cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Bal nákupní taška béžová, 50 x 40 x 7,5 cm
BALhome
Bal nákupní taška béžová, 50 x 40 x 7,5 cm
Kód: 2507091
Kód dod.: 991188
EAN: 8591235098303
 
26.90 Kč
27 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktická a pevná nákupní taška v neutrální béžové barvě, která se stane vaším spolehlivým pomocníkem při každodenních nákupech.
AKCE
-15%Sleva
Resistin Car antikorozní nátěr na ošetření podvozku, 950 g
Resistin
Resistin Car antikorozní nátěr na ošetření podvozku, 950 g
Kód: 2502727
Kód dod.: 303172
EAN: 8594019360764
 
209 Kč
247 Kč
220Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Resistin Car je roztok vápenatého mýdla oxidovaného parafinu s přídavkem asfaltu a inhibitoru koroze ve směsi následujících organických rozpouštědel.
Lavandera tropická záře aviváž 1,76 l, 80 dávek
Lavandera
Lavandera tropická záře aviváž 1,76 l, 80 dávek
Kód: 2600528
Kód dod.: 759321
EAN: 8435495828709
 
99.90 Kč
1.25Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Postarají se o tu nejlepší péči o vaše prádlo. Ideální pro barevné i bílé prádlo.
Colgate zubní pasta Max White Charcoal, 20 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max White Charcoal, 20 ml
Kód: 2600975
Kód dod.: 885281
EAN: 8718951408586
 
22.90 Kč
23 Kč
1 145Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pasta s obsahem přírodních složek aktivně působí na zubní sklovinu, zajišťuje jemné bělení a zároveň chrání před zubním kazem.
Probazen Kombi Maxi multifunkční tablety do bazénů, 1 kg
Probazen
Probazen Kombi Maxi multifunkční tablety do bazénů, 1 kg
Kód: 33717
 
EAN: 8594019361167
100%
289 Kč
289Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tablety s obsahem 80 % aktivního chloru, zajišťující desinfekci, vyvločkování nečistot při zakalení vody a likvidaci řas.
AKCE
Duck Fresh Discs Mint Mission WC blok s vůní máty a limetky náhradní náplň 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Mint Mission WC blok s vůní máty a limetky náhradní náplň 2x36 ml
Kód: 2602905
Kód dod.: 721035
EAN: 5000204423631
 
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck Fresh Discs Mint Mission jsou náhradní gelové náplně do systému Fresh Discs, které zajišťují čistotu a svěžest toalety při každém spláchnutí.
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 9 kg
Paramo
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 9 kg
Kód: 2502697
Kód dod.: 300016
EAN: 8595050311401
 
1 019 Kč
1 020 Kč
113.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží jako penetrace pod asfaltové izolační krytiny a izolace, samostatně použitý není přímo odolný povětrnostním vlivům a vlhkosti, proniká hluboko do pokladu, zajišťuje pevné spojení s dalšími vrstvami, lze použít na beton, kov a zdivo.
Het Klasik Color malířská barva, 0267 světle hnědá, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0267 světle hnědá, 4 kg
Kód: 2504472
Kód dod.: 401075
EAN: 8594158026811
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetline LF univerzální disperzní barva, 15 + 3 kg
Het
Het Hetline LF univerzální disperzní barva, 15 + 3 kg
Kód: 2503765
Kód dod.: 400324
EAN: 8594002533182
 
840 Kč
945 Kč
46.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoká bělost 95 % (MgO), výborná paropropustnost, odolnost vůči otěru za sucha, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, tónovatelnost na tónovacích strojích, vhodná k nátěrům omítek sanačních systémů.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0560 zelená tmavá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0560 zelená tmavá, 1 kg
Kód: 2502826
Kód dod.: 430313
EAN: 8594002536619
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0117 šedý patinový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0117 šedý patinový, 4 kg
Kód: 2505303
Kód dod.: 401061
EAN: 8595614512336
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0770 pastelově oranžová, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0770 pastelově oranžová, 350 g
Kód: 2503510
Kód dod.: 430397
EAN: 8594002531775
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
AKCE
-42%Sleva
Primacol Decorative Decobase omyvatelná malířská barva, D21 Plum, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Decobase omyvatelná malířská barva, D21 Plum, 1 l
Kód: 2600342
Kód dod.: 404013
EAN: 5906725258298
 
112 Kč
192 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná matná latexová emulzní barva na stěny a stropy v interiérech.
Končící produkty
-22%Sleva
Ovo Žlutá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Druchema Ovo®
Ovo Žlutá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Kód: 55755
Kód dod.: 14610511
EAN: 8594825003169
 
3.50 Kč
4.50 Kč
700Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrazná barva na potravinářské bázi vhodná pro tradiční zdobení velikonočních vajec, 1 sáček = 1 bar
Končící produkty
-24%Sleva
Ovo Modrá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Druchema Ovo®
Ovo Modrá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Kód: 55758
Kód dod.: 14610311
EAN: 8594825003190
 
3.70 Kč
4.90 Kč
740Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní potravinářské barvivo určené pro tradiční barvení velikonočních vajec, 1 sáček = 1 barva.
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Dixi
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Kód: 2600450
Kód dod.: 856945
EAN: 8586000088450
 
69.90 Kč
70 Kč
699Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi Baby krém proti opruzeninám je určen na pokožku se sklonem ke vzniku opruzenin pod plenou a v záhybech. Krém obsahuje oxid zinečnatý a ošetřující komplex tvořený alantoinem, panthenolem, betaglukanem a bisabololem.
Woolite Keratin Therapy Whites prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Whites prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2002743
Kód dod.: 761135
EAN: 5900627090550
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na bílé prádlo. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2504960
Kód dod.: 540180
EAN: 8593534692947
 
22.90 Kč
23 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává, má velmi dlouhou životnost. Pro dokončovací malířské práce všemi druhy nátěrových hmot.
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pro miminka, 130 praní, 2860 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pro miminka, 130 praní, 2860 ml
Kód: 2505858
Kód dod.: 777032
EAN: 9000101590128
 
189.90 Kč
1.46Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nechte se hýčkat nádherně hebkým prádlem a nebesky jemnou vůní aviváže Silan Sensitive, která byla vyvinuta speciálně pro citlivou a dětskou pokožku.
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubní pasta, 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubní pasta, 50 ml
Kód: 2602059
Kód dod.: 885182
EAN: 8718951772557
 
114.90 Kč
2 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubní pasta pomáhá podpořit bělejší vzhled zubů a svěží dech.
Alpa Eau de Cologne Classique univerzální kolínská voda, 100 ml
ALPA®
Alpa Eau de Cologne Classique univerzální kolínská voda, 100 ml
Kód: 10846
Kód dod.: 00047
EAN: 8594001770113
92%
42.90 Kč
429Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kolínská voda s příjemným, svěžím citrusovým typem vůně s bylinnými prvky, vhodná pro muže i ženy. Intenzivní, povzbudivá parfemace.
Gillette Satin Care gel na holení pro ženy, 200 ml
Gillette®
Gillette Satin Care gel na holení pro ženy, 200 ml
Kód: 74056
Kód dod.: 881172
EAN: 3014260223007
100%
129.90 Kč
649.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvlhčující gel na holení pro ženy zvláční pokožku, usnadní skluz strojku a zajistí dokonale hladké oholení.
AKCE
Energizer Alkaline Power AAA mikrotužková baterie, 4 ks
Energizer®
Energizer Alkaline Power AAA mikrotužková baterie, 4 ks
Kód: 51004
Kód dod.: 961013
EAN: 7638900247893
 
50 Kč
12.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spolehlivé alkalické baterie vhodné pro každodenní použití.
AKCE
-8%Sleva
RYOR aktivující výživný krém s ASC III, 50 ml
Ryor
RYOR aktivující výživný krém s ASC III, 50 ml
Kód: 92601
Kód dod.: 822690
EAN: 8594007976427
60%
479.90 Kč
519.90 Kč
9 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký, výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu III v pokožce, ovlivňuje tvorbu elastinu a tím minimalizuje tvorbu vrásek a zároveň redukuje vrásky stávající.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.