8591235091519
 
202 Kč
505Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
Het Klasik Color malířská barva, 0597 zelená limetková, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0597 zelená limetková, 4 kg
Kód: 2503710
Kód dod.: 401071
EAN: 8594002530792
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
-10%Sleva
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0590 zelená limetková, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0590 zelená limetková, 350 g
Kód: 2504294
Kód dod.: 430292
EAN: 8594158028624
 
76 Kč
84.90 Kč
217.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0280 hnědá tmavá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0280 hnědá tmavá, 1 kg
Kód: 2502821
Kód dod.: 430305
EAN: 8594002536213
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0427 modrý nebeský, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0427 modrý nebeský, 4 kg
Kód: 2601009
Kód dod.: 400987
EAN: 8595614526982
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Syoss Full Hair 5, lak na vlasy pro objem a plnost účesu, fixace 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Full Hair 5, lak na vlasy pro objem a plnost účesu, fixace 4, 300 ml
Kód: 81739
Kód dod.: 860349
EAN: 9000100906241
100%
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
48h Control – Systém pro viditelnou plnost účesu a extra silnou fixaci. Poskytuje dlouhotrvající objem od kořínků ke konečkům. Vlasy neslepuje, nezanechává zbytky – snadno se vyčesává. Vlasy nezatěžuje.
Essence Colour Shield Top Coat krycí lak na nehty 8 ml
Essence
Essence Colour Shield Top Coat krycí lak na nehty 8 ml
Kód: 2203137
Kód dod.: ES349279
EAN: 4059729349279
 
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S vrchním lakem Essence Color Shield získají vaše nehty vzhled, jako byste právě absolvovali gelovou
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.