cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Astrid Almond Care mandlový výživný denní a noční krém, 50 ml
Astrid
Astrid Almond Care mandlový výživný denní a noční krém, 50 ml
Kód: 98365
Kód dod.: 822608
EAN: 8592297000068
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mandlový výživný denní a noční krém zjemňuje, posiluje a hloubkově vyživuje suchou a velmi suchou pleť.
Spokar Polyamid 15 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 15 váleček na malování pro držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504963
Kód dod.: 540196
EAN: 8593534692992
 
169 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává. Boční přesah potahu umožňuje malování v rozích. Velmi dlouhá životnost. Pro malířské práce všemi druhy barev.
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 8 mm, 180 mm
Kód: 2504961
Kód dod.: 540186
EAN: 8593534692961
 
117 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává. Boční přesah potahu umožňuje malování v rozích. Velmi dlouhá životnost. Pro malířské práce všemi druhy barev, zejména vyšší hustoty.
Nivea Care & Relax sprchový gel & pěna do koupele, 750 ml
Nivea®
Nivea Care & Relax sprchový gel & pěna do koupele, 750 ml
Kód: 2506556
Kód dod.: 795252
EAN: 9005800303673
 
149.90 Kč
199.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel a pěna do koupele Care & Relax vytvoří ve vaně bohatou pěnu, která vám nabídne ideální místo pro odpočinek. Výtažky ze slézu zklidní pokožku a ibišek se postará o omamnou květinovou vůni.
Go Wipes Baby Super Sensitive dětské vlhčené ubrousky, 60 ks
GoWipes
Go Wipes Baby Super Sensitive dětské vlhčené ubrousky, 60 ks
Kód: 2506518
Kód dod.: 914011
EAN: 4823071645255
 
39.90 Kč
40 Kč
0.67Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské vlhčené ubrousky s rýžovým mlékem šetrně čistí jemnou dětskou pokožku a zanechávají ji vláčnou a hydratovanou.
AKCE
-7%Sleva
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 1,2 l
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostředek na nádobí, 1,2 l
Kód: 2505293
Kód dod.: 735196
EAN: 9000101386080
 
82 Kč
87.90 Kč
68.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pur Secrets of Care vyniká svým jemným složením a neutrálním pH a zároveň má silné odmašťující schopnosti.
AKCE
-2%Sleva
Corega Power Max Max Čistota tablety na čištění zubních náhrad, 36 ks
Corega
Corega Power Max Max Čistota tablety na čištění zubních náhrad, 36 ks
Kód: 2601441
Kód dod.: 900024
EAN: 5054563060174
 
142 Kč
144.90 Kč
3.94Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max tablety na čištění zubních náhrad pomáhají odstranit nečistoty a udržet náhrady čisté a svěží.
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Bílé prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Kód: 32668
Kód dod.: 759097
EAN: 5999109520661
100%
149.90 Kč
9.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Pro-Care prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2001611
Kód dod.: 761134
EAN: 5900627090543
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem, který chrání a zjemňuje vlákna a zároveň chrání oblečení před ztrátou tvaru a barvy. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Sedlákův žížalí čaj s humátem 100 % bio, 500ml
Biom
Sedlákův žížalí čaj s humátem 100 % bio, 500ml
Kód: 2401776
Kód dod.: 68234
EAN: 8595078517236
100%
129 Kč
258Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sedlákův žížalí čaj s humátem je přírodní biostimulant pro rostliny, zlepšuje půdu a odolnost rostlin.
Bony svíčka pietní olejová malá 120 g
Bony
Bony svíčka pietní olejová malá 120 g
Kód: 2501811
Kód dod.: 962225
EAN: 8595177800000
100%
19.90 Kč
165.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svíčka s přídavkem oleje. Vyniká mimořádně dlouhou dobou hoření až 40 hodin.
AKCE
Balcare Máta antibakteriální tekuté mýdlo 5 l
BALcare
Balcare Máta antibakteriální tekuté mýdlo 5 l
Kód: 2602709
Kód dod.: 785309
EAN: 8591235105162
 
119.90 Kč
23.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balcare Máta antibakteriální je tekuté mýdlo určené pro důkladné a hygienické mytí rukou při každodenním používání. Antibakteriální složení pomáhá odstraňovat nečistoty a zároveň zanechává pokožku svěží a čistou.
Het Brillant R plněná pilinami struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Het
Het Brillant R plněná pilinami struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Kód: 2504308
Kód dod.: 400537
EAN: 8594158025203
 
439 Kč
87.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Malířská barva plněná pilinami určená ke strukturním nátěrům stěn, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek, betonových panelů a monolitů apod.
STR8 Game Doypack sprchový gel 550 ml
Str8
STR8 Game Doypack sprchový gel 550 ml
Kód: 2502037
Kód dod.: 797341
EAN: 5201314197423
 
79.90 Kč
145.27Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
STR8 Game Doypack sprchový gel pro muže, 550 ml, přináší energizující a svěží péči o tělo.
AKCE
-14%Sleva
Chejn Bravo Plus s kuřecím a zeleninou 430g
Chejn
Chejn Bravo Plus s kuřecím a zeleninou 430g
Kód: 2601183
Kód dod.: 976364
EAN: 8594048100751
 
29.90 Kč
34.90 Kč
69.53Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chejn Bravo Plus s kuřecím a zeleninou – vyvážené krmivo pro psy s chutnou masovou recepturou.
Linteo Baby Premium Mini dětské pleny 3 až 6 kg, 34 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Mini dětské pleny 3 až 6 kg, 34 ks
Kód: 2103391
Kód dod.: 7020
EAN: 8595686302897
 
219.90 Kč
6.47Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové plenky díky absorbujícím kanálkům okamžitě pohltí tekutinu, která se rovnoměrně rozprostře do kanálků, které tekutinu uzamknou, tak zabraňuje nežádoucímu úniku tekutin. Extra prodyšný a sametově heboučký materiál.
AKCE
-13%Sleva
Mitia Soft Care Aloe Vera & Milk sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Aloe Vera & Milk sprchový gel, 400 ml
Kód: 51781
Kód dod.: 8667
EAN: 8595025811790
100%
34.90 Kč
39.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S extraktem z Aloe Vera, který pokožku zklidňuje a regeneruje, a mléčnými výtažky z palmového mléka se zjemňujícími účinky pomáhají zachovat pokožku hebkou a vláčnou.
Persil Power-Caps Deep Clean Universal prací kapsle, 616 g, 44 dávek
Henkel Persil
Persil Power-Caps Deep Clean Universal prací kapsle, 616 g, 44 dávek
Kód: 2407203
Kód dod.: 716158
EAN: 9000101804416
 
439.90 Kč
10Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsle na praní s technologií Deep Clean obsahují jedinečnou kombinaci aktivních složek, které působí i proti odolným skvrnám.
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 390 g, 6 dávek
Bonux
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 390 g, 6 dávek
Kód: 2403522
Kód dod.: 755087
EAN: 4061746508003
 
29.90 Kč
4.98Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux 3v1 s jedinečnou svěží vůní, který je určený na bílé prádlo.
-8%Sleva
Essence tužka na rty 8h matte comfort 22 Ash Attitude, 0,3 g
Essence
Essence tužka na rty 8h matte comfort 22 Ash Attitude, 0,3 g
Kód: 2601803
Kód dod.: ES585189
EAN: 4059729585189
 
45 Kč
49 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konturovací tužka na rty 8h Matte Comfort 22 Ash Attitude od značky essence v popelavém tmavě hnědém
Woolite Keratin Therapy Whites prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Whites prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2002743
Kód dod.: 761135
EAN: 5900627090550
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na bílé prádlo. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Alpa Eau de Cologne Classique univerzální kolínská voda, 100 ml
ALPA®
Alpa Eau de Cologne Classique univerzální kolínská voda, 100 ml
Kód: 10846
Kód dod.: 00047
EAN: 8594001770113
92%
42.90 Kč
429Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kolínská voda s příjemným, svěžím citrusovým typem vůně s bylinnými prvky, vhodná pro muže i ženy. Intenzivní, povzbudivá parfemace.
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2504960
Kód dod.: 540180
EAN: 8593534692947
 
22.90 Kč
23 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává, má velmi dlouhou životnost. Pro dokončovací malířské práce všemi druhy nátěrových hmot.
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pro miminka, 130 praní, 2860 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pro miminka, 130 praní, 2860 ml
Kód: 2505858
Kód dod.: 777032
EAN: 9000101590128
 
189.90 Kč
1.46Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nechte se hýčkat nádherně hebkým prádlem a nebesky jemnou vůní aviváže Silan Sensitive, která byla vyvinuta speciálně pro citlivou a dětskou pokožku.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.