cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Het Klasik Color malířská barva, 0637 žluto-oranžová, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0637 žluto-oranžová, 4 kg
Kód: 2503518
Kód dod.: 401074
EAN: 8594002537913
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0660 okrová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0660 okrová, 1 kg
Kód: 2502829
Kód dod.: 430317
EAN: 8594002536817
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Nivea Men Protect & Care krém na holení, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care krém na holení, 100 ml
Kód: 09281
Kód dod.: 880042
EAN: 9005800395340
100%
99.90 Kč
999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Změkčuje vousy, a usnadňuje tak skluz žiletky po tváři. Chrání před rankami a drobným pořezáním. Hydratuje pleť a pomáhá předcházet jejímu vysušování. Složení s aloe vera a provitamínem B5 pečuje už při holení.
AbellA MR401 zrcátko 13,5 × 18 cm, různé barvy
AbellA®
AbellA MR401 zrcátko 13,5 × 18 cm, různé barvy
Kód: 21029
Kód dod.: 966604
EAN: 8590786127739
100%
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kosmetická zrcátko Abella o rozměru 13,5 × 18 cm.
AKCE
-2%Sleva
Melitta Gourmet kávové filtry 1 × 4, 80 ks
Melitta®
Melitta Gourmet kávové filtry 1 × 4, 80 ks
Kód: 2509098
Kód dod.: 716401
EAN: 4006508208814
 
88 Kč
89.90 Kč
1.1Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aby aroma Vaší překapávané kávy bylo ještě pestřejší!
LAVON dezinfekce Easy Clean na povrchy bez chloru a alkoholu, 5 l
Lavon
LAVON dezinfekce Easy Clean na povrchy bez chloru a alkoholu, 5 l
Kód: 2501740
Kód dod.: 627620
EAN: 8594187140823
 
229.90 Kč
45.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální dezinfekce na povrchy bez oplachu. Čistí a dezinfikuje všechny materiály a plochy. Účinkuje proti bakteriím, obaleným virům i kvasinkám.
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78942
Kód dod.: 797067
EAN: 5900017106304
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel se zklidňujícím extraktem z aloe vera můžete použít na tvář, tělo i vlasy. Užijte si příval svěžesti už ve sprše. Pocit hydratované pokožky vám vydrží i po osušení.
AKCE
-19%Sleva
Taft Perfect Flex, lak na vlasy ultra silně tužící, síla fixace 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Perfect Flex, lak na vlasy ultra silně tužící, síla fixace 4, 250 ml
Kód: 2504658
Kód dod.: 860062
EAN: 9000100909778
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 4. Vhodné pro všechny typy vlasů. Lak na vlasy pro ochranu vlasů při vysoušení.
AKCE
Varta Longlife AAA alkalické baterie, 10 ks
Varta
Varta Longlife AAA alkalické baterie, 10 ks
Kód: 2505114
Kód dod.: 961051
EAN: 4008496609314
 
109 Kč
10.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Baterie od značky Varta vám nabízí značkovou kvalitu za rozumnou cenu. Vašim přístrojům vdechnou život a pomůžou vám zůstat ve spojení, ať už jste kdekoliv.
-1%Sleva
Dixi Baby dětská pěna do koupele, 500 ml
Dixi
Dixi Baby dětská pěna do koupele, 500 ml
Kód: 2600449
Kód dod.: 856941
EAN: 8586000087453
 
129.90 Kč
131 Kč
259.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svému miminku kvalitní kosmetiku při koupání. Dixi baby dětská pěna do koupele na tělo a vlásky s extraktem z měsíčku lékařského a s panthenolem šetrně myje jemnou dětskou pokožku a vlásky.
Dixi Baby krém na tělo a obličej, 100 g
Dixi
Dixi Baby krém na tělo a obličej, 100 g
Kód: 2602926
Kód dod.: 856944
EAN: 8586000087484
 
89.90 Kč
899Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi Baby krém na tělo a obličej je určen ke každodennímu ošetření dětské pokožky těla a obličeje.
Listerine Total Care ústní voda, 1 l
Listerine®
Listerine Total Care ústní voda, 1 l
Kód: 2500528
Kód dod.: 889028
EAN: 3574660520101
100%
199.90 Kč
199.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Změňte svou rutinní péči o ústní dutinu používáním ústní vody Listerine® Total Care dvakrát denně. Je klinicky prokázáno, že čistí a chrání pro celkové zdraví ústní dutiny pomocí 6 výhod.
LAVON čisticí krém Easy Clean, 600 g
Lavon
LAVON čisticí krém Easy Clean, 600 g
Kód: 2501546
Kód dod.: 735042
EAN: 8594187140168
 
34.90 Kč
58.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra jemný čisticí krém s vápencem na všechny nenasákavé povrchy. Ideální i na zaschlé a usazené nečistoty.
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78941
Kód dod.: 795125
EAN: 9005800223025
 
84.90 Kč
339.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si pořádnou dávku hydratace i během sprchování! Jemná péče s provitamíny pokožku hýčká a zanechává ji nádherně hebkou. Vyzkoušejte - NIVEA Pečující sprchový gel Creme Care.
Nivea Creme Care tuhé mýdlo, 100 g
Nivea®
Nivea Creme Care tuhé mýdlo, 100 g
Kód: 90751
Kód dod.: 785411
EAN: 4005900217936
100%
34.90 Kč
349Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Znatelně hebká a vláčná pokožka rukou už nemusí být jen sen! Dopřejte si každý den prvotřídní účinnou péči s jemnou vůní: NIVEA Krémové tuhé mýdlo Creme Care.
Nivea Volume Care pečující šampon, 400 ml
Nivea®
Nivea Volume Care pečující šampon, 400 ml
Kód: 2403458
Kód dod.: 845480
EAN: 9005800223490
 
114.90 Kč
287.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hebké a silné vlasy s nepřehlédnutelným objemem. Pečující složení s výtažky z bambusu je určené pro jemné vlasy bez objemu. Péče bez zatížení: NIVEA Pečující šampon Volume Care.
AKCE
-15%Sleva
Nivea Floral Love antiperspirant ve spreji, 150 ml
Nivea®
Nivea Floral Love antiperspirant ve spreji, 150 ml
Kód: 2506109
Kód dod.: 837081
EAN: 9005800396521
 
85 Kč
99.90 Kč
566.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antiperspirant ve spreji pro spolehlivou 72h ochranu proti pocení a péči o pokožku podpaží.
Spokar vanička na barvu pro váleček do 70 mm
Spokar®
Spokar vanička na barvu pro váleček do 70 mm
Kód: 2502975
Kód dod.: 554763
EAN: 8593534671584
 
19.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lakovací vana vhodná pro válečky do 70 mm je určená pro usnadnění nanášení nátěrové hmoty na váleček. Je vyrobena z plastu (polypropylenu).
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Kód: 2501600
Kód dod.: 834959
EAN: 8886467061660
 
74.90 Kč
1 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaseline Derma Care – jemný roll-on deodorant s hydratační péčí pro citlivou pokožku podpaží.
-42%Sleva
KORLOFF Lady Nude parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Korloff
KORLOFF Lady Nude parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 2601190
Kód dod.: KOPFLAN002
EAN: 3494800539001
 
979 Kč
1 680 Kč
19 580Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-orientální (ambrová) vůně byla uvedena na trh v roce 2026 Parfémovaná voda KORLOFF Lady N
Balcare Zelený čaj tekuté mýdlo s dávkovačem 1 l
BALcare
Balcare Zelený čaj tekuté mýdlo s dávkovačem 1 l
Kód: 2602668
Kód dod.: 785305
EAN: 8591235105247
 
39.90 Kč
39.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo Balcare Zelený čaj je vhodné pro každodenní hygienu rukou. Šetrně myje pokožku, přispív
Novinky
Jimmy Choo Man Parfum parfém pro muže 30 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo Man Parfum parfém pro muže 30 ml
Kód: 2603409
Kód dod.: CH026A03
EAN: 3386460169875
 
1 889 Kč
62 966.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ambrová fougére vůně byla uvedena na trh v roce 2026 Jimmy Choo Man Parfum představuje charismatick
Spokar vanička na barvu pro váleček do 250 mm
Spokar®
Spokar vanička na barvu pro váleček do 250 mm
Kód: 2502978
Kód dod.: 554775
EAN: 8593534671164
 
86.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lakovací vana vhodná pro válečky do 250 mm je určená pro usnadnění nanášení nátěrové hmoty na váleček. Je vyrobena z plastu (polypropylenu).
STR8 Game sprchový gel 400 ml
Str8
STR8 Game sprchový gel 400 ml
Kód: 2304331
Kód dod.: 797350
EAN: 5201314170389
 
79.90 Kč
199.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel STR8 Game je určen pro muže a slibuje intenzivní a osvěžující zážitek při sprchování. Tento gel má energickou vůni, která je kombinací ovocných tónů s lehkým kořeněným nádechem, a navodí tak pocit svěžesti a energie.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.