cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-14%Sleva
Chejn Bravo Plus s kuřecím a zeleninou 430g
Chejn
Chejn Bravo Plus s kuřecím a zeleninou 430g
Kód: 2601183
Kód dod.: 976364
EAN: 8594048100751
 
29.90 Kč
34.90 Kč
69.53Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chejn Bravo Plus s kuřecím a zeleninou – vyvážené krmivo pro psy s chutnou masovou recepturou.
Alpa Eau de Cologne Classique univerzální kolínská voda, 100 ml
ALPA®
Alpa Eau de Cologne Classique univerzální kolínská voda, 100 ml
Kód: 10846
Kód dod.: 00047
EAN: 8594001770113
92%
42.90 Kč
429Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kolínská voda s příjemným, svěžím citrusovým typem vůně s bylinnými prvky, vhodná pro muže i ženy. Intenzivní, povzbudivá parfemace.
Woolite Keratin Therapy Whites prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Whites prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2002743
Kód dod.: 761135
EAN: 5900627090550
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na bílé prádlo. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2504960
Kód dod.: 540180
EAN: 8593534692947
 
22.90 Kč
23 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává, má velmi dlouhou životnost. Pro dokončovací malířské práce všemi druhy nátěrových hmot.
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pro miminka, 130 praní, 2860 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pro miminka, 130 praní, 2860 ml
Kód: 2505858
Kód dod.: 777032
EAN: 9000101590128
 
189.90 Kč
1.46Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nechte se hýčkat nádherně hebkým prádlem a nebesky jemnou vůní aviváže Silan Sensitive, která byla vyvinuta speciálně pro citlivou a dětskou pokožku.
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubní pasta, 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubní pasta, 50 ml
Kód: 2602059
Kód dod.: 885182
EAN: 8718951772557
 
114.90 Kč
2 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubní pasta pomáhá podpořit bělejší vzhled zubů a svěží dech.
Het Brillant Q plněná pískem struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Het
Het Brillant Q plněná pískem struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Kód: 2504307
Kód dod.: 400533
EAN: 8594158025210
 
439 Kč
87.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K nátěrům omítek, zdiva, sádrokartonu, sádrovláknitých, dřevotřískových a dřevovláknitých desek, betonových panelů a monolitů, hladkých tapet k tomu určených apod.
-6%Sleva
Wilkinson Intuition Sensitive Care strojek + 1 náhradní hlavice
Wilkinson
Wilkinson Intuition Sensitive Care strojek + 1 náhradní hlavice
Kód: 2600505
Kód dod.: 882342
EAN: 4027800416004
 
254.90 Kč
269.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care holicí strojek je vybaven čtyřmi břity, které jsou obklopené mýdlovým kondicionérem. Tento kondicionér obsahuje hypoalergenní mléko s 100% přírodním výtažkem z aloe vera a vitamínem E.
-42%Sleva
KORLOFF Lady Nude parfémovaná voda pro ženy 88 ml
Korloff
KORLOFF Lady Nude parfémovaná voda pro ženy 88 ml
Kód: 2601189
Kód dod.: KOPFLAN001
EAN: 3494800538004
 
1 439 Kč
2 470 Kč
16 352.27Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-orientální (ambrová) vůně byla uvedena na trh v roce 2026 Parfémovaná voda KORLOFF Lady N
Novinky
Jimmy Choo Man Parfum parfém pro muže 50 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo Man Parfum parfém pro muže 50 ml
Kód: 2603408
Kód dod.: CH026A02
EAN: 3386460169868
 
2 389 Kč
47 780Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ambrová fougére vůně byla uvedena na trh v roce 2026 Parfémovaná voda pro muže Jimmy Choo Man Parfu
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
384.90 Kč
7.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
AKCE
-2%Sleva
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Fiorillo
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Kód: 2303179
Kód dod.: 1580FI
EAN: 8017412000926
 
122 Kč
124.90 Kč
2.9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s péčí o vlnu, hedvábí a jemné tkaniny. Má změkčující účinek, zabraňuje plstnatění, chrání a prodlužuje životnost vláken. Účinný již ve studené vodě nebo vlažné při teplotě 30 °C.
AKCE
-14%Sleva
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 750 ml
Kód: 2403209
Kód dod.: 735218
EAN: 9000101386745
100%
59.90 Kč
69.90 Kč
79.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pur Secrets of Care vyniká svým jemným složením a neutrálním pH a zároveň má silné odmašťující schopnosti.
Dixi Baby mycí pěna sensitive na obličej, tělo a vlásky, 250 ml
Dixi
Dixi Baby mycí pěna sensitive na obličej, tělo a vlásky, 250 ml
Kód: 2502032
Kód dod.: 856943
EAN: 8586000087460
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi baby mycí pěna Sensitive na tělo, obličej a vlásky je určena pro šetrné každodenní mytí a neměla by chybět v žádné koupelně.
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504962
Kód dod.: 540189
EAN: 8593534692978
 
149 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává. Boční přesah potahu umožňuje malování v rozích. Velmi dlouhá životnost. Pro malířské práce všemi druhy barev, zejména vyšší hustoty.
Auto-K Racing žáruvzdorná barva 650 °C, černá, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing žáruvzdorná barva 650 °C, černá, 400 ml
Kód: 2503433
Kód dod.: 103298
EAN: 4015962156142
 
279 Kč
697.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žáruvzdorná barva do 650 °C, pro opravy topných těles, výfuků, kamen, komínů, výfuková potrubí, oblast motoru, grily atd... Ideální pro lakování částí motoru vystaveným vysokým teplotám.
Auto-K Color Škoda základní barva ve spreji, 0632 šedá, 150 ml
Auto-K
Auto-K Color Škoda základní barva ve spreji, 0632 šedá, 150 ml
Kód: 2504232
Kód dod.: 121123
EAN: 4015962107038
 
129 Kč
860Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základová barva Kwasny Auto-K je ideální jako základová barva pro opravy nalakovaných ploch. Nástřik základovou barvou a plnění při jednom pracovním procesu. Je univerzálně použitelná a dobře brousitelná.
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Essence
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Kód: 2601944
Kód dod.: ES583208
EAN: 4059729583208
 
39 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistěte očnímu okolí okamžitou vzpruhu a znatelnou revitalizaci díky hydrogelovým polštářkům pod o
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Dixi
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Kód: 2600450
Kód dod.: 856945
EAN: 8586000088450
 
69.90 Kč
70 Kč
699Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi Baby krém proti opruzeninám je určen na pokožku se sklonem ke vzniku opruzenin pod plenou a v záhybech. Krém obsahuje oxid zinečnatý a ošetřující komplex tvořený alantoinem, panthenolem, betaglukanem a bisabololem.
Probazen Kombi Maxi multifunkční tablety do bazénů, 1 kg
Probazen
Probazen Kombi Maxi multifunkční tablety do bazénů, 1 kg
Kód: 33717
 
EAN: 8594019361167
100%
289 Kč
289Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tablety s obsahem 80 % aktivního chloru, zajišťující desinfekci, vyvločkování nečistot při zakalení vody a likvidaci řas.
Bal nákupní taška béžová, 50 x 40 x 7,5 cm
BALhome
Bal nákupní taška béžová, 50 x 40 x 7,5 cm
Kód: 2507091
Kód dod.: 991188
EAN: 8591235098303
 
26.90 Kč
27 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktická a pevná nákupní taška v neutrální béžové barvě, která se stane vaším spolehlivým pomocníkem při každodenních nákupech.
AKCE
-15%Sleva
Resistin Car antikorozní nátěr na ošetření podvozku, 950 g
Resistin
Resistin Car antikorozní nátěr na ošetření podvozku, 950 g
Kód: 2502727
Kód dod.: 303172
EAN: 8594019360764
 
209 Kč
247 Kč
220Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Resistin Car je roztok vápenatého mýdla oxidovaného parafinu s přídavkem asfaltu a inhibitoru koroze ve směsi následujících organických rozpouštědel.
Lavandera tropická záře aviváž 1,76 l, 80 dávek
Lavandera
Lavandera tropická záře aviváž 1,76 l, 80 dávek
Kód: 2600528
Kód dod.: 759321
EAN: 8435495828709
 
99.90 Kč
1.25Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Postarají se o tu nejlepší péči o vaše prádlo. Ideální pro barevné i bílé prádlo.
Colgate zubní pasta Max White Charcoal, 20 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max White Charcoal, 20 ml
Kód: 2600975
Kód dod.: 885281
EAN: 8718951408586
 
22.90 Kč
23 Kč
1 145Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pasta s obsahem přírodních složek aktivně působí na zubní sklovinu, zajišťuje jemné bělení a zároveň chrání před zubním kazem.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.