cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0910 stříbrná perleť, 250 g
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0910 stříbrná perleť, 250 g
Kód: 2506078
Kód dod.: 431136
EAN: 8591235091540
 
125 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 4 kg
Kód: 2503516
Kód dod.: 401062
EAN: 8594002537852
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-6%Sleva
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pro ženy 88 ml
Korloff
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pro ženy 88 ml
Kód: 2500275
Kód dod.: KOPFLAB01
EAN: 3494800501008
 
1 349 Kč
1 439 Kč
15 329.55Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná vůně pro ženy byla uvedena v roce 2025 Inspirací pro kompozici Lady Blooming od Ko
AKCE
Balhome octový čistič na podlahy s vůní máty 1 l
BALhome
Balhome octový čistič na podlahy s vůní máty 1 l
Kód: 2502075
Kód dod.: 712294
EAN: 8591235101799
 
49.90 Kč
49.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na podlahy je účinný prostředek pro každodenní úklid domácnosti.
AKCE
Balhome octový čistič na toalety s vůní máty 750 ml
BALhome
Balhome octový čistič na toalety s vůní máty 750 ml
Kód: 2502076
Kód dod.: 712295
EAN: 8591235101829
 
39.90 Kč
53.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na toalety je efektivní prostředek pro hygienické a svěží čištění WC. Díky přírodní síle octa odstraňuje vodní kámen, nečistoty i zápach a zároveň zanechává toaletu čistou a provoněnou.
-27%Sleva
Labello balzám na rty Over Night Care 4,8g
Labello®
Labello balzám na rty Over Night Care 4,8g
Kód: 2507881
Kód dod.: 823587
EAN: 4006000005737
 
94.90 Kč
129.90 Kč
18 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Značkový balzám na rty Labello na noc.
Givenchy Irresistible Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 2003912
Kód dod.: GIVP036174
EAN: 3274872456136
95%
2 781 Kč
55 620Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ovocná vůně uvedena na trh v roce 2020. Poznejte novou parfémovanou vodu Irresistible. Ta
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 20 Blushin Berry 10 ml
Essence
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 20 Blushin Berry 10 ml
Kód: 2401336
 
EAN: 4059729447371
 
88 Kč
8 800Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S lehkou tekutou tvářenkou BABY GOT BLUSH 20 získají vaše líce přirozený vínový nádech. Tuto tekutou
Chante Clair prací gel na sportovní oblečení Capi Sportivi 900 ml
Chante Clair
Chante Clair prací gel na sportovní oblečení Capi Sportivi 900 ml
Kód: 2509042
Kód dod.: 775421
EAN: 8015194503024
 
94.90 Kč
5.27Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel šetrně pere sportovní oblečení, pomáhá odstranit nepříjemné pachy a udržuje funkční materiály svěží a pružné.
-9%Sleva
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Ceys®
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Kód: 2503195
Kód dod.: 502956
EAN: 8411519360226
 
209 Kč
229 Kč
4 446.81Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra odolný, snadno tvarovatelný, speciálně určený pro spojování, těsnění, výplně a obnovu všech typů kovů (železo, ocel, měď, mosaz, bronz, hliník a všechny typy slitin).
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Ceys®
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Kód: 2503189
Kód dod.: 502938
EAN: 8411519131048
 
265 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sváří za studena (hliník, měď), utěsňuje, spojuje a vyplňuje trhliny. Působí také jako ochranný film proti korozi. Je odolný kyselinám, detergentům a minerálům. Ani časem se nedrolí.
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Kód: 2501600
Kód dod.: 834959
EAN: 8886467061660
 
74.90 Kč
1 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaseline Derma Care – jemný roll-on deodorant s hydratační péčí pro citlivou pokožku podpaží.
Spokar vanička na barvu pro váleček do 70 mm
Spokar®
Spokar vanička na barvu pro váleček do 70 mm
Kód: 2502975
Kód dod.: 554763
EAN: 8593534671584
 
19.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lakovací vana vhodná pro válečky do 70 mm je určená pro usnadnění nanášení nátěrové hmoty na váleček. Je vyrobena z plastu (polypropylenu).
AKCE
-10%Sleva
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0210 béžová tmavá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0210 béžová tmavá, 350 g
Kód: 2504289
Kód dod.: 430298
EAN: 8594158028686
 
76 Kč
84.90 Kč
217.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Vektex Sítko do pisoáru, mix barev, 1 ks
vektex - posedlost čistotou
Vektex Sítko do pisoáru, mix barev, 1 ks
Kód: 2301425
Kód dod.: 707155
EAN: 8595640207367
100%
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parfémované sítko do pisoáru vhodné i pro použití do umyvadel, dřezů a van. Použití sítka zabraňuje usazování vodního a močového kamene a eliminuje zápach. Účinnost až 30 dní.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Kód: 32668
Kód dod.: 759097
EAN: 5999109520661
100%
149.90 Kč
9.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Sedlákův žížalí čaj s humátem 100 % bio, 500ml
Biom
Sedlákův žížalí čaj s humátem 100 % bio, 500ml
Kód: 2401776
Kód dod.: 68234
EAN: 8595078517236
100%
129 Kč
258Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sedlákův žížalí čaj s humátem je přírodní biostimulant pro rostliny, zlepšuje půdu a odolnost rostlin.
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2001611
Kód dod.: 761134
EAN: 5900627090543
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem, který chrání a zjemňuje vlákna a zároveň chrání oblečení před ztrátou tvaru a barvy. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
-9%Sleva
Nivea Men Protect & Care pěna na holení, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care pěna na holení, 200 ml
Kód: 09290
Kód dod.: 880040
EAN: 9005800394725
 
99.90 Kč
109.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinné složení s aloe vera navíc pleť hydratuje a chrání ji před vysušováním. Změkčuje vousy, usnadňuje holení a zároveň chrání před pořezáním.
Signal zubní pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Signal
Signal zubní pasta Family Care Herbal Fresh, 75 ml
Kód: 14041
Kód dod.: 885012
EAN: 5900300056002
98%
29.90 Kč
398.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje bohatou směs přírodních výtažků, mezi kterými jsou máta, šalvěj, myrha a eukalyptus, známé pro jejich osvěžující vlastnosti.
Blistex Intenzive Care balzám na rty OF 15, 6 ml
Blistex®
Blistex Intenzive Care balzám na rty OF 15, 6 ml
Kód: 14609
Kód dod.: 823479
EAN: 4008455003078
100%
94.90 Kč
15 816.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám na rty Blistex Intensive Care poskytuje intenzivní péči a ochranu suchým, popraskaným a citlivým rtům.
AKCE
-17%Sleva
Nivea Men Protect & Care voda po holení, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care voda po holení, 100 ml
Kód: 73951
Kód dod.: 843085
EAN: 5900017102443
 
199.90 Kč
239.90 Kč
1 999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydratuje a osvěžuje, chrání před vysušováním. Nemastné složení se rychle vstřebává a zvláčňuje pleť. Provitamín B5 pomáhá k regeneraci pleti.
AKCE
-17%Sleva
Nivea Men Protect & Care balzám po holení, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care balzám po holení, 100 ml
Kód: 1905717
Kód dod.: 843081
EAN: 5900017102429
 
199.90 Kč
239.90 Kč
1 999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozlučte se s napjatou tváří, suchými šupinkami i začervenáním. Hydratační složení s aloe vera a provitamínem B5 pečuje o pleť, okamžitě ji zklidňuje a regeneruje.
Eternal odmašťovač kovů a starých nátěrů, koncentrát 1:10, 500 g
AUSTIS - Eternal
Eternal odmašťovač kovů a starých nátěrů, koncentrát 1:10, 500 g
Kód: 2504285
Kód dod.: 340240
EAN: 8590892118669
 
155 Kč
310Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrát pro přípravu účinného nepěnivého odmašťovacího prostředku pro čištění středně znečištěných povrchů a odstraňování ropných i jiných mastnot
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.