Artdeco a Glov sleva 40% při zadání kódu VMD40
Hlavní stránka  >  Jimmy Choo Fever parfémovaná voda pro ženy 100 ml Tester

Jimmy Choo Fever parfémovaná voda pro ženy 100 ml Tester

Produkt již nelze zakoupit
Jimmy Choo Fever parfémovaná voda pro ženy 100 ml Tester
Kód:
1902739
EAN:
3386460097369
Hmotnost:
0.460
Výrobce:
Jimmy Choo
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Orientální Vanilková vůně uvedena na trh v srpnu 2018

Žena Jimmy Choo je zářivá a sebevědomá. Odhodlána vyjít do noci, aby se zabavila při hudbě a tanci, je přirozeně oslnivá a instinktivně svůdná. Nikdo si nedovolí postavit se jí do cesty.

Bohatá a omamně svůdná, vůně Jimmy Choo Fever evokuje sílu této ženy prostřednictvím opojné květinové vůně, která nezanechá nikoho bez zájmu. vůně působí asertivně i svůdně, díky kombinaci pražených tónů a sytého nektaru z tmavé Švestky.

Příběh
Značka Jimmy Choo představuje vůni Fever, věnovanou uvolněné sebevědomé ženě milující hédonismus, samostatné ženě s magnetickou přitažlivostí.

Jimmy Choo Fever se připojuje k ikonickým vůním Jimmy Choo Eau de Parfum a Jimmy Choo L Eau, aby doplnila šatník dámských vůní Jimmy Choo. Návyková vůně unáší ženu do světa, ve kterém může tančit a být středem zájmu celou noc.

Inspirace
Jimmy Choo Fever je oslavou nové stránky ženy Jimmy Choo, skrytého extroverta s hravou energií a smyslem pro zábavu. Zdůrazňujíc ženskost a sílu prostřednictvím bohatých svůdných tónů, vůně Jimmy Choo Fever odhaluje to, co v současnosti znamená být ženou. Přesně jako oblíbené zlaté lodičky, Jimmy Choo Fever se stává ideálním spojencem ženy, když večer vyráží do společnosti za zábavou a vzrušením.

vůně
Hypnotická souhra kontrastů mezi květinovými a gurmánskými tóny: Jimmy Choo Fever je návykovou vůní vnášející svou nositelku do noci a zanechávajíc za sebou smyslnou stopu.

Při vytváření této vůně dvojice Parfumérů - Nathalie Lorson z Paříže a Honorine Blanc z New Yorku - objevovaly nové aspekty pražených fazolek tonky a švestkového nektaru. Jejich cílem bylo vytvořit dokonalou vůni pro ženu, která je přirozeně svůdná a je tvůrkyní vlastního osudu.

Chtěli jsme tuto vůni rozpracovat do květinové a návykové stopy, která by evokovala přitažlivost noci a zároveň by umocnila ženskost a smyslnost, vysvětlují Parfumérky. Snažili jsme se objevit nový typ návykovosti, odlišný od tradičních gurmánských tónů. Spojením květů a pražených mandlí vznikl příjemně návykový kontrast mezi intenzivními tóny fazolek tonky a květinově pudrovou strukturou Heliotropu. Zvýrazněný nektarem z tmavých švestek a obalený v základu z hřejivých, smyslných tónů Pryskyřice a santalu, odhaluje unikátní hypnotickou stopu.  

Vůni otevírá vitální šťavnatá Švestka zkombinovaná s akcenty slaďoučkého liči a jemně trpkým Grapefruitem. Srdce patří pudrové harmonii Heliotropu s exotickou vanilkovou Orchidejí v kontrastu s výjimečně ženským Jasmínem. V základu vůně se rozvíjí krémový santal, balzámová hřejivost Pryskyřice a pražený charakter fazolek tonky obohacující kompozici o sametovou smyslnost.

Flakon a balení
Příznačný design dámských vůní Jimmy Choo zdobí intenzivní tmavě fialový lak, působivý a sytý, zvýrazňující odlesky tekutiny prosvítající zevnitř flakónu. Ikonický čtvercový uzávěr je oděn do tmavého švestkového odstínu ladicího s flakonem. Zářivé zlaté okraje uzávěru evokují luxus a zářivost vůně.

Vnější balení charakterizuje struktura hadí kůže, evokující obuv a doplňky Jimmy Choo. V provedení kovově lesklé švestkové barvy vnější balení odráží světlo a vytváří dokonalý podklad pro černé logo s luxusními zlatými okraji.

Reklamní kampaň
Všechny hlavy se otáčejí při pohledu na ni, jak vstupuje do nočního klubu a světlo se odráží od jejího metalických šatů a perfektně sladěných lodiček. Je zjevné, že se přišla pobavit. Pohybuje se v rytmu noci. Energie a životní elán z ní sálají podobně jako odraz vůně z tmavě švestkového flakónu. 

vůně je k dispozici jako 40, 60 a 100 ml Eau de Parfum.

Složení vůně:
Hlava: nektar z tmavých švestek, Liči, Grapefruit
Srdce: Heliotrop, Vanilka plocholistá, Jasmín
Základ: pražené fazolky tonky, Pryskyřice, santal, Vanilka

Jimmy Choo Fever Parfémovaná voda pro ženy 100 ml Tester

Parametry
Typ produktuOrientální typy
Balení1
UrčeníPro ženy
VýrobceInter Parfums


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ