Hlavní stránka  >  Lancome La Vie Est Belle L Eau de Toilette Florale toaletní voda pro ženy 1,5 ml s rozprašovačem, vialka

Lancome La Vie Est Belle L Eau de Toilette Florale toaletní voda pro ženy 1,5 ml s rozprašovačem, vialka

Produkt již nelze zakoupit
Lancome La Vie Est Belle L Eau de Toilette Florale toaletní voda pro ženy 1,5 ml s rozprašovačem, vialka
Kód:
96397
EAN:
3614270266027
Hmotnost:
0.010
Výrobce:
Lancome
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2016
složená z nejušlechtilejších přírodních materiálů

Od svého uvedení v roce 2012 získala vůně La vie est belle ikonický status. Od té doby se neustále inovuje, a to společně s její grácií, radostí a upřímností. Na své cestě za štěstím Lancome vytváří novou interpretaci: La vie est belle l'Eau de Toilette Florale. Toto inovativní prohlášení s sebou přináší zcela novou, exkluzivní interpretaci. Zatímco základ vůně je podobný originálnímu Eau de Parfum, z bílé složky jsou zcela jiné. Květinová, přesto krystalická a ovocná vůně, zve novou, vzácnou a drahou květinu do své kytice rafinovaných skvostů: Osmanthus, květ moudrosti.

Osmanthus a umění štěstí
Ze své asijské orientální tradice vycházející, Osmanthus ztělesňuje důležitost znalosti sebe sama, hájí osobní svobodu ke sdílení vlastního pohledu na svět a jednání v souladu s vlastními tužbami. Jeden z klíčů ke štěstí, které je budováno, namísto toho, které je bezcílně pronásledovány? Sebepoznání, které je následováno seberealizací. 

Proto květinová Florale přináší svou pozvánku k míru, klidu, a samozřejmě čisté radosti - nový květinový výklad La vie est belle je smyslovým výrazem právě této symbolické říše, do které zve na pomoc květinu Osmanthus, která je symbolem životního stylu založeného na sebejistě a udržitelném štěstí.

Nejoptimističtější kytice
Dva přední návrháři vůní čerpali z nejušlechtilejších přírodních surovin pro umocnění La ví est Belle o uklidňující, ale asertivní rozměr l'Eau de Toilette Florale: Anne Flipo a Dominique Ropion (IFF).

Srdce této vůně, výtažek z osmanthu, má možnost naplno vyjádřit celistvost jeho radosti. Podstatou tohoto květu moudrosti je právě jeho výtěžek, který je lahodně dětský a současně sametově meruňkově měkký, jako druhá kůže, a navíc skutečně ženský a sebevědomý díky elegantním koženým akcentem.

La vie est belle Eau de Toilette Florale kombinuje Osmanthus s růžovou esencí, je svěží jako okvětní lístky čerstvě pokropené rosou, a kombinuje pikantní aspekty s medovými. Tato kompozice je navíc obohacena o vůně lístků Fialky. Zatímco nádherná vůně Kosatce bledého je věrně zachována-vzácná, odlišná a smyslná jako vždy - jeho srdce tvořené Pačuli je cítit v jemně tlumené formě. Kompozice je vyjádřena prostřednictvím několika uklidňujících tónů, které jsou odehrané do znamenitého Pižmovo-dřevěno-hnědého tempa.

Složení vůně:
Hlava: Bergamot, růžový Pepř, Frézie
Srdce: Osmanthus, Jasmín, Růže, Magnólie, Fialka, Mimosa, oranžový květ
Základ: Pižmo, Tonka boby, Pralinka, Cukrová vata

Filozofie života a štěstí či univerzální prohlášení krásy života. Eau de Toilette Florale složená z nejušlechtilejších přírodních materiálů: Osmanthus, Iris pallida (Kosatec bledý), Jasmin Sambac (Jasmín sambakový) a Mimosa (Mimóza) ozářené úsměvem rafinovaných, ovocem naplněných delikates. První Gourmand Osmanthus vytvořen exkluzivně pro Lancome dvěma předními francouzskými Parfuméry.

Transparentní krystalová láhev odhalí elixír s nádechem jemné růžové, zatímco dvojice křídel svobody jsou zdobeny pečlivě našitým, jemným bílým květem. Celá řada detailů jemně označuje květinový charakter vůně.

Lancome La Vie Est Belle L Eau de Toilette Florale toaletní voda pro ženy 1,5 ml s rozprašovačem, Vialka

Parametry
VýrobceLoreal Group
UrčeníPro ženy
Balení1
Typ produktuKvětinové typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ