Nejlevnější doprava od 73 Kč!
Hlavní stránka  >  Značka -  L'Arbre Vert
Nabízíme pouze zboží skladem

L'Arbre Vert

L'Arbre Vert je více než značka, stali jsme se první národní značkou ekologických čisticích prostředků v supermarketech. Tím se stali produkty na dosah každého. 

Přístup se točí kolem čtyř základních závazků: 
ZDRAVÍ, ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ, EFEKTIVNOST A CENA. 

Přístup spočívá ve vyloučení látek, které jsou považovány za látky představující riziko kožní senzibilizace (například isothiazolinony) nebo v současnosti uznávané jako látky odpovědné za kožní alergie (jako je limonen). 

Všechny výrobky jsou hypoalergenní, určené k minimalizaci rizika alergie, navržené a vyvíjené tak, aby vyhovovaly nejcitlivější pokožce.

L'ARBRE VERT je první značka čisticích prostředků, která získala osvědčení o vysoké kvalitě životního prostředí pro alergiky a označení „Kontrolované alergeny“. Pprodukty jsou schváleny alergickými lékaři ARCAA (Asociace pro klinický výzkum v alergologii a astmatii).

Sortiment „Citlivá pleť i pro rodiny s dětmi!“ je také držitelem certifikátu nebo je v procesu označování ECARF (Evropské středisko pro výzkum alergií), který vytvořil evropskou značku pro výzkum alergií „Alergy friendly“.

Značka věnuje pozornost vývoji lékařských poznatků, usnadňuje každodenní život lidí s nejcitlivější pokožkou. Proto mají aktivní regulační dohled, který umožňuje upozornit na nové látky, které jsou potenciálně alergické nebo senzibilizující pokožku.

Historie L'ARBRE VERT je postavena od roku 2003

Firma upřednostňuje složky přírodního původu, které jsou pečlivě vybírány podle jejich kvality a zájmu o produkt, ale také podle kritéria respektování zdraví.
Dodavatelé se zabývají odvětvími založenými na rostlinách a udržitelných dodávkách, abychom se vyhnuli riziku nedostatku, sezónnosti nebo obnovy zdrojů.

Náplně nabízí od roku 2006, protože opětovné použití plechovky zůstává nejlepším způsobem, jak snížit spotřebu plastů. Vytvořili také program recyklace, aby bylo možné obal znovu použít při výrobě venkovního nábytku.

Většina výrobků se vyrábí ve Francii, v továrně v Saint-Benoîtu. Různé technologie někdy nutí firmu spolupracovat s dodavateli se sídlem v Evropě.

L'Arbre Vert netestuje zvířata na žádný z produktů. One Voice je označení, které potvrzuje, že kosmetické výrobky nejsou testovány pouze na zvířatech, jak to vyžadují evropské předpisy, ale především se nevyvážejí do zemí, kde se vyžadují testy na zvířatech, jako je například Čína.

 

Účinnost a cena

Navrhování lepších alternativ k ochraně životního prostředí začíná samozřejmě každodenní účinností: to je první očekávání, když používáme čisticí a hygienický přípravek.

Zelený strom nabízí ekologické a efektivní řešení, které je navíc cenově dostupné. Ceny našich produktů jsou sladěny s cenami hlavních značek, srovnatelné s běžnými výrobky.

Značka je přítomna v hromadných maloobchodních řetězcích a na internetu je přístupná co nejvíce z vás.

 

 

Hledání dle parametrů:
Řadit dle
Počet
Nebyly nalezeny žádné produkty.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ