cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-1 chladná světle hnědá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-1 chladná světle hnědá 60 ml
Kód: 2507878
Kód dod.: 870700
EAN: 9000101744781
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 5-1 Chladná světlá hnědá je permanentní barva na vlasy, která nabízí přirozený studený tón s jemným nádechem elegance.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 221 středně hnědá 50ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 221 středně hnědá 50ml
Kód: 2600016
Kód dod.: 875017
EAN: 9000101735192
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 244 čokoládově hnědá 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 244 čokoládově hnědá 50 ml
Kód: 2600017
Kód dod.: 875018
EAN: 9000101734959
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 400 g
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 400 g
Kód: 2506081
Kód dod.: 431145
EAN: 8591235091533
 
212 Kč
530Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 15 + 3 kg
Het
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 15 + 3 kg
Kód: 2504304
Kód dod.: 400346
EAN: 8594158029065
 
1 495 Kč
83.06Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová malířská barva, omyvatelná, disperzní, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice, školy apod.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0220 světle hnědá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0220 světle hnědá, 350 g
Kód: 2502837
Kód dod.: 430366
EAN: 8594002536060
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0630 světle žlutá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0630 světle žlutá, 350 g
Kód: 2502833
Kód dod.: 430322
EAN: 8594002537401
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
AKCE
-11%Sleva
Het Brillant Effect interiérová dekorativní malířská barva, tónovatelná, 2,5 kg
Het
Het Brillant Effect interiérová dekorativní malířská barva, tónovatelná, 2,5 kg
Kód: 2503788
Kód dod.: 400350
EAN: 8594002538576
 
1 549 Kč
1 739 Kč
619.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová dekorativní barva s výrazným vzhledovým efektem, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, krby apod. Umožňuje vytvářet antické efekty.
Het Klasik Color malířská barva, 0728 oranž broskvový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0728 oranž broskvový, 4 kg
Kód: 2505307
Kód dod.: 401057
EAN: 8595614512954
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0477 modrý karibik, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0477 modrý karibik, 4 kg
Kód: 2601011
Kód dod.: 400993
EAN: 8595614527002
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0658 žlutý pastelový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0658 žlutý pastelový, 4 kg
Kód: 2601013
Kód dod.: 400999
EAN: 8595614527040
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0280 hnědá tmavá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0280 hnědá tmavá, 350 g
Kód: 2502820
Kód dod.: 430304
EAN: 8594002536206
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0590 zelená limetková, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0590 zelená limetková, 1 kg
Kód: 2504293
Kód dod.: 430293
EAN: 8594158028617
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 7+1 kg
Kód: 2503438
Kód dod.: 401040
EAN: 8594002537425
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 7 + 1 kg
Het
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 7 + 1 kg
Kód: 2504443
Kód dod.: 400345
EAN: 8594158029041
 
745 Kč
93.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová malířská barva, omyvatelná, disperzní, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice, školy apod.
Ideal Duha hnědá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha hnědá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04364
Kód dod.: 42701523
EAN: 3045200475231
97%
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Ideal Duha zelená, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha zelená, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04380
Kód dod.: 950011
EAN: 3045200475361
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
AKCE
-19%Sleva
Taft Perfect Flex, lak na vlasy ultra silně tužící, síla fixace 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Perfect Flex, lak na vlasy ultra silně tužící, síla fixace 4, 250 ml
Kód: 2504658
Kód dod.: 860062
EAN: 9000100909778
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 4. Vhodné pro všechny typy vlasů. Lak na vlasy pro ochranu vlasů při vysoušení.
-25%Sleva
Linteo Baby vlhčené ubrousky s Měsíčkem lékařským, 24 ks
Linteo®
Linteo Baby vlhčené ubrousky s Měsíčkem lékařským, 24 ks
Kód: 56157
Kód dod.: 914006
EAN: 8594008874128
100%
14.90 Kč
19.90 Kč
0.62Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské vlhčené čisticí ubrousky Linteo Baby v balení po 72 kusech jsou napuštěny ošetřujícím mlékem
AKCE
Palmolive mýdlo Naturals Delicate Care almond&milk, 90 g
Palmolive
Palmolive mýdlo Naturals Delicate Care almond&milk, 90 g
Kód: 2000316
 
EAN: 8714789700052
100%
14.90 Kč
165.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive Naturals tuhé mýdlo Delicate Care. almond&milk - jemná péče o Vaši pokožku. Dermatologicky testováno.
AKCE
Nivea Care Express 2v1 šampon a kondicionér, 250 ml
Nivea®
Nivea Care Express 2v1 šampon a kondicionér, 250 ml
Kód: 11834
Kód dod.: 845451
EAN: 4005808346424
100%
64.90 Kč
259.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silné vlasy, které půjdou snadno rozčesat? Můžete je mít i vy. Za pár minut. Vsaďte na intenzivní výživu v jednom kroku - NIVEA Pečující šampon a kondicionér 2 v 1 Care Express.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Sněženka, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Sněženka, 1 l
Kód: 2501715
Kód dod.: 790065
EAN: 8594187140045
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
-7%Sleva
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504971
Kód dod.: 820119
EAN: 9005800398815
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ruce jsou vaší vizitkou. Pečujte o ně! Zklidňující složení s aloe vera dlouhodobě pečuje o suché ruce, zanechává je hebké a připravené k pohlazení: NIVEA Zklidňující krém na ruce.
AKCE
-6%Sleva
Robeta univerzál prací prášek 9 kg, 120 dávek
Robeta
Robeta univerzál prací prášek 9 kg, 120 dávek
Kód: 2508261
Kód dod.: 716155
EAN: 8514221204207
 
179 Kč
189.90 Kč
1.49Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robeta univerzální prací prášek je určen pro praní všech druhů tkanin kromě vlny a hedvábí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.