cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Ferokap páska na odchyt potravinových molů
Papírny Moudrý Ferokap
Ferokap páska na odchyt potravinových molů
Kód: 02978
Kód dod.: 675285
EAN: 8594021250152
95%
12.90 Kč
0.13Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oboustranně lepící pás papíru opatřený feromonem, který zaručuje účinný odchyt 4 druhů samců potravinových molů.
Papírna Moudrý FeroBand lepící pás na potravinové moly, mololapka, 1 kus
Papírny Moudrý FeroBand
Papírna Moudrý FeroBand lepící pás na potravinové moly, mololapka, 1 kus
Kód: 64120
Kód dod.: 675172
EAN: 8594021250671
96%
17.90 Kč
17.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednostranně lepicí papírový pás opatřený feromonem, který zaručuje účinný odchyt samců 4 druhů potravinových molů.
Feroset Tetra lepový pás na potravinářské moly, 20 x 6 cm
Feroset Tetra
Feroset Tetra lepový pás na potravinářské moly, 20 x 6 cm
Kód: 02980
Kód dod.: 674902
EAN: 8594003330100
97%
14.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Feromonový prostředek k signalizaci a odchytu synantropních zavíječů Pyralidae (tzv. mouční moli). Je účinný na zavíječe skladištního, moučného, paprikového a datlového.
PAPÍRNA MOUDRÝ Past na vosy závěsná nádobka
Papírny Moudrý
PAPÍRNA MOUDRÝ Past na vosy závěsná nádobka
Kód: 2506677
Kód dod.: 678304
EAN: 8594021251715
 
67.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Past na vosy závěsná, určená pro odchyt dotěrného hmyzu jako jsou např. vosy, sršni, mouchy, octomilky a jiný obtížný létajíci hmyz na zahradách, balkonech, v altánech.
Bros jablíčko lapač octomilek + náplň, 30 ml
Bros
Bros jablíčko lapač octomilek + náplň, 30 ml
Kód: 79029
Kód dod.: 675716
EAN: 5904517049055
 
104.90 Kč
6 993.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Past na monitorování příromnosti octomilky obecné. Hmyz je do pasti nalákán atraktantem a díky speciálnímu provedení pasti zůstává uvnitř.
Raid Family náhradní tekutá náplň proti komárům, 30 nocí, 21 ml
Raid®
Raid Family náhradní tekutá náplň proti komárům, 30 nocí, 21 ml
Kód: 2102255
Kód dod.: 675036
EAN: 5000204190236
 
239.90 Kč
11 423.81Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento přípravek je speciálně vyrobený pro děti od 6 měsíců. Balení obsahuje náhradní náplň Raid Family.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Bros elektrický odpařovač proti komárům, náhradní náplň, 20 nocí
Bros
Bros elektrický odpařovač proti komárům, náhradní náplň, 20 nocí
Kód: 56669
Kód dod.: 675712
EAN: 5904517427457
100%
60 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň Bros je určena do elektrického odpařovače a poskytuje účinnou ochranu proti komárům, mouchám a dalšímu létajícímu hmyzu.
Orion Fragrance Kolíčky proti molům vůně čistého prádla 2 ks
Orion®
Orion Fragrance Kolíčky proti molům vůně čistého prádla 2 ks
Kód: 79082
Kód dod.: 675143
EAN: 8595059707663
100%
64.90 Kč
32.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kolíčky s funkcí osvěžovače vzduchu pro vaši skříň. Řada kolíčků Orion Fragrance nabízí speciální výběr vůní pro Vaši skříň kombinovanou s vysokou účinností proti molům.
Effect sprej proti vosám a sršňům, 400 ml
Effect®
Effect sprej proti vosám a sršňům, 400 ml
Kód: 86035
Kód dod.: 678288
EAN: 3830050602551
100%
169 Kč
422.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Effect sprej na vosy a sršně je kontaktní insekticid ve spreji s prokázaným účinkem při hubení vos a sršňů.
BALhome mucholapka domácí, netoxická, bez jedu, 1 kus
BALhome
BALhome mucholapka domácí, netoxická, bez jedu, 1 kus
Kód: 2501765
Kód dod.: 675152
EAN: 8591235070927
 
7.90 Kč
7.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oboustranně lepicí pás papíru opatřený lákadly, který zaručuje účinný odchyt mouchy domácí (Musca domestica). Klíčovým parametrem je kvalita lepu.
OFF! Gel po bodnutí hmyzem s výtažkem heřmánku 25 ml
Off!
OFF! Gel po bodnutí hmyzem s výtažkem heřmánku 25 ml
Kód: 2601155
Kód dod.: 675604
EAN: 5000204426038
 
59.90 Kč
599Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel po štípnutí hmyzem OFF! je praktický pomocník pro okamžité zklidnění podrážděné pokožky po bodnutí hmyzem nebo kontaktu s kopřivami.
AKCE
-2%Sleva
Bros Elektrický odpařovač proti komárům náhradní náplň, 40 ml
Bros
Bros Elektrický odpařovač proti komárům náhradní náplň, 40 ml
Kód: 56668
Kód dod.: 675722
EAN: 5904517405493
100%
123 Kč
124.90 Kč
3 075Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá náhradní náplň do elektrického odpařovače. Dlouhodobé působení až 60 nocí.
Bros sprej proti létajícímu a lezoucímu hmyzu, 400 ml
Bros
Bros sprej proti létajícímu a lezoucímu hmyzu, 400 ml
Kód: 63375
Kód dod.: 675688
EAN: 5904517045941
 
94.90 Kč
237.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aerosolový přípravek určený k hubení hmyzu: much, komárů, molů, vos a jiných druhů létajícího i nelétajícího hmyzu, např. švábů, rusů a blech. Přípravek působí okamžitě po aplikaci.
AKCE
-9%Sleva
Diffusil Basic repelent na komáry, 100 ml
Diffusil
Diffusil Basic repelent na komáry, 100 ml
Kód: 1801426
Kód dod.: 675568
EAN: 5000204918366
100%
69.90 Kč
76.90 Kč
699Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný repelentní přípravek proti komárům působí okamžitě po aplikaci a ochrání až podobu 6 hodin nebo do umytí. Přípravek je vhodný pro děti od 2 let.
Orion 2v1 proti létajícímu hmyzu bez vůně 600 ml
Orion®
Orion 2v1 proti létajícímu hmyzu bez vůně 600 ml
Kód: 2500862
Kód dod.: 675144
EAN: 8411660033932
 
139.90 Kč
233.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orion 2v1 proti létajícímu hmyzu bez vůně, 600 ml je účinný insekticidní sprej určený k rychlé likvidaci a ochraně proti létajícímu hmyzu ve vnitřních prostorách.
Alpa Uni repelent sprej, 150 ml
ALPA®
Alpa Uni repelent sprej, 150 ml
Kód: 2602019
Kód dod.: 675626
EAN: 8595605201973
 
139.90 Kč
932.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Repelent Alpa, který spolehlivě odpuzuje komáry, klíšťata a muchničky.
Raid polštářky náhradní náplň do elektrického odpařovače, 30 ks
Raid®
Raid polštářky náhradní náplň do elektrického odpařovače, 30 ks
Kód: 03136
Kód dod.: 675009
EAN: 5000204357882
85%
169.90 Kč
5.66Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplně do elektrického odpařovače Raid. Jedná se o insekticidní přípravek, který zaručuje ochranu proti otravným komárům a drobnému létajícímu hmyzu ve dne i v noci.
AKCE
-17%Sleva
Biotoll univerzální insekticid proti hmyzu, náhradní náplň, 500 ml
Biotoll®
Biotoll univerzální insekticid proti hmyzu, náhradní náplň, 500 ml
Kód: 1904448
Kód dod.: 675151
EAN: 3830072316474
 
95 Kč
115 Kč
190Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň.
Biolit elektrický odpařovač Eukalyptus, 21ml
Biolit
Biolit elektrický odpařovač Eukalyptus, 21ml
Kód: 2401772
Kód dod.: 675233
EAN: 5000204337969
 
184.90 Kč
184 900Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Biolit elektrický odpařovač s tekutou náplní poskytuje ochranu proti komárům až po dobu 30 nocí.
Biolit náplň pro elektrický odpařovač Eukalyptus 30 nocí, 21 ml
Biolit
Biolit náplň pro elektrický odpařovač Eukalyptus 30 nocí, 21 ml
Kód: 2401773
Kód dod.: 675246
EAN: 5000204337990
 
154.90 Kč
7 376.19Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Biolit elektrický odpařovač s tekutou náplní poskytuje ochranu proti komárům až po dobu 30 nocí.
Raid Essentials světelný lapač hmyzu s náplní
Raid®
Raid Essentials světelný lapač hmyzu s náplní
Kód: 2601156
Kód dod.: 675041
EAN: 5000204438628
 
349.90 Kč
349.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Raid Essentials světelný lapač hmyzu pomáhá zachytávat létající hmyz v domácnosti bez použití insekticidů. Součástí balení je náplň připravená k okamžitému použití.
AKCE
-6%Sleva
Bros mucholapka na okno, 4 ks
Bros
Bros mucholapka na okno, 4 ks
Kód: 56676
Kód dod.: 675706
EAN: 5904517021211
 
47 Kč
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Okenní mucholapka s lepidlem bez obsahu chemických insekticidů.
Bros Spirála proti létajícímu hmyzu, 10 ks
Bros
Bros Spirála proti létajícímu hmyzu, 10 ks
Kód: 56884
Kód dod.: 675714
EAN: 5904517005143
100%
64.90 Kč
6.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bros Spirála proti létajícímu hmyzu k hubení komárů ve venkovních prostorách, např. na zahradě, terase nebo balkónu.
Orion Fragance, kuličky proti molům, levandule, 20 ks
Orion®
Orion Fragance, kuličky proti molům, levandule, 20 ks
Kód: 59109
Kód dod.: 675137
EAN: 8411660035240
90%
74.90 Kč
3.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balené kuličky Orion totální ochrana jsou insekticidní přípravky, které zabíjí šatní moly po dobu 4 měsíců, aniž by došlo k ušpinění oděvů nebo rukou. Jedna kulička ochrání prostor cca 0,07 m³.
Orion Natural mucholapka 1 ks
Orion®
Orion Natural mucholapka 1 ks
Kód: 44910
Kód dod.: 675280
EAN: 8595059707014
90%
7.90 Kč
0.08Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orion mucholapka je oboustranně lepicí pás papíru opatřený lákadly pro účinný odchyt mouchy domácí a mouchy vířilky.
Orion Natural Mololapka závěsné pásky na potravinové moly 1 ks
Orion®
Orion Natural Mololapka závěsné pásky na potravinové moly 1 ks
Kód: 52774
Kód dod.: 675138
EAN: 8595059707069
 
22.90 Kč
22.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orion mololapka pásová, je kombinací účinku lepicích vlastností povrchu pásu a účinné látky feromonu, pásky lze umístit do skříní v těsné blízkosti potravin rostlinného původu.
Papírna Moudrý SilverBand past na rybenky, 2 ks
Papírny Moudrý
Papírna Moudrý SilverBand past na rybenky, 2 ks
Kód: 2500204
Kód dod.: 675175
EAN: 8594021251043
 
28.90 Kč
14.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednostranně lepicí pás, který se skládá do tvaru trojúhelníku. Lapač zajišťuje účinný odchyt rybenek (Lepisma saccharina).
Solo Citronela svíčka ve skle proti hmyzu 205 g
Solo
Solo Citronela svíčka ve skle proti hmyzu 205 g
Kód: 2602826
Kód dod.: 962771
EAN: 8595711501158
 
79.90 Kč
389.76Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citronelová svíčka ve skle je praktický pomocník pro venkovní i vnitřní použití, který pomáhá odpuzovat komáry a další obtěžující hmyz.
Raid háček proti šatním molům s vůní cedru, 2 ks
Raid®
Raid háček proti šatním molům s vůní cedru, 2 ks
Kód: 03106
Kód dod.: 675010
EAN: 4000290902844
 
89.90 Kč
44.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Raid sáčky proti molům je přípravek proti molům šatním do skříní a zásuvek s esencí cedrového dřeva, zanechává oděvy příjemně provoněné. Působí po doby 4 měsíců.
AKCE
Bros samolepky proti mouchám, mucholapka, 2 ks
Bros
Bros samolepky proti mouchám, mucholapka, 2 ks
Kód: 70785
Kód dod.: 675705
EAN: 5904517354500
100%
60 Kč
30Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální mucholapka určená k nalepení na okno. Obsahuje aktivní složku bez zápachu, která se uvolňuje do vzduchu a má velmi hořkou chuť, což brání náhodnému požití.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.