cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-13%Sleva
Dr. Devil WC Push Pull Gel Sunset Blossom WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Sunset Blossom WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Kód: 2104265
Kód dod.: 720022
EAN: 8595025835680
100%
47.90 Kč
54.90 Kč
23.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ABSOLUTNĚ HYGIENICKÝ - bez košíku plného bakterií, virů a nečistot, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. První WC závěs bez košíku. Svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
Bref Power Aktiv WC blok Lemon, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv WC blok Lemon, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Kód: 2501337
Kód dod.: 720158
EAN: 9000101308907
 
119.90 Kč
599.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv je účinný tuhý WC blok, který při každém spláchnutí zvládá 4 funkce - hygienickou čistotu, ochranu před vodním kamenem, dlouhotrvající svěžest a vytvoření bohaté čistící pěny pro bělost a lesk toalety.
Bref WC Purple Aktiv Lavender, WC blok v kuličkách, vůně levandule, 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC Purple Aktiv Lavender, WC blok v kuličkách, vůně levandule, 3 x 50 g
Kód: 2505021
Kód dod.: 720161
EAN: 9000101089646
 
99.90 Kč
666Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonale čistí mezi každým spláchnutím díky účinným látkám obsaženým ve fialové vodě, je účinný proti vodnímu kameni. Dokonalá svěžest. Dokonalá hygiena.
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Kód: 2602861
Kód dod.: 720273
EAN: 9000101308860
 
119.90 Kč
599.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Flower je závěsný WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které zajišťují účinné čištění a dlouhotrvající svěžest při každém spláchnutí.
AKCE
Bref Brilliant Gel Arctic Ovean WC blok 3× 42 g
Henkel Bref
Bref Brilliant Gel Arctic Ovean WC blok 3× 42 g
Kód: 2104367
Kód dod.: 720231
EAN: 9000101508123
 
107 Kč
35.67Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Brilliant Gel se svým All in 1 složením se 4 funkcemi nejen čistí toaletu s každým spláchnutím a zabraňuje usazování nečistot, ale také poskytuje svěžest a zářivý lesk.
Dr. Beckmann odbarvovač prádla, 75 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann odbarvovač prádla, 75 g
Kód: 04482
Kód dod.: 769020
EAN: 4008455006680
 
84.90 Kč
1 132Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann odbarvovač na bílé a stálobarevné oděvy. Bez zápachu a bez chlóru. Lze ho použít na na všechny druhy textilií (ne na syntetické tkaniny a džínovinu). Po použití není třeba oděvy znovu prát.
Dr. Beckmann čistič myčky, 100 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann čistič myčky, 100 g
Kód: 2505794
Kód dod.: 712328
EAN: 4008455583815
 
59.90 Kč
599Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič myčky Dr. Beckmann hloubkově čistí vaši myčku, eliminuje nepříjemné pachy a odstraňuje usazeniny a zbytky nečistot. Díky aktivnímu kyslíku zanechává vaši myčku čistou a svěží. Zachovává funkčnost myčky. Na 2 použití.
AKCE
-8%Sleva
Dr. Oetker Dort-želé červené, 10 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker Dort-želé červené, 10 g
Kód: 2600585
Kód dod.: 934979
EAN: 8595072600033
 
12 Kč
13 Kč
1 200Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nepostradatelný pomocník pro svěží ovocné dorty, který vystačí na 250 ml tekutiny.
Mr. Proper 3v1 WC čistič 750 ml
Mr. Proper
Mr. Proper 3v1 WC čistič 750 ml
Kód: 2104476
Kód dod.: 717210
EAN: 8001841629933
 
64.90 Kč
86.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
3v1 = dlouhotrvající lesk, hygienická čistota, svěží vůně, eliminace vodního kamene. Čistící prostředek Mr.Proper vám přináší hygienickou čistotu, protože je navržen tak, aby důkladně vyčistil i dolní části toaletní mísy a snadno z ní odstraní skvrny
Dr. Beckmann čistič na skvrny z koberců s kartáčem, 650 ml
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann čistič na skvrny z koberců s kartáčem, 650 ml
Kód: 1803579
Kód dod.: 713150
EAN: 4008455485713
 
199.90 Kč
307.54Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič na skvrny z koberců Dr. Beckmann snadno odstraní i odolné skvrny a pachy ze všech typů koberců.
AKCE
-2%Sleva
Dr. Beckmann odstraňovač skvrn během praní, 80 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann odstraňovač skvrn během praní, 80 g
Kód: 2505694
Kód dod.: 762513
EAN: 4008455567112
 
44 Kč
44.90 Kč
550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann odstraňovač skvrn během praní je speciální výrobek, který odstraňuje skvrny od hlíny, trávy, kávy a čaje, krve oleje a mastnoty z textilií.
-3%Sleva
Dr. Oetker Gelfix Super 3:1 želírovací přípravek, 25 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker Gelfix Super 3:1 želírovací přípravek, 25 g
Kód: 79897
Kód dod.: 934984
EAN: 8595072607070
100%
36.90 Kč
37.90 Kč
1 476Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Želírující přípravek pro zachování velmi výrazné ovocné chuti při použití minimálního množství cukru. Vhodný pro diabetiky.
Dr. Beckmann super bělicí prášek, 2 praní, 80 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann super bělicí prášek, 2 praní, 80 g
Kód: 2505693
Kód dod.: 762512
EAN: 4008455567716
 
44.90 Kč
561.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann super bělicí prášek na vybělení prádla je speciální výrobek, který odstraňuje zašedlé a zažloutlé skvrny z textilií.
AKCE
-14%Sleva
Papírna Moudrý Fly Stick Mucholapka lapač much a octomilek, 1 kus
Papírny Moudrý Fly Stick
Papírna Moudrý Fly Stick Mucholapka lapač much a octomilek, 1 kus
Kód: 96481
Kód dod.: 675176
EAN: 8594021251241
60%
29.90 Kč
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fly Stick je určený především na odchyt octomilek (Drosophila), mouchy domácí (Musca domestica) a dalšího obtížného létajícího hmyzu.
Green Shield úklidové vlhčené ubrousky na dřevo a lamináty, 50 ks
de Miclén - Green ShielD™
Green Shield úklidové vlhčené ubrousky na dřevo a lamináty, 50 ks
Kód: 56934
Kód dod.: 709700
EAN: 5060110220762
100%
49.90 Kč
1Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčené ubrousky Green Shield jsou určené na dřevo a lamináty. Odstraňují nečistoty, prach a mastnotu
AKCE
Dr. Devil WC gel Turbulence Natur Fresh 1L
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC gel Turbulence Natur Fresh 1L
Kód: 2500866
Kód dod.: 717606
EAN: 8595025840837
 
49.90 Kč
49.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. DEVIL WC Gel Turbulence Natur Fresh je účinný čisticí prostředek pro toalety, který díky své gelové konzistenci účinně odstraňuje nečistoty a vodní kámen, přičemž zanechává svěží přírodní vůni.​
AKCE
-18%Sleva
Dr. Devil 3v1 Lemon Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Lemon Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 49043
Kód dod.: 720042
EAN: 8595025819659
90%
36.90 Kč
44.90 Kč
12.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky jedinečnému dávkovacímu systému se uvolní při každém spláchnutí stejné množství parfémované čistící tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
Green Shield antibakteriální úklidové ubrousky, 50 ks
de Miclén - Green ShielD™
Green Shield antibakteriální úklidové ubrousky, 50 ks
Kód: 2600982
Kód dod.: 709731
EAN: 5060110229093
 
54.90 Kč
1.1Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Shield antibakteriální úklidové ubrousky jsou praktickým pomocníkem pro rychlý úklid domácnosti. Pomáhají odstranit běžné nečistoty z různých povrchů a zanechávají je čisté.
-22%Sleva
Dr. Devil WC Point Duo Block Sunset Blossom, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Point Duo Block Sunset Blossom, 65 ml
Kód: 2602341
Kód dod.: 720070
EAN: 8595025842282
 
69.90 Kč
89.90 Kč
1 075.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Devil WC Point Duo Block Sunset Blossom pomáhá udržovat toaletu čistou a příjemně provoněnou.
AKCE
-15%Sleva
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Tropic Fruit, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Tropic Fruit, 75 ml
Kód: 1802878
Kód dod.: 720031
EAN: 8595025831149
100%
67.90 Kč
79.90 Kč
905.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC bodový blok voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
AKCE
-18%Sleva
Dr. Devil 3v1 Polar Aqua tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Polar Aqua tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 49041
Kód dod.: 720040
EAN: 8595025819635
100%
36.90 Kč
44.90 Kč
12.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky jedinečnému dávkovacímu systému se uvolní při každém spláchnutí stejné množství parfémované čistící tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
Hřeben C1, malý, různé barvy
Palma Česká Třebová
Hřeben C1, malý, různé barvy
Kód: 2501902
Kód dod.: 965501
EAN: 34110119
 
7.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodání konkrétní barvy nelze zaručit, dodáváme dle skladové dostupnosti.
Green Shield úklidové vlhčené ubrousky na kůži a koženku, 50 ks
de Miclén - Green ShielD™
Green Shield úklidové vlhčené ubrousky na kůži a koženku, 50 ks
Kód: 56936
Kód dod.: 709702
EAN: 5060110220724
93%
49.90 Kč
1Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčené ubrousky Green Shield jsou vhodné na kůži a koženkové materiály. Obnovují strukturu kůže
-7%Sleva
Green Shield antibakteriální ubrousky na WC, 40 ks
de Miclén - Green ShielD™
Green Shield antibakteriální ubrousky na WC, 40 ks
Kód: 2600983
Kód dod.: 709732
EAN: 5060110229109
 
49.90 Kč
53.90 Kč
1.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Shield antibakteriální ubrousky na WC jsou určeny pro rychlé čištění toaletních povrchů. Pomáhají odstranit běžné nečistoty a zanechávají toaletu čistou.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.