cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu
Nejprodávanější
Lactacyd Femina pro intimní hygienu, 300 ml
Lactacyd®
Lactacyd Femina pro intimní hygienu, 300 ml
Kód: 2105221
Kód dod.: 800022
EAN: 8004283158061
100%
94.90 Kč
316.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Emulze pro intimní hygienu, která poskytuje vašim intimním partiím každodenní potřebnou ochranu.
Velvet Intima 2v1 vlhčený toaletní papír, 42 ks
Velvet
Velvet Intima 2v1 vlhčený toaletní papír, 42 ks
Kód: 2104763
Kód dod.: 928936
EAN: 5901478006042
100%
34.90 Kč
0.73Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčený toaletní papír Velvet Intima to je výjimečná nabídka výrobků 2 v 1 pro ženy. Díky speciálně vyvinutému složení s obsahem kyseliny mléčné, inulinu a probiotik lze papír použít také jako ubrousky pro intimní hygienu.
AKCE
-1%Sleva
Green Pharmacy Intimní gel s heřmánkem a allantoinem, 370 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Intimní gel s heřmánkem a allantoinem, 370 ml
Kód: 2602355
Kód dod.: 800201
EAN: 4823015907814
 
64 Kč
64.90 Kč
172.97Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy Intimní gel s heřmánkem a allantoinem je jemný mycí gel pro každodenní intimní hygienu, který šetrně čistí a pečuje o citlivé intimní partie.
Nivea Intimo Mild Comfort sprchová emulze pro intimní hygienu, 250 ml
Nivea®
Nivea Intimo Mild Comfort sprchová emulze pro intimní hygienu, 250 ml
Kód: 40062
Kód dod.: 800120
EAN: 4005808561919
100%
124.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujte o intimní partie emulzí s heřmánkem, kyselinou mléčnou a bio jojobovým olejem. Před infekcí vás ochrání - NIVEA Sprchová emulze pro intimní hygienu Mild.
AKCE
-1%Sleva
Green Pharmacy Intimní gel s čajovníkem a měsíčkem, 370 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Intimní gel s čajovníkem a měsíčkem, 370 ml
Kód: 2602354
Kód dod.: 800200
EAN: 4823015907807
 
64 Kč
64.90 Kč
172.97Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy Intimní gel s čajovníkem a měsíčkem je jemný mycí gel pro každodenní intimní hygienu, který šetrně čistí, osvěžuje a pečuje o citlivé intimní partie.
DERMOMED Tekutý intimní mycí gel s měsíčkem lékařským, 250 ml
DERMOmed®
DERMOMED Tekutý intimní mycí gel s měsíčkem lékařským, 250 ml
Kód: 2401184
Kód dod.: 800025
EAN: 8050999570758
 
44.90 Kč
179.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dermomed intimní mýdlo s měsíčkem a provitamínem B5 se zklidňujícím účinkem. Šetrně pečuje o intimní partie.
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Chilly gel pro intimní hygienu Soothing, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel pro intimní hygienu Soothing, 200 ml
Kód: 2207752
Kód dod.: 800035
EAN: 8002410035230
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chilly Soothing jemný čistící gel pro intimní hygienu, který svou čisticí recepturou vyrovnává Vaše intimní Ph a poskytuje příjemný a dlouhotrvající pocit čistoty a ochrany během menstruace.
AKCE
-1%Sleva
Green Pharmacy Pěna na intimní hygienu s akácií a čajem, 150 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Pěna na intimní hygienu s akácií a čajem, 150 ml
Kód: 2602358
Kód dod.: 800204
EAN: 4823015910814
 
64 Kč
64.90 Kč
426.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy Pěna na intimní hygienu s akácií a čajem je jemná mycí pěna pro každodenní intimní hygienu, která šetrně čistí a pečuje o citlivé intimní partie.
AKCE
-1%Sleva
Green Pharmacy Gel na intimní hygienu s ženskými bylinkami, 370 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Gel na intimní hygienu s ženskými bylinkami, 370 ml
Kód: 2602357
Kód dod.: 800203
EAN: 4823015935121
 
64 Kč
64.90 Kč
172.97Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy Gel na intimní hygienu s ženskými bylinkami je jemný přípravek pro každodenní intimní hygienu, který šetrně čistí, osvěžuje a pečuje o citlivé intimní partie.
Chilly intimní pěna Delikate, 100 ml
Bolton - Chilly
Chilly intimní pěna Delikate, 100 ml
Kód: 2500923
Kód dod.: 800038
EAN: 8002410039177
 
159.90 Kč
1 599Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chilly Delikate je jemná mycí pěna pro intimní hygienu bez oplachování, která poskytuje pocit čistoty a komfortu, šetrně pečuje o citlivé sliznice a zachovává jejich přirozenou rovnováhu.
AKCE
-1%Sleva
Green Pharmacy Pěna na intimní hygienu s levandulí a šalvějí, 150 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Pěna na intimní hygienu s levandulí a šalvějí, 150 ml
Kód: 2602359
Kód dod.: 800205
EAN: 4823015910807
 
64 Kč
64.90 Kč
426.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy Pěna na intimní hygienu s levandulí a šalvějí je jemná mycí pěna pro každodenní intimní hygienu, která šetrně čistí a pečuje o citlivé intimní partie.
RYOR Tea Tree oil gel pro intimní hygienu, 200 ml
Ryor
RYOR Tea Tree oil gel pro intimní hygienu, 200 ml
Kód: 16580
Kód dod.: 800100
EAN: 8594007976106
98%
162.90 Kč
814.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velmi jemný mycí přípravek určený pro intimní hygienu.
Nivea Intimo Sensitive sprchová emulze pro intimní hygienu, 250 ml
Nivea®
Nivea Intimo Sensitive sprchová emulze pro intimní hygienu, 250 ml
Kód: 45605
Kód dod.: 800121
EAN: 4005808561438
70%
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omezte pocit pálení a svědění. Pomůže vám zklidňující péče s kyselinou mléčnou, panthenolem a heřmánkem - NIVEA Sprchová emulze pro intimní hygienu Sensitive.
Nivea Intimo Aloe Ubrousky pro intimní hygienu, 15 ks
Nivea®
Nivea Intimo Aloe Ubrousky pro intimní hygienu, 15 ks
Kód: 2105615
Kód dod.: 915563
EAN: 42419884
100%
94.90 Kč
6.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky pro intimní hygienu Aloe obsahují aloe vera a výtažky z magnolie. Tato kombinace se postará o pocit čistoty a svěžesti, který vydrží po celý den.
Nivea Intimo Fresh Comfort sprchová emulze pro intimní hygienu, 250 ml
Nivea®
Nivea Intimo Fresh Comfort sprchová emulze pro intimní hygienu, 250 ml
Kód: 2210380
Kód dod.: 800123
EAN: 9005800354521
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si dlouhotrvající pocit svěžesti i v oblasti intimních partií! Zajistí ho emulze s kyselinou mléčnou a aloe vera - NIVEA Sprchová emulze pro intimní hygienu Fresh.
Chilly gel pro intimní hygienu Hydrating, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel pro intimní hygienu Hydrating, 200 ml
Kód: 2505715
Kód dod.: 800036
EAN: 8002410034424
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek Chilly Hydrating zajišťuje jemnou a šetrnou každodenní péči intimním partiím těla.
Chilly gel pro intimní hygienu Protect, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel pro intimní hygienu Protect, 200 ml
Kód: 67312
Kód dod.: 800031
EAN: 8002410032079
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chilly Intima ANTIBACTERIAL gel, díky tymiánu a šalvěji: Pomáhá chránit intimní partie před agresivními bakteriemi.
Chilly gel pro intimní hygienu Delicate, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel pro intimní hygienu Delicate, 200 ml
Kód: 67313
Kód dod.: 800030
EAN: 8002410031799
98%
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hypoalergenní a schválený Asociací gynekologů A.Gi.Co. a doporučuje jej také Česká gynekologická a porodnická společnost.
DERMOMED Tekutý intimní mycí gel s měsíčkem lékařským, 250 ml
DERMOmed®
DERMOMED Tekutý intimní mycí gel s měsíčkem lékařským, 250 ml
Kód: 2401184
Kód dod.: 800025
EAN: 8050999570758
 
44.90 Kč
179.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dermomed intimní mýdlo s měsíčkem a provitamínem B5 se zklidňujícím účinkem. Šetrně pečuje o intimní partie.
Chilly gel pro intimní hygienu Ciclo, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel pro intimní hygienu Ciclo, 200 ml
Kód: 2207750
Kód dod.: 800034
EAN: 8002410034981
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chilly gel ciclo má čisticí recepturu, která Vám poskytuje příjemný a dlouhotrvající pocit čistoty a ochrany během menstruace
Chilly gel pro intimní hygienu Fresh, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel pro intimní hygienu Fresh, 200 ml
Kód: 78800
Kód dod.: 800032
EAN: 8002410031805
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chilly Gel, díky přírodnímu mentolu: Má osvěžující a protizápachové účinky. Podporuje obnovu fyziologické rovnováhy sliznic, nezbytné pro obranu intimních partií.
Chilly gel pro intimní hygienu pH 3.5, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel pro intimní hygienu pH 3.5, 200 ml
Kód: 2009042
Kód dod.: 800033
EAN: 8002410034950
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel pro intimní hygienu s pH 3.5, který vám pomůže na sliznicích udržovat přirozenou fyziologickou rovnováhu.
DERMOMED intimní mýdlo s výtažkem z lišejníku  INTIMO LICHENE 250ml
DERMOmed®
DERMOMED intimní mýdlo s výtažkem z lišejníku INTIMO LICHENE 250ml
Kód: 2401186
Kód dod.: 800027
EAN: 8050999570772
80%
44.90 Kč
179.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DERMOMED Intimní mýdlo s lišejníkem a provitamínem B5 – jemná ochrana a svěžest pro každodenní hygienu s přirozeným pH 4,5.
DERMOMED Intimní mýdlo s chrpou  INTIMO FIORDALISO 250 ml
DERMOmed®
DERMOMED Intimní mýdlo s chrpou INTIMO FIORDALISO 250 ml
Kód: 2401185
Kód dod.: 800026
EAN: 8050999570765
 
44.90 Kč
179.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intimní mýdlo s chrpou a provitamínem B5 – jemná péče s antibakteriálním účinkem pro dlouhotrvající čistotu, svěžest a přirozené pH 4,5.
AKCE
-1%Sleva
Green Pharmacy Intimní gel s čajovníkem a měsíčkem, 370 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Intimní gel s čajovníkem a měsíčkem, 370 ml
Kód: 2602354
Kód dod.: 800200
EAN: 4823015907807
 
64 Kč
64.90 Kč
172.97Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy Intimní gel s čajovníkem a měsíčkem je jemný mycí gel pro každodenní intimní hygienu, který šetrně čistí, osvěžuje a pečuje o citlivé intimní partie.
Nivea Intimo Mild Comfort sprchová emulze pro intimní hygienu, 250 ml
Nivea®
Nivea Intimo Mild Comfort sprchová emulze pro intimní hygienu, 250 ml
Kód: 40062
Kód dod.: 800120
EAN: 4005808561919
100%
124.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujte o intimní partie emulzí s heřmánkem, kyselinou mléčnou a bio jojobovým olejem. Před infekcí vás ochrání - NIVEA Sprchová emulze pro intimní hygienu Mild.
AKCE
-1%Sleva
Green Pharmacy Intimní gel s heřmánkem a allantoinem, 370 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Intimní gel s heřmánkem a allantoinem, 370 ml
Kód: 2602355
Kód dod.: 800201
EAN: 4823015907814
 
64 Kč
64.90 Kč
172.97Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy Intimní gel s heřmánkem a allantoinem je jemný mycí gel pro každodenní intimní hygienu, který šetrně čistí a pečuje o citlivé intimní partie.
Velvet Intima 2v1 vlhčený toaletní papír, 42 ks
Velvet
Velvet Intima 2v1 vlhčený toaletní papír, 42 ks
Kód: 2104763
Kód dod.: 928936
EAN: 5901478006042
100%
34.90 Kč
0.73Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčený toaletní papír Velvet Intima to je výjimečná nabídka výrobků 2 v 1 pro ženy. Díky speciálně vyvinutému složení s obsahem kyseliny mléčné, inulinu a probiotik lze papír použít také jako ubrousky pro intimní hygienu.
Lactacyd Femina pro intimní hygienu, 300 ml
Lactacyd®
Lactacyd Femina pro intimní hygienu, 300 ml
Kód: 2105221
Kód dod.: 800022
EAN: 8004283158061
100%
94.90 Kč
316.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Emulze pro intimní hygienu, která poskytuje vašim intimním partiím každodenní potřebnou ochranu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.