cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Lady Speed Stick Zero Rose Petals tuhý deodorant, 40 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Zero Rose Petals tuhý deodorant, 40 g
Kód: 2404159
Kód dod.: 61040992
EAN: 7509546671376
100%
89.90 Kč
2 247.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tuhý deodorant pro 48hodinovou ochranu proti pachům. Bez hliníku, alkoholu, umělých konzervantů a barviv.
Vaseline Aloe Fresh  deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Aloe Fresh deodorant 50 ml
Kód: 2501599
Kód dod.: 834956
EAN: 8886467061707
100%
74.90 Kč
1 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaseline Aloe Fresh – hydratační roll-on deodorant s aloe vera pro dlouhotrvající svěžest a ochranu.
AKCE
Fa deodorant Glamorous Moments, 150 ml
Henkel Fa
Fa deodorant Glamorous Moments, 150 ml
Kód: 2406911
Kód dod.: 835193
EAN: 9000101709766
 
66 Kč
440Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pošlete své smysly na úžasnou cestu a vychutnejte si okouzlující vůni černé orchideje deodorantu Fa Glamorous Moments. Nezanechává skvrny a chrání před zápachem až 48 hodin.
Důbrava Kamenec zastavuje krvácení, 90 g
Důbrava
Důbrava Kamenec zastavuje krvácení, 90 g
Kód: 09534
Kód dod.: 884001
EAN: 8594005500143
96%
149.90 Kč
1 665.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Důbrava Kamenec ošetřuje podrážděnou pokožku po holení, štípnutí hmyzem a může se použít i jako prostředek proti pocení.
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai a Jasmine deodorant pro ženy 150 ml
Rexona®
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai a Jasmine deodorant pro ženy 150 ml
Kód: 2602952
Kód dod.: 837132
EAN: 8720181819834
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rexona Advanced Protection Cooling Frozen Acai & Jasmine je deodorant ve spreji pro ženy, který poskytuje dlouhotrvající ochranu proti tělesnému zápachu a osvěžující pocit po celý den.
AKCE
Lady Speed Stick Zero Fresh Coconut tuhý deodorant, 40 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Zero Fresh Coconut tuhý deodorant, 40 g
Kód: 2404160
Kód dod.: 839067
EAN: 7509546671314
 
66 Kč
1 650Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tuhý deodorant pro 48hodinovou ochranu proti pachům. Bez hliníku, alkoholu, umělých konzervantů a barviv.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Nivea Fresh Comfort deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Comfort deodorant, 150 ml
Kód: 85939
Kód dod.: 835196
EAN: 9005800250328
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozlučte se s nepříjemným zápachem potu a užívejte si nekončící pocit svěžesti! Deodorant ve spreji vás ochrání až po 48 hodin. Vyzkoušejte - NIVEA Sprej deodorant Fresh Comfort.
Borotalco Original tuhý deodorant bez alkoholu, 40 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Original tuhý deodorant bez alkoholu, 40 ml
Kód: 86897
Kód dod.: 240301
EAN: 80512134
88%
94.90 Kč
2 372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S nezaměnitelnou vůní Borotalco. Unisex deodorant. Spolehlivý DEO účinek po dobu 48 hodin. 0% alkoholu. Dermatologicky testováno.
AKCE
Nivea Protect & Care antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Protect & Care antiperspirant, 150 ml
Kód: 95476
Kód dod.: 835197
EAN: 9005800262048
100%
54.90 Kč
366Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si spolehlivou ochranu proti pocení i mimořádnou péči o pokožku podpaží s unikátní vůní originálního krému - NIVEA Sprej antiperspirant Protect & Care.
AKCE
Fa Divine Moments Wild Camellia Scent deodorant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Divine Moments Wild Camellia Scent deodorant, 150 ml
Kód: 1704277
 
EAN: 9000101053111
100%
66 Kč
440Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Fa Divine Moments deodorant s vůní plané kamélie. Technologie Non-Stop Fresh pro 48h ochranu. S jemným a přesným systémem aplikace. Bez aluminiových solí.
AKCE
Nivea Fresh Energy antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Energy antiperspirant, 150 ml
Kód: 48254
Kód dod.: 835168
EAN: 4005808735365
 
54.90 Kč
366Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
48 hodinová ochrana proti pocení s vůní citrónové trávy. Osvěžující pocit a podpaží v suchu? Tento šikovný antiperspirant zajistí obojí - spolehlivou ochranu proti pocení i povzbuzující svěžest - NIVEA Sprej antiperspirant Fresh Energy.
Borotalco Invisible tuhý deodorant, 40 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Invisible tuhý deodorant, 40 ml
Kód: 2004286
Kód dod.: 240303
EAN: 80836810
100%
94.90 Kč
2 372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Borotalco Invisible byl vyvinut speciálně za účelem redukce vzniku žlutých skvrn na světlých látkách a bílých stop na tmavých látkách.
AKCE
-9%Sleva
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant, 200 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Silky Smooth antiperspirant, 200 ml
Kód: 2100988
Kód dod.: 83701
EAN: 9005800301396
 
99.90 Kč
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hledáte antiperspirant, který bude jemný natolik, že ho budete moci bez obav použít ihned po holení? Vyzkoušejte - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Silky Smooth.
Nivea Fresh Citrus dámský antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Citrus dámský antiperspirant, 150 ml
Kód: 2102362
Kód dod.: 85323
EAN: 9005800329413
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nepříjemný tělesný zápach vystřídá vůně citrusů, a to až na dobu 48 hodin.
Nivea Derma Control Natural Tone Kuličkový antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Natural Tone Kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2508831
Kód dod.: 841019
EAN: 9005800390208
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kuličkový antiperspirant nabízí dvojí péči – spolehlivě chrání proti potu a zápachu až po dobu 72 hodin a zároveň podporuje jednotný tón pokožky podpaží.
AKCE
Nivea antiperspirant Pearl & Beauty, 50 ml
Nivea®
Nivea antiperspirant Pearl & Beauty, 50 ml
Kód: 2300875
Kód dod.: 839165
EAN: 9005800398990
 
54.90 Kč
1 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte unikátní inovované pečující složení bez alkoholu* s cennými výtažky z perel a avokádovým olejem. Vaše pokožka bude neodolatelně hebká, přitažlivá a svěží až na 48 hodin.
Nivea Derma Dry Control Sprej antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Derma Dry Control Sprej antiperspirant, 150 ml
Kód: 2304852
Kód dod.: 835119
EAN: 90005808016551
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antiperspirant, který vyslyšel vaše přání. S novou technologií DermaDry vás nenechá ve štychu. Obavy z vlhkého podpaží a zápachu už můžete hodit za hlavu, proti silnému pocení vás ochrání až neskutečných 96 hodin.
Rexona antiperspirant Active Protection+ Invisible, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Active Protection+ Invisible, 150 ml
Kód: 2306229
Kód dod.: 837027
EAN: 8710447171301
100%
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný antiperspirant, který kombinuje dvojí účinek - antibakteriální a spolehlivý v boji proti skvrnám na oblečení.
-8%Sleva
Payot Rituel Douceur Deodorant Anti-Transpirant 48H antiperspirant deodorant sprej oddaluje růst chloupků pro ženy 125 ml
Payot Paris
Payot Rituel Douceur Deodorant Anti-Transpirant 48H antiperspirant deodorant sprej oddaluje růst chloupků pro ženy 125 ml
Kód: 2308947
Kód dod.: 65118653
EAN: 3390150587672
 
449 Kč
486 Kč
3 592Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Deodorant s jemnou a nevtíravou vůní zajišťuje antiperspirační ochranu po dobu 48 hodin a příjemně o
AKCE
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 50 ml
Kód: 2404107
Kód dod.: 839167
EAN: 9005800352305
 
54.90 Kč
1 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tuhý deodorant Nivea Fresh Natural s obsahem mořských minerálů poskytuje dlouhotrvající příjemný pocit intenzivní svěžesti a čistoty.
Nivea antiperspirant Sensation Fresh, 150 ml
Nivea®
Nivea antiperspirant Sensation Fresh, 150 ml
Kód: 2505867
Kód dod.: 835219
EAN: 9005800365749
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Potřebujete až 72h účinnou ochranu proti pocení a pachu potu? Vyzkoušejte antiperspirant, který aktivně bojuje proti bakteriím způsobujícím zápach, je bez alkoholu a svěže voní.
Nivea Fresh & Pure deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh & Pure deodorant, 150 ml
Kód: 2504649
Kód dod.: 835192
EAN: 4005808728695
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obklopte se vůní jasmínu a užívejte si dlouhodobý pocit svěžesti. Zvolte ochranu proti zápachu potu bez hliníkových solí - NIVEA Sprej deodorant Fresh & Pure.
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 100 ml
Nivea®
Nivea Black & White Invisible Clear antiperspirant, 100 ml
Kód: 2504898
Kód dod.: 835136
EAN: 9005800401256
 
99.90 Kč
999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spolehněte se na 48hodinovou ochranu před pocením a zápachem. Vaše podpaží i oblečení ochrání - NIVEA Sprej antiperspirant B&W Invisible Clear 100ml.
Nivea Derma Control Defend Tuhý antiperspirant 50ml
Nivea®
Nivea Derma Control Defend Tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2508834
Kód dod.: 841017
EAN: 9005800390093
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spolehlivá 72 h ochrana proti pocení pro extra komfort.
AKCE
FA Fresh & Dry Pistachio Honey deodorant, 150 ml
Henkel Fa
FA Fresh & Dry Pistachio Honey deodorant, 150 ml
Kód: 2601670
Kód dod.: 837352
EAN: 9000101775686
 
66 Kč
440Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
FA Fresh & Dry Pistachio & Honey deodorant 150 ml je antiperspirant ve spreji, který kombinuje účinnou ochranu proti pocení s příjemnou sladko-oříškovou vůní pistácií a medu.
AKCE
Lady Speed Stick Lilac tuhý deodorant, 40 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Lilac tuhý deodorant, 40 g
Kód: 2602667
Kód dod.: 839069
EAN: 8718951646728
 
89.90 Kč
90 Kč
2 247.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lady Speed Stick Lilac tuhý deodorant poskytuje dlouhotrvající ochranu proti pocení a svěží květinovou vůni šeříku.
AKCE
-29%Sleva
Rexona antiperspirant Invisible Aqua, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible Aqua, 150 ml
Kód: 77396
Kód dod.: 837026
EAN: 8712561316965
 
49.90 Kč
69.90 Kč
332.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zůstaň sebevědomá po celý den díky svěžesti, jež ti dodá antiperspirant Rexona Invisible Aqua.
AKCE
-29%Sleva
Rexona antiperspirant Invisible on Black + White Clothes, 150 ml
Rexona®
Rexona antiperspirant Invisible on Black + White Clothes, 150 ml
Kód: 77395
Kód dod.: 835018
EAN: 8712561319409
85%
49.90 Kč
69.90 Kč
332.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný antiperspirant, který spolehlivě bojuje proti žlutým skvrnám na bílém a černém oblečení. Obsahuje technologii Motionsense, která uvolňuje vůni postupně a pocit svěžesti ti tak vydrží po celý den. Svěží a lehká vůně.
AKCE
Fa kuličkový antiperspirant Fresh+Dry Green Tea, 50 ml
Henkel Fa
Fa kuličkový antiperspirant Fresh+Dry Green Tea, 50 ml
Kód: 85015
Kód dod.: 1930210
EAN: 9000100935845
 
66 Kč
1 320Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžte své tělo a mysl s kuličkovým antiperspirantem Fa Fresh+Dry Green Tea s vůní zeleného čaje.
Borotalco Active Citrus deodorant, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Active Citrus deodorant, 150 ml
Kód: 1907773
 
EAN: 8002410043587
100%
94.90 Kč
632.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čím více se hýbete, tím více aktivujete extra vůni díky inovativní technologii Odor-Conventer.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.