cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Šampony, čističe

Nejprodávanější
Regum ochranný prostředek k ošetření pryžových výrobků, 200 ml
Důbrava Regun
Regum ochranný prostředek k ošetření pryžových výrobků, 200 ml
Kód: 04064
Kód dod.: 480525
EAN: 8594005500761
96%
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochranný a konzervační prostředek k ošetření pryžových výrobků, je určen pro výrobky vystavené slunci, mrazu a vlhkosti.
-25%Sleva
Milit autočistič, 5 l
Milit
Milit autočistič, 5 l
Kód: 2508159
Kód dod.: 700622
EAN: 8594221200018
 
329.90 Kč
439.90 Kč
65.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svému vozu profesionální péči a užijte si zářivě čistý vzhled každý den.
Carlson Oživovač plastů, 500 ml - rozprašovač
Carlson
Carlson Oživovač plastů, 500 ml - rozprašovač
Kód: 2505592
Kód dod.: 485601
EAN: 8591522334534
100%
109 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný oživovač plastů a gumy, který čistí, obnovuje barvy a vytváří ochranný film proti UV záření, nečistotám a povětrnostním vlivům. Ideální na nárazníky, lišty i pneumatiky.
AKCE
-14%Sleva
Resistin Car antikorozní sprej na ošetření podvozku, nepřelakovatelný, 500 ml
Resistin Car antikorozní sprej na ošetření podvozku, nepřelakovatelný, 500 ml
Kód: 2504452
Kód dod.: 303201
EAN: 8594019366698
 
179 Kč
209 Kč
358Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá jako antikorozní přípravek pro konzervaci kovových povrchů, zejména spodků automobilů, s vynikajícími protihlukovými vlastnosti.
Tempo Renoplast s černidlem leštěnka k čištění tmavých plastů, 300 ml
Druchema
Tempo Renoplast s černidlem leštěnka k čištění tmavých plastů, 300 ml
Kód: 2503772
Kód dod.: 480120
EAN: 8594825002964
 
104.90 Kč
349.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistí, renovuje a konzervuje černé vnější plastové a pryžové součásti automobilů, jako jsou nárazníky, spoilery, pneumatiky, lišty, čelní masky a vrací jim původní černý vzhled a oživuje barvy.
-5%Sleva
Druchema Silichrom pasta na čištění a leštění kovů a chromu, 90 g
Druchema Silichrom®
Druchema Silichrom pasta na čištění a leštění kovů a chromu, 90 g
Kód: 04219
Kód dod.: 711020
EAN: 8594825001523
100%
56.90 Kč
59.90 Kč
632.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silichrom umožňuje účinně vyčistit a vyleštit zašlé povrchy kovových předmětů chromovaných, niklovaných, z nerezu, hliníku, mosazi apod. Zanechává konzervační film, který chrání ošetřené plochy proti nepříznivým vlivům atmosféry.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-5%Sleva
Tempo leštěnka autokaroserií na nové laky, 120 g
Druchema Tempo®
Tempo leštěnka autokaroserií na nové laky, 120 g
Kód: 04080
Kód dod.: 480116
EAN: 8594825006146
90%
99.90 Kč
104.90 Kč
832.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neabrazivní lehce roztíratelný krém, k leštění a konzervaci laků karoserií zejména nových, včetně metalíz. Je vyroben z přírodních a syntetických tvrdých vosků, které dodávají ošetřené karoserii vysoký a trvanlivý lesk.
AKCE
-28%Sleva
Carlson Stop Rain tekuté stěrače, 500 ml
Carlson
Carlson Stop Rain tekuté stěrače, 500 ml
Kód: 2506256
Kód dod.: 481662
EAN: 8591522334497
 
104 Kč
145 Kč
208Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stop Rain je antistatický přípravek, který odpuzuje vodu z čelního skla automobilu.
-1%Sleva
Velvana Autocleaner Autobalsam, 500 ml
Velvana
Velvana Autocleaner Autobalsam, 500 ml
Kód: 2503671
Kód dod.: 480001
EAN: 18591522312560
 
142 Kč
143 Kč
284Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lešticí a konzervační přípravek s tvrdým voskem ošetřuje a dlouhodobě chrání karosérie motorových vozidel.
Carlson autošampon bez vosku 1l
Carlson
Carlson autošampon bez vosku 1l
Kód: 2507602
Kód dod.: 485605
EAN: 8591522336095
 
106 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Carlson autošampon bez vosku spolehlivě odstraní nečistoty z karoserie a zanechá váš vůz dokonale čistý a připravený na další péči.
Rapid Servošampon autošampon pro strojní i ruční mytí, 5 kg
Velvana
Rapid Servošampon autošampon pro strojní i ruční mytí, 5 kg
Kód: 2503377
Kód dod.: 480432
EAN: 8595026310469
 
839 Kč
167.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá pro strojní i ruční mytí šasi, motorů, karoserií motorových vozidel, plachet nákladních aut, čištění garážových prostor a dlažeb.
Iron čistič na plasty, rozprašovač, 500 ml
Severochema Iron
Iron čistič na plasty, rozprašovač, 500 ml
Kód: 1706132
Kód dod.: 705041
EAN: 8595009213183
100%
79.90 Kč
159.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek určený k odstranění nečistot z plastových rámů, nábytku a všech plastů v domácnosti a průmyslu. Výborně odstraňuje i nalepený hmyz např. ze skel a plastových dílů automobilů.
Coyote Cockpit sprej citron na čištění interiéru, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit sprej citron na čištění interiéru, 400 ml
Kód: 04070
Kód dod.: 480515
EAN: 8590005753206
 
105 Kč
262.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistí, leští a ošetřuje všechny části z plastických hmot, kůže, dřeva a koženky v interiéru vozidla.
Coyote Autošampon, 500 ml
Coyote
Coyote Autošampon, 500 ml
Kód: 04044
Kód dod.: 480472
EAN: 8590005733895
 
50.90 Kč
101.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek určený k mytí a čištění všech druhů laků motorových vozidel a všech lakovaných povrchů. Parfemováno.
Coyote Autošampon s voskem, 500 ml
Coyote
Coyote Autošampon s voskem, 500 ml
Kód: 40148
Kód dod.: 480480
EAN: 8590005001109
 
96.90 Kč
193.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Umyje i naleští automobil v jedné operaci. Poskytuje lesk a konzervaci laku díky obsahu vosků.
Coyote Cockpit ve spreji, lesní plody, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit ve spreji, lesní plody, 400 ml
Kód: 64015
Kód dod.: 480521
EAN: 8590005010408
100%
105 Kč
262.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej s vůní lesních plodů pro ochranu interiéru.
AKCE
-13%Sleva
Resistin Car antikorozní sprej na ošetření podvozku, přelakovatelný, 500 ml
Resistin
Resistin Car antikorozní sprej na ošetření podvozku, přelakovatelný, 500 ml
Kód: 2504453
Kód dod.: 303203
EAN: 8594019366711
100%
199 Kč
229 Kč
398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej na bázi PVC pro díly karoserií, nadkolí, vnitřních prostor a dalších míst, kde je potřeba dosáhnout silné ochranné vrstvy
AKCE
-14%Sleva
Carlson Čistič disků kol, 500 ml
Carlson
Carlson Čistič disků kol, 500 ml
Kód: 2600336
Kód dod.: 480550
EAN: 8591522333469
 
66 Kč
77 Kč
132Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní čistící koncentrát s rozprašovačem na disky kol z lehkých kovů a oceli.
Coyote čistič disků, rozprašovač, 500 ml
Coyote
Coyote čistič disků, rozprašovač, 500 ml
Kód: 40152
Kód dod.: 480474
EAN: 8590005002670
95%
96.90 Kč
97 Kč
193.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně čistí běžné nečistoty a odstraňuje znečištění, vznikající vlivem tření brzdového obložení.
Tempo autoleštěnka leštěnka na přeleštění umytých aut, 300 ml
Druchema Tempo®
Tempo autoleštěnka leštěnka na přeleštění umytých aut, 300 ml
Kód: 04052
Kód dod.: 480126
EAN: 8594825001509
100%
104.90 Kč
349.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Emulzní leštěnka na rychlé ošetření a přeleštění umytých ploch karoserií, včetně metalíz. Je vhodná zejména pro ošetření novějších autolaků.
AKCE
-10%Sleva
Carlson rozmrazovač skel ve spreji, 400 ml
Carlson
Carlson rozmrazovač skel ve spreji, 400 ml
Kód: 2504631
Kód dod.: 481616
EAN: 8591522334701
 
72 Kč
79.90 Kč
180Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný přípravek na odstraňování námrazy ze skel automobilů ve spreji, 400 ml
SIDOLUX Silné nečistoty dvoufázový 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX Silné nečistoty dvoufázový 500 ml
Kód: 1903113
Kód dod.: 702048
EAN: 5902986208003
100%
89.90 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na úpornou mastnotu a nečistoty, na mytí okenních rámů, plastového zahradního nábytku, žaluzíí, jízdních kol, skeletů sekaček na trvávu, alu kol u automobilů, motorů a jiných mastnotou znečištěných povrchů.
Coyote Cockpit ve spreji, pomeranč, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit ve spreji, pomeranč, 400 ml
Kód: 37168
Kód dod.: 480517
EAN: 8590005001901
 
105 Kč
262.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící sprej s antistatickými účinky a svěží vůní pomerančů.
Coyote Cockpit čistící ubrousky, vanilka, 30 ks
Coyote
Coyote Cockpit čistící ubrousky, vanilka, 30 ks
Kód: 33789
Kód dod.: 480498
EAN: 8590005006890
 
58.90 Kč
1.96Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické jednorázové ubrousky k čištění interiéru vozu. Nestárnoucí a stále oblíbená vůně vanilky.
Coyote Cockpit čistící ubrousky, pomerančové, 30 ks
Coyote
Coyote Cockpit čistící ubrousky, pomerančové, 30 ks
Kód: 2500090
Kód dod.: 480500
EAN: 8590005006906
 
58.90 Kč
1.96Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické jednorázové ubrousky k čištění interiéru vozu. Nestárnoucí a stále oblíbená vůně pomerančů. Na znečištěné části použijte potřebné množství ubrousků.
Carlson autošampon s voskem 1 l
Carlson
Carlson autošampon s voskem 1 l
Kód: 2507604
Kód dod.: 485606
EAN: 8591522336903
 
122 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Carlson autošampon s voskem je vysoce účinný mycí prostředek určený pro ruční mytí všech typů vozidel.
Coyote Cockpit sprej vanilka na čištění interiéru, 400 ml
Coyote
Coyote Cockpit sprej vanilka na čištění interiéru, 400 ml
Kód: 04072
Kód dod.: 480519
EAN: 8590005753152
95%
105 Kč
262.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistí, leští a ošetřuje všechny části z plastických hmot, kůže, dřeva a koženky v interiéru vozidla. Působí antistaticky, chrání hmotu před lámavostí.
AKCE
-5%Sleva
Hlubna Renova krémová leštěnka, 500 ml
Hlubna - Renova
Hlubna Renova krémová leštěnka, 500 ml
Kód: 2102268
Kód dod.: 707131
EAN: 8594003011139
 
71 Kč
74.90 Kč
142Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémová leštěnka vhodná k ošetření a regeneraci všech druhů nábytku, plastových povrchů, včetně palubních desek aut.
AKCE
-5%Sleva
Druchema Silichrom Ex, 120 g
Druchema Silichrom®
Druchema Silichrom Ex, 120 g
Kód: 48446
Kód dod.: 480537
EAN: 8594825000458
100%
99.90 Kč
104.90 Kč
832.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Leštěnka umožňuje účinně vyčistit i zašlé povrchy chromovaných a niklovaných předmětů, součástek z nerezu, mosazi, hliníku a jiných.
AKCE
-12%Sleva
Milit Cleaner autočistič 750 ml
Milit
Milit Cleaner autočistič 750 ml
Kód: 2508280
Kód dod.: 700568
EAN: 8594221200360
 
53 Kč
59.90 Kč
70.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Milit Cleaner (autočistič) je kapalný čisticí prostředek určený pro použití na automobilech – pro čištění karosérie, skel, plastových a lakovaných částí vozu a odstraňování zašlých nečistot a mastnot.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.