cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Nivea Baby krém na tvář, tělo a ruce 75, ml
Nivea®
Nivea Baby krém na tvář, tělo a ruce 75, ml
Kód: 2402964
Kód dod.: 821306
EAN: 9005800371290
 
64.90 Kč
865.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na tvář, tělo a zadeček se 100% přírodním mandlovým olejem a vitamíny.
AKCE
Varta Superlife, baterie C, malé mono, 2 ks
Varta
Varta Superlife, baterie C, malé mono, 2 ks
Kód: 2504416
Kód dod.: 961065
EAN: 4008496556304
 
26.90 Kč
13.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zinko-Uhlíková baterie je základním typem baterie. Nižší kapacita baterie určuje použití v méně náročných přistrojích např. hodiny, budíky, svítilny aj.
Nivea Baby Krém na obličej a tělo 200 ml
Nivea®
Nivea Baby Krém na obličej a tělo 200 ml
Kód: 2400929
Kód dod.: 821304
EAN: 9005800369723
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové pečující složení pomáhá chránit a posilovat dětskou pokožku a podporuje její přirozený vývoj. Veganské a biologicky rozložitelné složení^ bez mikroplastů^^ a parabenů. Se 100% přírodním mandlovým olejem a vitamíny B5, C a E.
AKCE
-1%Sleva
Meridol Complete Care zubní pasta 75 ml
Meridol®
Meridol Complete Care zubní pasta 75 ml
Kód: 2600969
Kód dod.: 885374
EAN: 8718951478527
 
109 Kč
109.90 Kč
1 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Meridol Complete Care na citlivé zuby a dásně účinně bojuje proti bakteriím zubního plaku, které mohou způsobovat problémy s dásněmi a zápach z úst. Citlivé zuby zaslouží šetrnou péči, která přinese úlevu okamžitě.
Colgate Ultra Soft Smile Love zubní kartáček 2-pack
Colgate®
Colgate Ultra Soft Smile Love zubní kartáček 2-pack
Kód: 2601077
Kód dod.: 897018
EAN: 8718951643598
 
99.90 Kč
49.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní kartáček Ultra Soft má vysokou hustotu svazků s 5,1krát více vlákny než běžný kartáček s kompaktní hlavicí, tudíž je šetrný k dásním. Odstraňuje zubní plak, leští povrchové skvrny a pomáhá chránit před kazy.
-7%Sleva
Artdeco Quick Dry rychleschnoucí lak na nehty 98 Mint To Be 10 ml
Artdeco
Artdeco Quick Dry rychleschnoucí lak na nehty 98 Mint To Be 10 ml
Kód: 2502117
Kód dod.: 1151.98
EAN: 4052136152005
 
249 Kč
269 Kč
24 900Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toužíte po upravených, zářivých a profesionálně vyhlížejících nehtech bez zdlouhavého schnutí? Artde
Nivea Men Protect & Care krém na holení, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care krém na holení, 100 ml
Kód: 09281
Kód dod.: 880042
EAN: 9005800395340
100%
99.90 Kč
999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Změkčuje vousy, a usnadňuje tak skluz žiletky po tváři. Chrání před rankami a drobným pořezáním. Hydratuje pleť a pomáhá předcházet jejímu vysušování. Složení s aloe vera a provitamínem B5 pečuje už při holení.
AbellA MR401 zrcátko 13,5 × 18 cm, různé barvy
AbellA®
AbellA MR401 zrcátko 13,5 × 18 cm, různé barvy
Kód: 21029
Kód dod.: 966604
EAN: 8590786127739
100%
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kosmetická zrcátko Abella o rozměru 13,5 × 18 cm.
LAVON dezinfekce Easy Clean na povrchy bez chloru a alkoholu, 5 l
Lavon
LAVON dezinfekce Easy Clean na povrchy bez chloru a alkoholu, 5 l
Kód: 2501740
Kód dod.: 627620
EAN: 8594187140823
 
229.90 Kč
45.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální dezinfekce na povrchy bez oplachu. Čistí a dezinfikuje všechny materiály a plochy. Účinkuje proti bakteriím, obaleným virům i kvasinkám.
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78942
Kód dod.: 797067
EAN: 5900017106304
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel se zklidňujícím extraktem z aloe vera můžete použít na tvář, tělo i vlasy. Užijte si příval svěžesti už ve sprše. Pocit hydratované pokožky vám vydrží i po osušení.
AKCE
-2%Sleva
Melitta Gourmet kávové filtry 1 × 4, 80 ks
Melitta®
Melitta Gourmet kávové filtry 1 × 4, 80 ks
Kód: 2509098
Kód dod.: 716401
EAN: 4006508208814
 
88 Kč
89.90 Kč
1.1Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aby aroma Vaší překapávané kávy bylo ještě pestřejší!
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0017 bílý smetanový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0017 bílý smetanový, 4 kg
Kód: 2601003
Kód dod.: 400969
EAN: 8595614526838
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Colgate zubní pasta Max Fresh Cool Mint, 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max Fresh Cool Mint, 75 ml
Kód: 2001667
Kód dod.: 885052
EAN: 8718951313255
100%
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelová zubní pasta Colgate Max Fresh Cool Mint obsahuje miniaturní mentolové plátky, které se při čištění zubů rozpouštějí a uvolňují svěží aroma.
Raid Max Proti švábům a mravencům, proti lezoucímu hmyzu, 400 ml
Raid®
Raid Max Proti švábům a mravencům, proti lezoucímu hmyzu, 400 ml
Kód: 03118
Kód dod.: 675001
EAN: 8711800137866
100%
124.90 Kč
312.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Raid sprej zabijí šváby, mravence a další hmyz okamžitě jak se dostanou do kontaktu s přípravkem. Ošetřená místa chrání po dobu až 4 týdnů. Se šváby ničí zároveň i jejich vajíčka.
AbellA MR301 zrcátko 9,5 × 13 cm, různé barvy
AbellA®
AbellA MR301 zrcátko 9,5 × 13 cm, různé barvy
Kód: 34557
Kód dod.: 966605
EAN: 8590786127722
100%
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kosmetická zrcátko Abella o rozměru 9,5 × 13 cm.
AKCE
Balhome octový čistič na koupelny s vůní máty 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome octový čistič na koupelny s vůní máty 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502071
Kód dod.: 712290
EAN: 8591235101676
100%
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na koupelny je účinný pomocník pro každodenní úklid. Díky přírodní síle octa snadno odstraňuje vodní kámen, mýdlové usazeniny i špínu z povrchů v koupelně.
Energizer Max AA tužková baterie, 4 + 4 ks zdarma
Energizer®
Energizer Max AA tužková baterie, 4 + 4 ks zdarma
Kód: 2305519
Kód dod.: 961015
EAN: 7638900427868
 
89.90 Kč
11.24Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní alkalické baterie s dlouhotrvajícím výkonem a s garancí proti vytečení. Vhodná pro přenosná elektronika, herní konzole, ovladače, meteostanice, svítilny.
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pro muže, 7× 10ml
Dixi
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pro muže, 7× 10ml
Kód: 2404455
Kód dod.: 857008
EAN: 8586000087972
 
79.90 Kč
11.41Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kofeinové vlasové tonikum v ampulích pro všechny typy vlasů.
LAVON WC gel hygienický s chlórem Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel hygienický s chlórem Easy Clean, 750 ml
Kód: 2501626
Kód dod.: 717422
EAN: 8594187141035
 
39.90 Kč
53.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální chlorový přípravek na čištění a bělení v domácnostech, institucích i v potravinářských a stravovacích provozech.
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 5 l
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 5 l
Kód: 2501624
Kód dod.: 717425
EAN: 8594187141424
 
129.90 Kč
25.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální chlorový přípravek na čištění a bělení v domácnostech, institucích i v potravinářských a stravovacích provozech.
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 5 l
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 5 l
Kód: 2501625
Kód dod.: 717418
EAN: 8594187140182
 
129.90 Kč
25.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC čistič se svěží parfemací účinně a snadno odstraní rez, vodní a močový kámen nejen z toalety, ale i z dalších sanitárních zařízení i pod vodní hladinou.
AKCE
-1%Sleva
LAVON krémové mýdlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Lavon
LAVON krémové mýdlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Kód: 2501716
Kód dod.: 790064
EAN: 8594187145262
 
138 Kč
139.90 Kč
27.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémové mýdlo prémiové kvality s alantoinem a glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
Glade svíčka vonná Maxi Romantic Vanilla Blossom, 204 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Maxi Romantic Vanilla Blossom, 204 g
Kód: 2507802
Kód dod.: 773148
EAN: 5000204349870
 
244.90 Kč
1 200.49Kč/1g
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická svíčka Glade Decor s vůní vanilkových květů. Obsahuje esenciální oleje, které vytvoří v každé domácnosti jedinečnou atmosféru odpočinku a uvolnění.
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra, 300 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra, 300 ml
Kód: 2601154
Kód dod.: 855332
EAN: 9000101766721
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra s pro-vitaminem B5 a kokosovým extraktem poskytuje intenzivní péči pro suché a poškozené vlasy. Pomáhá zlepšit hladkost, snížit lámání a usnadnit rozčesávání.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.