cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Glade svíčka vonná Maxi Romantic Vanilla Blossom, 204 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Maxi Romantic Vanilla Blossom, 204 g
Kód: 2507802
Kód dod.: 773148
EAN: 5000204349870
 
244.90 Kč
1 200.49Kč/1g
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická svíčka Glade Decor s vůní vanilkových květů. Obsahuje esenciální oleje, které vytvoří v každé domácnosti jedinečnou atmosféru odpočinku a uvolnění.
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra, 300 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra, 300 ml
Kód: 2601154
Kód dod.: 855332
EAN: 9000101766721
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra s pro-vitaminem B5 a kokosovým extraktem poskytuje intenzivní péči pro suché a poškozené vlasy. Pomáhá zlepšit hladkost, snížit lámání a usnadnit rozčesávání.
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2001611
Kód dod.: 761134
EAN: 5900627090543
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem, který chrání a zjemňuje vlákna a zároveň chrání oblečení před ztrátou tvaru a barvy. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Sedlákův žížalí čaj s humátem 100 % bio, 500ml
Biom
Sedlákův žížalí čaj s humátem 100 % bio, 500ml
Kód: 2401776
Kód dod.: 68234
EAN: 8595078517236
100%
129 Kč
258Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sedlákův žížalí čaj s humátem je přírodní biostimulant pro rostliny, zlepšuje půdu a odolnost rostlin.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Kód: 32668
Kód dod.: 759097
EAN: 5999109520661
100%
149.90 Kč
9.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
-9%Sleva
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Ceys®
Ceys Super Epoxi Kov epoxidový tmel na kov, 47 g
Kód: 2503195
Kód dod.: 502956
EAN: 8411519360226
 
209 Kč
229 Kč
4 446.81Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra odolný, snadno tvarovatelný, speciálně určený pro spojování, těsnění, výplně a obnovu všech typů kovů (železo, ocel, měď, mosaz, bronz, hliník a všechny typy slitin).
Givenchy Irresistible Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 2003912
Kód dod.: GIVP036174
EAN: 3274872456136
95%
2 781 Kč
55 620Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ovocná vůně uvedena na trh v roce 2020. Poznejte novou parfémovanou vodu Irresistible. Ta
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 20 Blushin Berry 10 ml
Essence
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 20 Blushin Berry 10 ml
Kód: 2401336
 
EAN: 4059729447371
 
88 Kč
8 800Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S lehkou tekutou tvářenkou BABY GOT BLUSH 20 získají vaše líce přirozený vínový nádech. Tuto tekutou
Chante Clair prací gel na sportovní oblečení Capi Sportivi 900 ml
Chante Clair
Chante Clair prací gel na sportovní oblečení Capi Sportivi 900 ml
Kód: 2509042
Kód dod.: 775421
EAN: 8015194503024
 
94.90 Kč
5.27Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel šetrně pere sportovní oblečení, pomáhá odstranit nepříjemné pachy a udržuje funkční materiály svěží a pružné.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2005440
Kód dod.: 759092
EAN: 5999109520760
100%
384.90 Kč
7.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
AKCE
-2%Sleva
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Fiorillo
Fiorillo Lana prací gel na vlnu a hedvábí, 42 praní, 2,5 l
Kód: 2303179
Kód dod.: 1580FI
EAN: 8017412000926
 
122 Kč
124.90 Kč
2.9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s péčí o vlnu, hedvábí a jemné tkaniny. Má změkčující účinek, zabraňuje plstnatění, chrání a prodlužuje životnost vláken. Účinný již ve studené vodě nebo vlažné při teplotě 30 °C.
AKCE
-14%Sleva
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 750 ml
Kód: 2403209
Kód dod.: 735218
EAN: 9000101386745
100%
59.90 Kč
69.90 Kč
79.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pur Secrets of Care vyniká svým jemným složením a neutrálním pH a zároveň má silné odmašťující schopnosti.
Dixi Baby mycí pěna sensitive na obličej, tělo a vlásky, 250 ml
Dixi
Dixi Baby mycí pěna sensitive na obličej, tělo a vlásky, 250 ml
Kód: 2502032
Kód dod.: 856943
EAN: 8586000087460
 
94.90 Kč
379.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi baby mycí pěna Sensitive na tělo, obličej a vlásky je určena pro šetrné každodenní mytí a neměla by chybět v žádné koupelně.
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504962
Kód dod.: 540189
EAN: 8593534692978
 
149 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává. Boční přesah potahu umožňuje malování v rozích. Velmi dlouhá životnost. Pro malířské práce všemi druhy barev, zejména vyšší hustoty.
Auto-K Racing žáruvzdorná barva 650 °C, černá, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing žáruvzdorná barva 650 °C, černá, 400 ml
Kód: 2503433
Kód dod.: 103298
EAN: 4015962156142
 
279 Kč
697.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žáruvzdorná barva do 650 °C, pro opravy topných těles, výfuků, kamen, komínů, výfuková potrubí, oblast motoru, grily atd... Ideální pro lakování částí motoru vystaveným vysokým teplotám.
Auto-K Color Škoda základní barva ve spreji, 0632 šedá, 150 ml
Auto-K
Auto-K Color Škoda základní barva ve spreji, 0632 šedá, 150 ml
Kód: 2504232
Kód dod.: 121123
EAN: 4015962107038
 
129 Kč
860Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základová barva Kwasny Auto-K je ideální jako základová barva pro opravy nalakovaných ploch. Nástřik základovou barvou a plnění při jednom pracovním procesu. Je univerzálně použitelná a dobře brousitelná.
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Essence
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Kód: 2601944
Kód dod.: ES583208
EAN: 4059729583208
 
39 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistěte očnímu okolí okamžitou vzpruhu a znatelnou revitalizaci díky hydrogelovým polštářkům pod o
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Kód: 2501600
Kód dod.: 834959
EAN: 8886467061660
 
74.90 Kč
1 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaseline Derma Care – jemný roll-on deodorant s hydratační péčí pro citlivou pokožku podpaží.
Spokar vanička na barvu pro váleček do 70 mm
Spokar®
Spokar vanička na barvu pro váleček do 70 mm
Kód: 2502975
Kód dod.: 554763
EAN: 8593534671584
 
19.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lakovací vana vhodná pro válečky do 70 mm je určená pro usnadnění nanášení nátěrové hmoty na váleček. Je vyrobena z plastu (polypropylenu).
STR8 Game Doypack sprchový gel 550 ml
Str8
STR8 Game Doypack sprchový gel 550 ml
Kód: 2502037
Kód dod.: 797341
EAN: 5201314197423
 
79.90 Kč
145.27Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
STR8 Game Doypack sprchový gel pro muže, 550 ml, přináší energizující a svěží péči o tělo.
AKCE
-14%Sleva
Chejn Bravo Plus s kuřecím a zeleninou 430g
Chejn
Chejn Bravo Plus s kuřecím a zeleninou 430g
Kód: 2601183
Kód dod.: 976364
EAN: 8594048100751
 
29.90 Kč
34.90 Kč
69.53Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chejn Bravo Plus s kuřecím a zeleninou – vyvážené krmivo pro psy s chutnou masovou recepturou.
Het Brillant Q plněná pískem struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Het
Het Brillant Q plněná pískem struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Kód: 2504307
Kód dod.: 400533
EAN: 8594158025210
 
439 Kč
87.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K nátěrům omítek, zdiva, sádrokartonu, sádrovláknitých, dřevotřískových a dřevovláknitých desek, betonových panelů a monolitů, hladkých tapet k tomu určených apod.
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Dixi
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Kód: 2600450
Kód dod.: 856945
EAN: 8586000088450
 
69.90 Kč
70 Kč
699Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi Baby krém proti opruzeninám je určen na pokožku se sklonem ke vzniku opruzenin pod plenou a v záhybech. Krém obsahuje oxid zinečnatý a ošetřující komplex tvořený alantoinem, panthenolem, betaglukanem a bisabololem.
AKCE
Duck Fresh Discs Mint Mission WC blok s vůní máty a limetky náhradní náplň 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Mint Mission WC blok s vůní máty a limetky náhradní náplň 2x36 ml
Kód: 2602905
Kód dod.: 721035
EAN: 5000204423631
 
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck Fresh Discs Mint Mission jsou náhradní gelové náplně do systému Fresh Discs, které zajišťují čistotu a svěžest toalety při každém spláchnutí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.