cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-4%Sleva
Nivea Care & Diamond sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Care & Diamond sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204130
Kód dod.: 795118
EAN: 9005800282480
 
119.90 Kč
124.90 Kč
239.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Třpytivá pokožka jako na červeném koberci? Stačí zvolit správnou péči! Sáhněte po jemném složení, díky kterému zazáříte vy i vaše pokožka - NIVEA Pečující sprchový gel Care & Diamond.
AKCE
-11%Sleva
Linteo Baby měsíček lékařský vlhčené ubrousky, 120 ks
Linteo®
Linteo Baby měsíček lékařský vlhčené ubrousky, 120 ks
Kód: 2205790
Kód dod.: 914000
EAN: 8594158373458
100%
39.90 Kč
44.90 Kč
0.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící vlhčené ubrousky Linteo Baby v balení 120 kusů jsou napuštěné pečujícím mlékem s obsahem extraktu měsíčku lékařského.
Energizer Max AAA mikrotužková baterie, 4 ks + 4 ks zdarma
Energizer®
Energizer Max AAA mikrotužková baterie, 4 ks + 4 ks zdarma
Kód: 2305520
Kód dod.: 961014
EAN: 7638900438215
 
89.90 Kč
11.24Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní alkalické baterie s dlouhotrvajícím výkonem a s garancí proti vytečení. Vhodná pro přenosná elektronika, herní konzole, ovladače, meteostanice, svítilny.
Listerine Total Care Zero ústní voda, 500 ml
Listerine®
Listerine Total Care Zero ústní voda, 500 ml
Kód: 2500531
Kód dod.: 889034
EAN: 3574661786469
 
144.90 Kč
289.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Použijte ústní vodu, která pomáhá předcházet zubnímu kazu, posiluje zuby, ničí bakterie a osvěžuje dech.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 500 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 500 g
Kód: 2502897
Kód dod.: 512342
EAN: 8594007010619
 
329 Kč
658Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel s vysokým obsahem skelného vlákna (6 mm), umožňující vytvořit velmi pevnou, skelnými vlákny svázanou vrstvu tmelu, kterou lze podle potřeby brousit.
-5%Sleva
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Kód: 2505618
Kód dod.: 795246
EAN: 9005800358284
 
189.90 Kč
199.90 Kč
379.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA uvolní vaše tělo i mysl. Jemné složení s provitamíny bude počovat o vaši pokožku, aniž by narušil její přirozenou mikrobakteriální vrstvu.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 10-55 chladná stříbrná blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 10-55 chladná stříbrná blond 60 ml
Kód: 2507912
Kód dod.: 870718
EAN: 9000101747621
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 10-55 – Chladná stříbrná blond je krémová barva na vlasy, která poskytuje moderní, elegantní studený blond odstín se stříbrnými reflexy.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy L1++ Etrémní zesvětlovač plus 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy L1++ Etrémní zesvětlovač plus 60 ml
Kód: 2508720
Kód dod.: 870710
EAN: 9000101746327
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme L1++ Extrémní zesvětlovač Plus je profesionální zesvětlující barva na vlasy určená pro dosažení až o 9 odstínů světlejšího tónu.
AKCE
-2%Sleva
Melitta Gourmet kávové filtry 1 × 4, 80 ks
Melitta®
Melitta Gourmet kávové filtry 1 × 4, 80 ks
Kód: 2509098
Kód dod.: 716401
EAN: 4006508208814
 
88 Kč
89.90 Kč
1.1Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aby aroma Vaší překapávané kávy bylo ještě pestřejší!
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78942
Kód dod.: 83611
EAN: 5900017106304
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel se zklidňujícím extraktem z aloe vera můžete použít na tvář, tělo i vlasy. Užijte si příval svěžesti už ve sprše. Pocit hydratované pokožky vám vydrží i po osušení.
Nivea Men Protect & Care krém na holení, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care krém na holení, 100 ml
Kód: 09281
Kód dod.: 880042
EAN: 9005800395340
100%
99.90 Kč
999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Změkčuje vousy, a usnadňuje tak skluz žiletky po tváři. Chrání před rankami a drobným pořezáním. Hydratuje pleť a pomáhá předcházet jejímu vysušování. Složení s aloe vera a provitamínem B5 pečuje už při holení.
AbellA MR401 zrcátko 13,5 × 18 cm, různé barvy
AbellA®
AbellA MR401 zrcátko 13,5 × 18 cm, různé barvy
Kód: 21029
Kód dod.: 966604
EAN: 8590786127739
100%
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kosmetická zrcátko Abella o rozměru 13,5 × 18 cm.
LAVON dezinfekce Easy Clean na povrchy bez chloru a alkoholu, 5 l
Lavon
LAVON dezinfekce Easy Clean na povrchy bez chloru a alkoholu, 5 l
Kód: 2501740
Kód dod.: 627620
EAN: 8594187140823
 
229.90 Kč
45.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální dezinfekce na povrchy bez oplachu. Čistí a dezinfikuje všechny materiály a plochy. Účinkuje proti bakteriím, obaleným virům i kvasinkám.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0310 fialová, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0310 fialová, 350 g
Kód: 2502822
Kód dod.: 430306
EAN: 8594002536305
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0820 červená, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0820 červená, 350 g
Kód: 2502835
Kód dod.: 430324
EAN: 8594002537302
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0450 modrá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0450 modrá, 1 kg
Kód: 2503507
Kód dod.: 430394
EAN: 8594002531744
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0117 šedý patinový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0117 šedý patinový, 7+1 kg
Kód: 2506143
Kód dod.: 401010
EAN: 8595614513135
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0637 žluto-oranžová, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0637 žluto-oranžová, 4 kg
Kód: 2503518
Kód dod.: 401074
EAN: 8594002537913
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0660 okrová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0660 okrová, 1 kg
Kód: 2502829
Kód dod.: 430317
EAN: 8594002536817
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0267 světle hnědá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0267 světle hnědá, 7+1 kg
Kód: 2504470
Kód dod.: 401038
EAN: 8594158026828
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0658 žlutý pastelový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0658 žlutý pastelový, 7+1 kg
Kód: 2601014
Kód dod.: 401002
EAN: 8595614527057
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
-9%Sleva
REMAL tónovací barva, 0250 béžová, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0250 béžová, 250 g
Kód: 2500217
Kód dod.: 430998
EAN: 8591235032178
 
40 Kč
43.90 Kč
160Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0250 béžová, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0250 béžová, 500 g
Kód: 2503487
Kód dod.: 431000
EAN: 8591235032253
 
66.90 Kč
133.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0450 modrá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0450 modrá, 350 g
Kód: 2503506
Kód dod.: 430393
EAN: 8594002531737
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.