cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Pure Baby dětské vlhčené ubrousky s klipem, 120 ks
de Miclén - Pure
Pure Baby dětské vlhčené ubrousky s klipem, 120 ks
Kód: 1902316
Kód dod.: 914179
EAN: 8697512329754
100%
44.90 Kč
0.37Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro každodenní čištění a péči o vaše dítě celou rodinu. Čistí, zjemňují pokožku a příjemně voní. Dermatologický testováno
AKCE
-4%Sleva
Nivea Care & Diamond sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Care & Diamond sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204130
Kód dod.: 795118
EAN: 9005800282480
 
119.90 Kč
124.90 Kč
239.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Třpytivá pokožka jako na červeném koberci? Stačí zvolit správnou péči! Sáhněte po jemném složení, díky kterému zazáříte vy i vaše pokožka - NIVEA Pečující sprchový gel Care & Diamond.
AKCE
-11%Sleva
Linteo Baby měsíček lékařský vlhčené ubrousky, 120 ks
Linteo®
Linteo Baby měsíček lékařský vlhčené ubrousky, 120 ks
Kód: 2205790
Kód dod.: 914000
EAN: 8594158373458
100%
39.90 Kč
44.90 Kč
0.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící vlhčené ubrousky Linteo Baby v balení 120 kusů jsou napuštěné pečujícím mlékem s obsahem extraktu měsíčku lékařského.
Energizer Max AAA mikrotužková baterie, 4 ks + 4 ks zdarma
Energizer®
Energizer Max AAA mikrotužková baterie, 4 ks + 4 ks zdarma
Kód: 2305520
Kód dod.: 961014
EAN: 7638900438215
 
89.90 Kč
11.24Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní alkalické baterie s dlouhotrvajícím výkonem a s garancí proti vytečení. Vhodná pro přenosná elektronika, herní konzole, ovladače, meteostanice, svítilny.
AKCE
-10%Sleva
Linteo Baby vlhčené ubrousky s Měsíčkem lékařským, 72 ks
Linteo®
Linteo Baby vlhčené ubrousky s Měsíčkem lékařským, 72 ks
Kód: 29274
Kód dod.: 914001
EAN: 8594008876573
98%
26.90 Kč
29.90 Kč
0.37Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské vlhčené ubrousky s pečujícím mlékem a extraktem z měsíčku lékařského. Čistí, osvěžuje a chrání dětskou pokožku před tvorbou opruzenin. Udržují přirozené PH pokožky.
Listerine Total Care Zero ústní voda, 500 ml
Listerine®
Listerine Total Care Zero ústní voda, 500 ml
Kód: 2500531
Kód dod.: 889034
EAN: 3574661786469
 
144.90 Kč
289.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Použijte ústní vodu, která pomáhá předcházet zubnímu kazu, posiluje zuby, ničí bakterie a osvěžuje dech.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 500 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pro kov a sklolaminát, 500 g
Kód: 2502897
Kód dod.: 512342
EAN: 8594007010619
 
329 Kč
658Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel s vysokým obsahem skelného vlákna (6 mm), umožňující vytvořit velmi pevnou, skelnými vlákny svázanou vrstvu tmelu, kterou lze podle potřeby brousit.
-5%Sleva
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Care Duo sprchový gel, 500 ml
Kód: 2505618
Kód dod.: 795246
EAN: 9005800358284
 
189.90 Kč
199.90 Kč
379.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA uvolní vaše tělo i mysl. Jemné složení s provitamíny bude počovat o vaši pokožku, aniž by narušil její přirozenou mikrobakteriální vrstvu.
AKCE
-13%Sleva
Neflek Sport prací gel 1 l, 33 dávek
Icefor
Neflek Sport prací gel 1 l, 33 dávek
Kód: 2508443
Kód dod.: 769073
EAN: 8017841204032
 
99.90 Kč
114.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neflek Sport je koncentrovaný prací gel speciálně vyvinutý pro praní sportovního a funkčního oblečení. Efektivně odstraňuje pot, nečistoty a zápach, přičemž zachovává prodyšnost a funkční vlastnosti vláken.
-7%Sleva
Nivea Moisture Care hydratační krém na ruce, 75 ml
Nivea®
Nivea Moisture Care hydratační krém na ruce, 75 ml
Kód: 2505101
Kód dod.: 820157
EAN: 9005800398730
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte i opravdu suchým rukám intenzívní péči. Díky olivovému oleji budou opět hebké a jemné. Pro ruce příjemné na dotek a pěkné na pohled: NIVEA Hydratační krém na ruce.
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601152
Kód dod.: 855330
EAN: 9000101766745
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji s pro-vitaminem B5 a kokosovým extraktem usnadňuje rozčesávání suchých a poškozených vlasů. Pomáhá snížit lámání vlasů a zanechává je jemné a hladké bez zatížení.
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 4 kg
Kód: 2503516
Kód dod.: 401062
EAN: 8594002537852
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Fresh Blossom Color, 20 ks
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Fresh Blossom Color, 20 ks
Kód: 2501382
Kód dod.: 761221
EAN: 4008455584812
 
165 Kč
8.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Fresh Blossom Color je prací prostředek lehký jako pírko, který udělá vaše praní ještě pohodlnější.
AKCE
-9%Sleva
Schauma Everyday Care šampon s obsahem heřmánku pro všechny typy vlasů, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Everyday Care šampon s obsahem heřmánku pro všechny typy vlasů, 400 ml
Kód: 2201657
Kód dod.: 845625
EAN: 9000101627428
 
69.90 Kč
77 Kč
174.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma šampon Everyday Care pro všechny typy vlasů s výtažkem z heřmánku. S pH šetrným k vlasové pokožce. Pro poddajné vlasy plné objemu.
Zewa Deluxe Delicate Care 3vrstvý toaletní papír, 19,3 m, 8 rolí
Zewa
Zewa Deluxe Delicate Care 3vrstvý toaletní papír, 19,3 m, 8 rolí
Kód: 87709
Kód dod.: 928942
EAN: 7322540313352
100%
94.90 Kč
11.86Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
3vrstvý toaletní papír bez parfemace.
AKCE
-2%Sleva
Sidolux Premium Floor Care na plovoucí a dřevěné podlahy Arganový olej, 750 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Premium Floor Care na plovoucí a dřevěné podlahy Arganový olej, 750 ml
Kód: 2601114
Kód dod.: 702054
EAN: 5902986201646
 
82 Kč
84 Kč
109.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Expert na mytí dřevěných, parketových a plovoucích podlah s přídavkem arganového oleje.
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 9 kg
Paramo
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 9 kg
Kód: 2502697
Kód dod.: 300016
EAN: 8595050311401
 
1 019 Kč
1 020 Kč
113.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží jako penetrace pod asfaltové izolační krytiny a izolace, samostatně použitý není přímo odolný povětrnostním vlivům a vlhkosti, proniká hluboko do pokladu, zajišťuje pevné spojení s dalšími vrstvami, lze použít na beton, kov a zdivo.
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Kód: 2501600
Kód dod.: 834959
EAN: 8886467061660
 
74.90 Kč
1 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaseline Derma Care – jemný roll-on deodorant s hydratační péčí pro citlivou pokožku podpaží.
Spokar vanička na barvu pro váleček do 70 mm
Spokar®
Spokar vanička na barvu pro váleček do 70 mm
Kód: 2502975
Kód dod.: 554763
EAN: 8593534671584
 
19.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lakovací vana vhodná pro válečky do 70 mm je určená pro usnadnění nanášení nátěrové hmoty na váleček. Je vyrobena z plastu (polypropylenu).
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Dixi
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Kód: 2600450
Kód dod.: 856945
EAN: 8586000088450
 
69.90 Kč
70 Kč
699Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi Baby krém proti opruzeninám je určen na pokožku se sklonem ke vzniku opruzenin pod plenou a v záhybech. Krém obsahuje oxid zinečnatý a ošetřující komplex tvořený alantoinem, panthenolem, betaglukanem a bisabololem.
AKCE
Duck Fresh Discs Mint Mission WC blok s vůní máty a limetky náhradní náplň 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Mint Mission WC blok s vůní máty a limetky náhradní náplň 2x36 ml
Kód: 2602905
Kód dod.: 721035
EAN: 5000204423631
 
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck Fresh Discs Mint Mission jsou náhradní gelové náplně do systému Fresh Discs, které zajišťují čistotu a svěžest toalety při každém spláchnutí.
-9%Sleva
Nivea Men Protect & Care pěna na holení, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care pěna na holení, 200 ml
Kód: 09290
Kód dod.: 880040
EAN: 9005800394725
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinné složení s aloe vera navíc pleť hydratuje a chrání ji před vysušováním. Změkčuje vousy, usnadňuje holení a zároveň chrání před pořezáním.
Signal zubní pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Kód: 14041
Kód dod.: 885012
EAN: 5900300056002
98%
29.90 Kč
398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje bohatou směs přírodních výtažků, mezi kterými jsou máta, šalvěj, myrha a eukalyptus, známé pro jejich osvěžující vlastnosti.
Blistex Intenzive Care balzám na rty OF 15, 6 ml
Blistex®
Blistex Intenzive Care balzám na rty OF 15, 6 ml
Kód: 14609
Kód dod.: 823479
EAN: 4008455003078
100%
94.90 Kč
15 816.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám na rty Blistex Intensive Care poskytuje intenzivní péči a ochranu suchým, popraskaným a citlivým rtům.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.