cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
1 Vybráno
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-25%Sleva
Lignofix I-profi likvidace dřevokazného hmyzu, zelený, 1 kg
Lignofix
Lignofix I-profi likvidace dřevokazného hmyzu, zelený, 1 kg
Kód: 2503405
Kód dod.: 675956
EAN: 8595039304981
 
411 Kč
549 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ošetření dřeva napadeného dřevokazným hmyzem (červotoč, tesařík apod.) a k preventivnímu ošetření dřeva proti dřevokaznému hmyzu v interiérech (střešní konstrukce, obložení, schody, podlahy atd.) a v exteriérech bez přímého a trvalého kontaktu...
Laguna Flokul Ultra k vyvločkování a sedimentaci nečistot, 1 l
Stachema - Laguna
Laguna Flokul Ultra k vyvločkování a sedimentaci nečistot, 1 l
Kód: 2503570
Kód dod.: 676253
EAN: 8595039301447
 
179 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek zajišťuje průzračně čistou vodu. Do vody jsou zanášeny nebo jsou přítomny mikroskopické (koloidní) nečistoty, které zhoršují hygienickou kvalitu vody a její průzračný vzhled.
Laguna Ca stabilizátor tvrdosti vody, 1 l
Stachema - Laguna
Laguna Ca stabilizátor tvrdosti vody, 1 l
Kód: 2503571
Kód dod.: 676256
EAN: 8595039301065
 
305 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke snížení tvrdosti vody, kterou obecně způsobují převážně vápenaté a hořečnaté soli. Zabraňuje vzniku usazenin na stěnách a dně bazénu a zároveň na sebe váže ionty železa a manganu, které způsobují nežádoucí zbarvení vody.
Laguna tester 4v1, pH papírky, 10 ks v balení
Stachema - Laguna
Laguna tester 4v1, pH papírky, 10 ks v balení
Kód: 2503632
Kód dod.: 676191
EAN: 8595039302628
 
109 Kč
10.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tester na měření hodnot pH, obsahu chloru (celkového+ volného) a celkové alkalinity. Tester slouží k měření hodnot pH, obsahu chloru (celkového + volného) a celkové alkalinity v bazénové vodě.
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 900 g
Stachema
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 900 g
Kód: 2502902
Kód dod.: 512653
EAN: 8594024090922
 
309 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K opravě zkorodovaných prahů automobilů se zachováním pevnosti. K zatmelování a lepení kovů, betonu, keramiky, skla, sklolaminátů, polystyrenu, dřeva, dřevovláknitých desek, v modelářství apod.
AKCE
-25%Sleva
Lignofix I-profi aplikační likvidace dřevokazného hmyzu, 500 ml
Lignofix I-profi aplikační likvidace dřevokazného hmyzu, 500 ml
Kód: 2503306
Kód dod.: 675945
EAN: 8595039302963
 
119 Kč
159 Kč
238Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ošetření dřeva napadeného dřevokazným hmyzem (červotoč, tesařík apod.) a k preventivnímu ošetření dřeva proti dřevokaznému hmyzu v interiérech (střešní konstrukce, obložení, schody, podlahy atd.) a v exteriérech bez přímého a trvalého kontaktu...
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 400 g
Stachema
Stachema Eprosin T-30 epoxidový tmel na opravy karoserií + tvrdidlo, 400 g
Kód: 2502901
Kód dod.: 512651
EAN: 8594024090939
 
215 Kč
216 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K opravě zkorodovaných prahů automobilů se zachováním pevnosti. K zatmelování a lepení kovů, betonu, keramiky, skla, sklolaminátů, polystyrenu, dřeva, dřevovláknitých desek, v modelářství apod.
POOL Bazénová chemie Kombi tablety 4v1 1 kg
POOL Balance
POOL Bazénová chemie Kombi tablety 4v1 1 kg
Kód: 2602049
Kód dod.: 676646
EAN: 8595039316120
 
269 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
POOL bazénová chemie kombi tablety 4v1 (1 kg) jsou multifunkční chlorové tablety určené pro kompletní údržbu bazénové vody během celé sezóny.
AKCE
-24%Sleva
Stachema Fungispray citrón bezchlorový dezinfekční přípravek, 500 ml
Stachema - FungiSan-FungiSpray
Stachema Fungispray citrón bezchlorový dezinfekční přípravek, 500 ml
Kód: 2501992
Kód dod.: 676169
EAN: 8595039311743
 
79.90 Kč
105 Kč
106.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro dezinfekci povrchů kontaminovaných virem SARS-CoV-2. Likviduje viry, bakterie, plísně. Vhodný na tkaniny, nezanechává skvrny.
Laguna Flokul Ultra k vyvločkování a sedimentaci nečistot, 500 ml
Stachema - Laguna
Laguna Flokul Ultra k vyvločkování a sedimentaci nečistot, 500 ml
Kód: 2503022
Kód dod.: 676252
EAN: 8595039301591
 
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek zajišťuje průzračně čistou vodu. Do vody jsou zanášeny nebo jsou přítomny mikroskopické (koloidní) nečistoty, které zhoršují hygienickou kvalitu vody a její průzračný vzhled.
Laguna 6 v 1 Mini multifunkční tablety pro celosezónní údržbu vody v bazénu, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna 6 v 1 Mini multifunkční tablety pro celosezónní údržbu vody v bazénu, 1 kg
Kód: 2505508
Kód dod.: 676265
EAN: 8595039313549
 
305 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní víceúčelový přípravek (tableta 20 g) pro celosezónní průběžnou údržbu vody ve všech typech bazénů.
AKCE
-25%Sleva
Lignofix Efekt prevence proti hmyzu, plísním a houbám, zelený, 1 kg
Lignofix
Lignofix Efekt prevence proti hmyzu, plísním a houbám, zelený, 1 kg
Kód: 2503305
Kód dod.: 675938
EAN: 8595039303465
 
131 Kč
175 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je koncentrovaný kapalný přípravek s preventivním účinkem proti dřevokaznému hmyzu (např. červotoč, tesařík), dřevokazným houbám (např. dřevomorka domácí), dřevozbarvujícím houbám a plísním.
Laguna Economy ponorný teploměr do bázenů, 18 cm
Stachema - Laguna
Laguna Economy ponorný teploměr do bázenů, 18 cm
Kód: 2504558
Kód dod.: 676402
EAN: 8595039305889
 
84.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Teploměr pro okamžité zjištění teploty vody v bazénu.
Stachema Tvrdidlo P 11 pro Eprosiny a epoxidy, 10 g
Stachema
Stachema Tvrdidlo P 11 pro Eprosiny a epoxidy, 10 g
Kód: 2502880
Kód dod.: 502710
EAN: 8594024091639
 
69.90 Kč
70 Kč
6 990Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vytvrzování epoxidových pryskyřic a Eprosinů. Tvrdidlo P 11 se používá k vytvrzování epoxidových pryskyřic a Eprosinů zejména pro oblast stavebnictví, dále při výrobě kompozitů a pro výrobu lepidel.
POOL Bazénová chemie Kombi tablety 4v1 2,2 kg
POOL Balance
POOL Bazénová chemie Kombi tablety 4v1 2,2 kg
Kód: 2602050
Kód dod.: 676648
EAN: 8595039316137
 
545 Kč
546 Kč
247.73Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
POOL bazénová chemie kombi tablety 4v1 jsou multifunkční chlorové tablety určené pro kompletní údržbu bazénové vody během celé sezóny.
-13%Sleva
POOL Bazénová chemie proti tvrdosti vody 500 ml
POOL Balance
POOL Bazénová chemie proti tvrdosti vody 500 ml
Kód: 2602057
Kód dod.: 676662
EAN: 8595039316229
 
139 Kč
159 Kč
278Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
POOL bazénová chemie proti tvrdosti vody (cca 500 ml) je přípravek určený ke stabilizaci minerálů a snížení tvrdosti vody v bazénu.
Laguna chlorové tablety dezinfekce bazénové vody, 1 kg
Stachema - Laguna
Laguna chlorové tablety dezinfekce bazénové vody, 1 kg
Kód: 2503020
Kód dod.: 676220
EAN: 8595039300600
 
239 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zabraňuje tvorbě řas, likviduje bakterie. Chlorové tablety slouží jako dezinfekční přípravek pro celosezónní údržbu vody ve všech typech bazénů.
Laguna Quatro tablety multifunkční bazénová chemie, 1,4 kg
Stachema - Laguna
Laguna Quatro tablety multifunkční bazénová chemie, 1,4 kg
Kód: 2505929
Kód dod.: 676262
EAN: 8595039312863
 
315 Kč
225Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bazénová chemie víceúčelový přípravek určený k pravidelné dezinfekci bazénové vody, zabránění vzniku řas, odstranění nečistot pomocí flokulace a stabilizaci chloru.
Laguna Chlorinátor dávkovací střední plovák
Stachema - Laguna
Laguna Chlorinátor dávkovací střední plovák
Kód: 2503685
Kód dod.: 676432
EAN: 8595039304271
 
189 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chlorinátor - střední plovoucí dávkovač bazénové chemie (1 - 2 tablety).
-38%Sleva
Čistič stěn POOL Balanace 0,5 kg
POOL Balance
Čistič stěn POOL Balanace 0,5 kg
Kód: 2602056
Kód dod.: 676660
EAN: 8595039316205
 
79.90 Kč
129 Kč
159.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič stěn je speciální přípravek určený k odstranění usazenin, mastnoty a nečistot ze stěn a okrajů bazénu.
AKCE
-17%Sleva
Lignofix E-profi prevence proti hmyzu, plísním, houbám, čirý, 5 kg
Lignofix
Lignofix E-profi prevence proti hmyzu, plísním, houbám, čirý, 5 kg
Kód: 2503299
Kód dod.: 675904
EAN: 8595039303489
 
956 Kč
1 149 Kč
191.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný přípravek určený k preventivní povrchové ochraně dřeva v interiérech a exteriérech proti dřevokazným houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu.
AKCE
Stachema Fungispray avokádo bezchlorový dezinfekční přípravek, 500 ml + 50 %
Stachema - FungiSan-FungiSpray
Stachema Fungispray avokádo bezchlorový dezinfekční přípravek, 500 ml + 50 %
Kód: 2501991
Kód dod.: 676156
EAN: 8595039311750
 
79.90 Kč
106.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S vůní avokádo.K likvidaci plísní v domácnostech, zdravotnictví, potravinářství, veterinárních zařízeních a zemědělství zejména na porézních stavebních materiálech (zdi, omítky, beton, dřevo apod.) a na textiliích.
AKCE
-25%Sleva
Lignofix Super prevence proti dřevokaznému hmyzu, čirý, 1 kg
Lignofix
Lignofix Super prevence proti dřevokaznému hmyzu, čirý, 1 kg
Kód: 2506246
Kód dod.: 675973
EAN: 8595039314911
 
963 Kč
1 285 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapalný přípravek s preventivním účinkem proti dřevokazným houbám (např. dřevomorka), plísním a preventivním i likvidačním účinkem na dřevokazný hmyz (např. červotoč, tesařík).
Laguna Triplex Mini tablety 3v1, dezinfekce vločkování a proti řasám, 500 g
Stachema - Laguna
Laguna Triplex Mini tablety 3v1, dezinfekce vločkování a proti řasám, 500 g
Kód: 2504094
Kód dod.: 676195
EAN: 8595039306459
 
175 Kč
350Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek 3v1 zajišťuje dezinfekci bazénové vody pomocí pomalu se uvolňujícího chloru, prevenci proti tvorbě řas, napomáhá odstranění mikroskopických nečistot pomocí flokulace.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.