cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 3,5 kg
Paramo
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 3,5 kg
Kód: 2503084
Kód dod.: 300008
EAN: 8595050313191
 
659 Kč
660 Kč
188.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží jako penetrace pod asfaltové izolační krytiny a izolace, samostatně použitý není přímo odolný povětrnostním vlivům a vlhkosti, proniká hluboko do pokladu, zajišťuje pevné spojení s dalšími vrstvami, lze použít na beton, kov a zdivo.
Het Klasik Color malířská barva, 0238 béžový muškátový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0238 béžový muškátový, 4 kg
Kód: 2506156
Kód dod.: 401076
EAN: 8595614512534
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
Duck Fresh Discs Mint Mission WC blok s vůní máty a limetky náhradní náplň 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Mint Mission WC blok s vůní máty a limetky náhradní náplň 2x36 ml
Kód: 2602905
Kód dod.: 721035
EAN: 5000204423631
 
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck Fresh Discs Mint Mission jsou náhradní gelové náplně do systému Fresh Discs, které zajišťují čistotu a svěžest toalety při každém spláchnutí.
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Dixi
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Kód: 2600450
Kód dod.: 856945
EAN: 8586000088450
 
69.90 Kč
70 Kč
699Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi Baby krém proti opruzeninám je určen na pokožku se sklonem ke vzniku opruzenin pod plenou a v záhybech. Krém obsahuje oxid zinečnatý a ošetřující komplex tvořený alantoinem, panthenolem, betaglukanem a bisabololem.
STR8 Game sprchový gel 250 ml
Str8
STR8 Game sprchový gel 250 ml
Kód: 2303236
Kód dod.: 797345
EAN: 5201314170372
 
59.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel STR8 Game je určen pro muže a slibuje intenzivní a osvěžující zážitek při sprchování. Tento gel má energickou vůni, která je kombinací ovocných tónů s lehkým kořeněným nádechem, a navodí tak pocit svěžesti a energie.
Spokar vanička na barvu pro váleček do 100 mm
Spokar®
Spokar vanička na barvu pro váleček do 100 mm
Kód: 2502976
Kód dod.: 554765
EAN: 8593534671133
 
22.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lakovací vana vhodná pro válečky do 100 mm je určená pro usnadnění nanášení nátěrové hmoty na váleček. Je vyrobena z plastu (polypropylenu).
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 1,17 kg, 18 dávek
Bonux
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 1,17 kg, 18 dávek
Kód: 2404498
Kód dod.: 755088
EAN: 4061746508119
 
79.90 Kč
4.44Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux 3v1 s jedinečnou svěží vůní, který je určený na bílé prádlo.
AKCE
Nivea Color Care & Protect pečující šampon na barevné vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect pečující šampon na barevné vlasy, 250 ml
Kód: 11843
Kód dod.: 845453
EAN: 9005800235196
100%
64.90 Kč
259.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte barveným vlasům maximální péči – potřebují ji. Díky pečujícímu složení je barva zářivá a vlasy zdravé. To nejlepší pro vás - NIVEA Pečující šampon Color Care & Protect.
-13%Sleva
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 2,34 kg, 36 dávek
Bonux
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 2,34 kg, 36 dávek
Kód: 2500297
Kód dod.: 755093
EAN: 4061746508379
 
129.90 Kč
149.90 Kč
55.51Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux 3v1 s jedinečnou svěží vůní, který je určený na bílé prádlo.
-8%Sleva
Essence What a tint! barva na rty a tváře 02 Coral Sunset 4,9 ml
Essence
Essence What a tint! barva na rty a tváře 02 Coral Sunset 4,9 ml
Kód: 2500445
 
EAN: 4059729490681
 
80 Kč
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční lesk na rty a tvářenka What a tint! od essence poslouží ke zvýraznění rtů i lící. Nelep
AKCE
-1%Sleva
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Kód: 2501381
Kód dod.: 761217
EAN: 4008455584713
 
164 Kč
164.90 Kč
8.2Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací ubrousky k zachycení barev a nečistot z oděvů při praní.
AKCE
-11%Sleva
Robeta Mountain Flower prací gel na barevné prádlo 3 l, 60 dávek
Robeta
Robeta Mountain Flower prací gel na barevné prádlo 3 l, 60 dávek
Kód: 2508268
Kód dod.: 716151
EAN: 8594221200285
 
107 Kč
119.90 Kč
1.78Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robeta Mountain Flower prací gel 3 l je tekutý prací prostředek určený pro praní barevného prádla.
AKCE
-11%Sleva
Robeta Mountain Flower prací prášek na barevné prádlo 3 kg, 40 dávek
Robeta
Robeta Mountain Flower prací prášek na barevné prádlo 3 kg, 40 dávek
Kód: 2508263
Kód dod.: 716154
EAN: 8594221204269
 
62 Kč
69.90 Kč
1.55Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robeta Color je speciálně vyvinutý prací prášek určený pro praní barevného prádla.
AKCE
-20%Sleva
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 400 g, 8 dávek
Bonux
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 400 g, 8 dávek
Kód: 2601119
Kód dod.: 765275
EAN: 4061746508034
 
28 Kč
34.90 Kč
3.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux 3v1 s jedinečnou svěží vůní, který je určený na bílé prádlo.
K nákupu navíc
Essence lak na nehty gel nail colour 38 Aloha papaya, 8 ml
K NÁKUPU NAVÍC
Essence lak na nehty gel nail colour 38 Aloha papaya, 8 ml
Kód: 2602836
 
EAN: 4059729349132
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nakupte výrobky essence nad 199 Kč a dostanete 1 kus essence lak na nehty 38 Aloha papaya NAVÍC! JE
Essence I Love Extreme Volume řasenka odstín černá 12 ml
Essence
Essence I Love Extreme Volume řasenka odstín černá 12 ml
Kód: 65058
Kód dod.: ES487516
EAN: 4250338487516
 
86 Kč
7 166.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová řasenka pro větší objem řas potěší všechny příznivce extrémů. Využívá ultra černé pigmenty, kte
AKCE
-14%Sleva
Pur Secrets of Care Balsam Hands & Nails přípravek na ruční mytí nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Balsam Hands & Nails přípravek na ruční mytí nádobí, 750 ml
Kód: 2403212
Kód dod.: 735219
EAN: 9000101386837
100%
59.90 Kč
69.90 Kč
79.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silný proti mastnotě a nejlepší na připáleniny a zaschlé zbytky, perfektní odmašťující schopnost. Pečuje o pokožku rukou a nehty.
-16%Sleva
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opalování proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opalování proti vráskám, 50 ml
Kód: 2600201
Kód dod.: 815196
EAN: 4006000219820
 
209.90 Kč
249.90 Kč
5 247.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bojujte proti jemným linkám, vráskám a pigmentovým skvrnám už během pobytu na slunci. Pomůže vám - NIVEA SUN Pleťový krém na opalování proti vráskám OF 50.
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 390 g, 6 dávek
Bonux
Bonux prací prášek White Polar Ice Fresh, 390 g, 6 dávek
Kód: 2403522
Kód dod.: 755087
EAN: 4061746508003
 
29.90 Kč
4.98Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux 3v1 s jedinečnou svěží vůní, který je určený na bílé prádlo.
AKCE
-13%Sleva
Mitia Soft Care Aloe Vera & Milk sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Aloe Vera & Milk sprchový gel, 400 ml
Kód: 51781
Kód dod.: 795057
EAN: 8595025811790
100%
34.90 Kč
39.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S extraktem z Aloe Vera, který pokožku zklidňuje a regeneruje, a mléčnými výtažky z palmového mléka se zjemňujícími účinky pomáhají zachovat pokožku hebkou a vláčnou.
Persil Power-Caps Deep Clean Universal prací kapsle, 616 g, 44 dávek
Henkel Persil
Persil Power-Caps Deep Clean Universal prací kapsle, 616 g, 44 dávek
Kód: 2407203
Kód dod.: 716158
EAN: 9000101804416
 
439.90 Kč
10Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsle na praní s technologií Deep Clean obsahují jedinečnou kombinaci aktivních složek, které působí i proti odolným skvrnám.
-8%Sleva
Essence tužka na rty 8h matte comfort 22 Ash Attitude, 0,3 g
Essence
Essence tužka na rty 8h matte comfort 22 Ash Attitude, 0,3 g
Kód: 2601803
Kód dod.: ES585189
EAN: 4059729585189
 
45 Kč
49 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konturovací tužka na rty 8h Matte Comfort 22 Ash Attitude od značky essence v popelavém tmavě hnědém
Vileda Easy Wring and Clean Turbo náhrada na mop na podlahu
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean Turbo náhrada na mop na podlahu
Kód: 90825
Kód dod.: 577119
EAN: 4023103156487
97%
159.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhrada k Easy Wring and Clean a Easy Wring and Clean TURBO. 100% mikrovlákna perfektně vyčistí vaší podlahu. Trojúhelníkový tvar pro snadný úklid v rozích.
AKCE
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Kód: 2500083
Kód dod.: 761308
EAN: 4260418935585
100%
109.90 Kč
1.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zářivé barvy, dokonalá čistota a šetrná péče v každé kapce!
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.