cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Nivea Color Care & Protect pěnové tužidlo, 150 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect pěnové tužidlo, 150 ml
Kód: 70012
Kód dod.: 862183
EAN: 4005808678099
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nenechte barvu vyblednout. Ať pěkně září! Tužidlo si odpírat nemusíte. Jen si pořiďte takové, které chrání barvené a melírované vlasy - NIVEA Pěnové tužidlo Color Care & Protect.
AKCE
-13%Sleva
Mitia Soft Care Sensual Fresh sprchový krém, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Sensual Fresh sprchový krém, 400 ml
Kód: 45625
Kód dod.: 795052
EAN: 8595025809469
 
34.90 Kč
39.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S extraktem z lotosového mléka, který pokožku zvláčňuje, a vitamínem E se zklidňujícími účinky.
AKCE
-13%Sleva
Mitia Soft Care Silk Satin sprchový krém, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Silk Satin sprchový krém, 400 ml
Kód: 45622
Kód dod.: 795050
EAN: 8595025809445
93%
34.90 Kč
39.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S extraktem z kokosového mléka, který pokožku vyživuje a zvláčňuje, a hedvábnými proteiny s hydratačními účinky pomáhají zachovat pokožku hebkou a vláčnou.
-17%Sleva
Vektex Universal rychloutěrka 38 x 38 cm 5 kusů, různé barvy
vektex - posedlost čistotou
Vektex Universal rychloutěrka 38 x 38 cm 5 kusů, různé barvy
Kód: 2500927
Kód dod.: 591699
EAN: 8595640200658
 
24.90 Kč
29.90 Kč
4.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vektex Rychloutěrka Universal je ideální volbou pro každodenní úklid vaší domácnosti. Díky kombinaci 40 % syntetických vláken a 60 % viskózy nabízí vysokou savost, odolnost a šetrnost k čištěným povrchům.
AKCE
-4%Sleva
Jelen prací prášek na bílé prádlo, 3 kg, 60 dávek
Jelen®
Jelen prací prášek na bílé prádlo, 3 kg, 60 dávek
Kód: 2501450
Kód dod.: 757026
EAN: 8596422579252
 
239.90 Kč
249.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prášek s vůní kopretiny určený pro praní bílého prádla.
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk šampon se zeleným čajem a citronem pro mastné vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon se zeleným čajem a citronem pro mastné vlasy, 250 ml
Kód: 2501590
Kód dod.: 794638
EAN: 8720182541239
 
69.90 Kč
79.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% organický zelený čaj má antioxidační a posilující vlastnosti, citron je známý pro své osvěžující a čistící vlastnosti.
LAVON WC gel Easy Clean Aroma Flowers, 5 l
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Aroma Flowers, 5 l
Kód: 2501623
Kód dod.: 717417
EAN: 8594187145453
 
129.90 Kč
25.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC čistič s květinovou parfemací účinně a snadno odstraní rez, vodní a močový kámen nejen z toalety, ale i z dalších sanitárních zařízení i pod vodní hladinou.
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 750 ml
Kód: 2501747
Kód dod.: 717424
EAN: 8594187141400
 
29.90 Kč
39.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální chlorový přípravek na čištění a bělení v domácnostech, institucích i v potravinářských a stravovacích provozech.
Persil Sensitive gel pro citlivou pokožku, 1,8 l, 40 dávek
Henkel Persil
Persil Sensitive gel pro citlivou pokožku, 1,8 l, 40 dávek
Kód: 2507328
Kód dod.: 765248
EAN: 9000101566697
 
359.90 Kč
9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek s jedinečným složením, které zajišťuje hloubkovou čistotu. Pro svěží a hygienicky čisté oblečení se složením šetrným k vaší pokožce.
Persil Sensitive gel pro citlivou pokožku, 2,7 l, 60 dávek
Henkel Persil
Persil Sensitive gel pro citlivou pokožku, 2,7 l, 60 dávek
Kód: 2404509
Kód dod.: 764959
EAN: 9000101566789
 
439.90 Kč
7.33Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Deep Clean Gel Expert Sensitive - Zažijte sílu pracího gelu Expert Sensitive se silným čisticím účinkem šetrným k pokožce.
Silan parfém na praní Blue Jasmine, 540 ml, 30 dávek
Henkel Silan
Silan parfém na praní Blue Jasmine, 540 ml, 30 dávek
Kód: 2508347
Kód dod.: 759359
EAN: 9000101836707
 
109.90 Kč
3.66Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní květinová vůně a dlouhotrvající svěžest.
AKCE
-11%Sleva
Authentic Toya Aroma Hydro Care šampon na vlasy, 400 ml
Tomil® Authentic toya® Aroma
Authentic Toya Aroma Hydro Care šampon na vlasy, 400 ml
Kód: 2600423
Kód dod.: 787105
EAN: 8595025836458
 
50 Kč
56 Kč
125Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasový šampon pro šetrné mytí vysušených a dehydratovaných vlasů s originální autentickou kokosovou vůní.
AKCE
-10%Sleva
Titania Foot Care gelová vložka na přední část chodidel, 1 pár
TITANIA®
Titania Foot Care gelová vložka na přední část chodidel, 1 pár
Kód: 2600438
Kód dod.: 966576
EAN: 4008576362382
 
61 Kč
68 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelové vložky Titania Foot Care jsou navrženy pro maximální pohodlí a ochranu přední části chodidla při chůzi i stání.
Nivea Repair & Care pro suchou a hrubou pokožku, 400ml
Nivea®
Nivea Repair & Care pro suchou a hrubou pokožku, 400ml
Kód: 2506778
Kód dod.: 810098
EAN: 9005800286785
 
209.90 Kč
524.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělové mléko speciálně vyvinuté pro suchou podrážděnou a namáhanou pokožku celého těla působící 72 hodin.
AKCE
-14%Sleva
Resistin Car antikorozní sprej na ošetření podvozku, nepřelakovatelný, 500 ml
Resistin Car antikorozní sprej na ošetření podvozku, nepřelakovatelný, 500 ml
Kód: 2504452
Kód dod.: 303201
EAN: 8594019366698
 
179 Kč
209 Kč
358Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá jako antikorozní přípravek pro konzervaci kovových povrchů, zejména spodků automobilů, s vynikajícími protihlukovými vlastnosti.
-7%Sleva
Artdeco Quick Dry rychleschnoucí lak na nehty 98 Mint To Be 10 ml
Artdeco
Artdeco Quick Dry rychleschnoucí lak na nehty 98 Mint To Be 10 ml
Kód: 2502117
Kód dod.: 1151.98
EAN: 4052136152005
 
249 Kč
269 Kč
24 900Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toužíte po upravených, zářivých a profesionálně vyhlížejících nehtech bez zdlouhavého schnutí? Artde
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 400 g
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 400 g
Kód: 2506081
Kód dod.: 431145
EAN: 8591235091533
 
212 Kč
530Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0590 zelená limetková, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0590 zelená limetková, 1 kg
Kód: 2504293
Kód dod.: 430293
EAN: 8594158028617
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 7+1 kg
Kód: 2503438
Kód dod.: 401040
EAN: 8594002537425
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 7 + 1 kg
Het
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 7 + 1 kg
Kód: 2504443
Kód dod.: 400345
EAN: 8594158029041
 
745 Kč
93.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová malířská barva, omyvatelná, disperzní, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice, školy apod.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0220 světle hnědá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0220 světle hnědá, 350 g
Kód: 2502837
Kód dod.: 430366
EAN: 8594002536060
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0630 světle žlutá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0630 světle žlutá, 350 g
Kód: 2502833
Kód dod.: 430322
EAN: 8594002537401
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 15 + 3 kg
Het
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 15 + 3 kg
Kód: 2504304
Kód dod.: 400346
EAN: 8594158029065
 
1 495 Kč
83.06Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová malířská barva, omyvatelná, disperzní, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice, školy apod.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0280 hnědá tmavá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0280 hnědá tmavá, 350 g
Kód: 2502820
Kód dod.: 430304
EAN: 8594002536206
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.