cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Alpa masážní emulze hřejivá se zázvorem, 1000 ml
ALPA®
Alpa masážní emulze hřejivá se zázvorem, 1000 ml
Kód: 2509099
Kód dod.: 812005
EAN: 8594001774210
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určena k přípravné masáži svalů před sportovním a namáhavým pracovním výkonem. Emulze je určena jak sportovcům, tak i běžným spotřebitelům. Zázvorový extrakt a kafr mají výrazně hřejivé a prokrvující účinky na svaly.
Herbavera Koňský balzám s konopím a kaštanem, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Koňský balzám s konopím a kaštanem, 200 ml
Kód: 2504758
Kód dod.: 812070
EAN: 8594009476819
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koňský balzám s konopím, kostivalem, kaštanem koňským a sedmi bylinami. Masáž koňským balzámem má výborné účinky na uvolnění pohybového ústrojí.
-9%Sleva
Kalyp Měsíček krém na ruce, 100 ml
Kalyp
Kalyp Měsíček krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504989
Kód dod.: 820128
EAN: 8594001426713
 
19.90 Kč
21.90 Kč
199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný krém na ruce s delikátní květinovou vůní. Je určen pro denní ošetření namáhané pokožky rukou. Obsahuje výtažek z měsíčku lékařského.
Alpa konopný balzám hřejivý, 250 ml
ALPA®
Alpa konopný balzám hřejivý, 250 ml
Kód: 2600950
Kód dod.: 812013
EAN: 8595605202666
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa konopný balzám hřejivý je vhodný pro masáž pokožky namáhaných partií těla. Při aplikaci navozuje příjemný pocit prohřátí.
AKCE
-10%Sleva
Baylis & Harding Mandarinka a grep dárkový set sprchový gel 100 ml + tělové máslo 100 ml
Baylis & Harding
Baylis & Harding Mandarinka a grep dárkový set sprchový gel 100 ml + tělové máslo 100 ml
Kód: 2600818
Kód dod.: 905731
EAN: 017854122116
 
213 Kč
236 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Baylis & Harding Mandarinka a grep dárkový set obsahuje sprchový gel a tělové máslo.
AKCE
-10%Sleva
Tesori d´Oriente tělový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente tělový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Kód: 2210199
Kód dod.: 795385
EAN: 8008970003603
 
70 Kč
78 Kč
233.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sametový tělový krém Tesori d´Oriente Crema Corpo Aegyptus s extrakty z modré lilie a mlékem z papyru. Bohatá a hedvábná textura, která se rychle absorbuje, nezanechává mastný film a rozjasňuje pokožku těla.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Herbavera Koňský hřejivý balzám, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Koňský hřejivý balzám, 200 ml
Kód: 2504759
Kód dod.: 812072
EAN: 8594009476833
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Masáž koňským hřejivým balzámem má výborné účinky na uvolnění a prohřátí pohybového ústrojí. Aktivní látky kafr, capsaicin a skořice silně prokrvují pokožku a dochází k jejímu intenzivnímu prohřátí.
Herbavera Konopný balzám s aloe vera, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopný balzám s aloe vera, 200 ml
Kód: 2504955
Kód dod.: 812069
EAN: 8594009476857
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konopný balzám HERBAVERA s aloe vera a heřmánkem má výborný účinek na pokožku.
Alpa Aviril Aloe Vera zvláčňující krém na ruce 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Aloe Vera zvláčňující krém na ruce 100 ml
Kód: 2505661
Kód dod.: 820181
EAN: 8594001778775
100%
29.90 Kč
299Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvláčňující krém na ruce s výtažkem z aloe vera a alantoinem je určený pro péči o namáhanou pokožku rukou. Krém pokožku zjemňuje, zvláčňuje a podporuje její regeneraci. Lehké složení se rychle vstřebává a nezanechává mastný film.
Nivea Men Cool Kick tělové mléko pro muže 400 ml
Nivea®
Nivea Men Cool Kick tělové mléko pro muže 400 ml
Kód: 2507831
Kód dod.: 810105
EAN: 9005800383941
 
204.90 Kč
512.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Men Cool Kick tělové mléko pro muže, 400 ml, přináší intenzivní hydrataci a osvěžující pocit v jednom.
Herbavera Kafrovka mazání s kafrem a konopím, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Kafrovka mazání s kafrem a konopím, 200 ml
Kód: 2507009
Kód dod.: 812083
EAN: 8594009476918
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečný pomocník při masáži unavených svalů a kloubů. Kafr se rychle vstřebává do kůže a v místě aplikace vyvolává mírně hřejivý pocit.
Herbavera kostivalová mast s konopím a mátou, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kostivalová mast s konopím a mátou, 200 ml
Kód: 2507726
Kód dod.: 812055
EAN: 8594009476932
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro masáž těla, kloubů, šlach, svalů i zad.
Lactovit Zpevňující tělové mléko s dávkovačem, 400 ml
Lactovit
Lactovit Zpevňující tělové mléko s dávkovačem, 400 ml
Kód: 2602834
Kód dod.: 810555
EAN: 8411135011526
 
149.90 Kč
374.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová řada tělových mlék Lactovit je obohacená o mléčné mikrokapsle Lactosomas, které díky obsahu aktivních látek zajišťují hloubkové působení základních složek mléka v pokožce.
Alpa konopný balzám hřejivý, 250 ml
ALPA®
Alpa konopný balzám hřejivý, 250 ml
Kód: 2600950
Kód dod.: 812013
EAN: 8595605202666
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa konopný balzám hřejivý je vhodný pro masáž pokožky namáhaných partií těla. Při aplikaci navozuje příjemný pocit prohřátí.
AKCE
-10%Sleva
Tesori d´Oriente tělový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente tělový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Kód: 2210199
Kód dod.: 795385
EAN: 8008970003603
 
70 Kč
78 Kč
233.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sametový tělový krém Tesori d´Oriente Crema Corpo Aegyptus s extrakty z modré lilie a mlékem z papyru. Bohatá a hedvábná textura, která se rychle absorbuje, nezanechává mastný film a rozjasňuje pokožku těla.
-9%Sleva
Kalyp Měsíček krém na ruce, 100 ml
Kalyp
Kalyp Měsíček krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504989
Kód dod.: 820128
EAN: 8594001426713
 
19.90 Kč
21.90 Kč
199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný krém na ruce s delikátní květinovou vůní. Je určen pro denní ošetření namáhané pokožky rukou. Obsahuje výtažek z měsíčku lékařského.
AKCE
-10%Sleva
Baylis & Harding Mandarinka a grep dárkový set sprchový gel 100 ml + tělové máslo 100 ml
Baylis & Harding
Baylis & Harding Mandarinka a grep dárkový set sprchový gel 100 ml + tělové máslo 100 ml
Kód: 2600818
Kód dod.: 905731
EAN: 017854122116
 
213 Kč
236 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Baylis & Harding Mandarinka a grep dárkový set obsahuje sprchový gel a tělové máslo.
Herbavera Koňský balzám s konopím a kaštanem, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Koňský balzám s konopím a kaštanem, 200 ml
Kód: 2504758
Kód dod.: 812070
EAN: 8594009476819
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koňský balzám s konopím, kostivalem, kaštanem koňským a sedmi bylinami. Masáž koňským balzámem má výborné účinky na uvolnění pohybového ústrojí.
Alpa masážní emulze hřejivá se zázvorem, 1000 ml
ALPA®
Alpa masážní emulze hřejivá se zázvorem, 1000 ml
Kód: 2509099
Kód dod.: 812005
EAN: 8594001774210
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určena k přípravné masáži svalů před sportovním a namáhavým pracovním výkonem. Emulze je určena jak sportovcům, tak i běžným spotřebitelům. Zázvorový extrakt a kafr mají výrazně hřejivé a prokrvující účinky na svaly.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.