Hlavní stránka  >  Značka -  little tikes ™
Nabízíme pouze zboží skladem

little tikes ™

Společnost Little Tikes ™ byla založena v roce 1969 v Hudsonu, OH. Společnost je mnohonárodním výrobcem a prodejcem vysoce kvalitních, inovativních dětských výrobků. Little Tikes ™ byl průkopníkem rotačního lisování ve výrobě dětských výrobků. Little Tikes ™ emuluje věrnost značce prostřednictvím trvalé, bezpečné a nápadité aktivní hry. Známé jsou naše domky, jízda na koni, sport, pískoviště, horolezci, skluzavky, hraní rolí, výtvarné umění, kojenecká, předškolní a mladistvý nábytek. Little Tikes ™ byla první hračkářská společnost, která zákazníkům nabídla 800 # pro zákaznický servis. Ve skutečnosti je naše 800 # a webová stránka zabudována do každého produktu. Little Tikes ™ byla první hračkářská společnost, která nabídla dětským zaměstnancům centrum péče o děti a sloužila jako testovací středisko při vývoji produktů.

Cílem Little Tikes '™ je vytvářet a dodávat promyšlené a nápadité produkty zákazníkům a spotřebitelům po celém světě. K dosažení tohoto cíle se akce spolupracovníků Little Tikes '™ řídí zásadou spokojenosti zákazníků, týmové práce, inovací, marketingu, neustálého zlepšování a udržitelnosti.

1969
Zakladatel Tom Murdough představuje společnost Little Tikes ™ pro průmysl hraček.
1971
První katalog Little Tikes ™ byl uveden na trh maloobchodníkům po celé USA v barvě.
1973
Ollie, jedna z našich prvních jízd nohou na podlahu, zapouzdřuje aktivní hru a je skutečnou ikonou ze 70. let.
1975
Nové logo je představeno s měkkým zaobleným designem, který odráží náš závazek k bezpečným a zábavným hračkám pro rostoucí děti.
1976
Je zaveden nákladní vůz Big Dumper, který malým chlapcům umožnil všude si vychutnat přesnou přesnost s přidáním páky a přihrádky konstrukční velikosti.
1977
Představili průlomovou, multifunkční, účinnou kuchyň s kompletní mikrovlnnou troubou, sporákem, lednicí a dřezem, díky kterému mohou malá kola všude lépe porozumět svému světu prostřednictvím imaginativní hry.
1979
Turtle Sandbox, populární a ikonický, objevil venkovní karantény z tradičního dřevěného karantény. Nyní mohou rodiče pobavit zábavu kdekoli chtějí.
1979
Cozy Coupe® Car navrhl bývalý designér Chrysler Jim Mariol. Úplně první Cozy Coupe® Car se narodil v Hudsonu v Ohiu pyšným rodičům ve společnosti Little Tikes ™ Company. Útulný vůz Coupe® Car se sjel z montážní linky o hmotnosti 19 liber, 12 oz a měří 32,23 ”a vydal se na dlouhou cestu, která dala svým dětem život!
1980
Pro dotazy zákazníků bylo zavedeno bezplatné číslo. Naše telefonní číslo je nyní součástí každého produktu jako prohlášení o naší kvalitě a odhodlání vůči rodičům.
1981
První venkovní piknikový stůl, který přechází ze dřeva na plast. Tento ikonický herní stůl najdete zábavné děti v zahradě po celém světě.
1982
Během období útlumu v odvětví hraček jako celku se tržby Little Tikes ™ zvýšily o 28 procent na 23,1 milionu USD, po čemž následovalo ohromující 73 procentní zvýšení na 42,9 milionu USD v roce 1983. Bylo jasné, že hračky Little Tikes ™ byly více než jen přechodný výstřelek.
1983
Poppy tučňák představil jako "šikovný hračka toter, který je také přítel."
1984
Rubbermaid ™ nakupuje Little Tikes ™ pro další růst, který by byl nezbytný pro expanzi na nové trhy. S novým kapitálem z Rubbermaid ™ a zcela novým výrobním závodem a centrem v Hudsonu v Ohiu bylo Little Tikes ™ nastaveno na zahájení intenzivního rozšiřování své produktové řady a distribuce. První společnost vyrábějící hračky, která formuje své bezplatné číslo do všech svých hraček (stále se používá dodnes).
1985
První spotřebitelský katalog Little Tikes ™ je rozeslán na podzim / zima 1985. Little Tikes ™ Canada je zaveden, což umožňuje lepší dosah na naše sousedy na sever. Společnost Little Tikes ™ nabízí revoluční způsob poskytování péče o děti zaměstnancům a místní komunitě s první péčí o děti ve své firemní kanceláři v Hudsonu, OH. V areálech denní péče umožňují zařízení z první ruky výzkum potřeb a přání dotčených rodičů a rostoucích batolat. Vedení společnosti Little Tikes ™ otevírá své brány v Hudsonu v Ohiu. Díky tomu je největší rotační formovací závod na světě. Na jaře roku 1985 je uveden na trh základní produkt The Jumbo Hide 'N Slide.
1985
Little Tikes ™ uvádí na trh svou domácí produktovou řadu pro kojence a batolata. Vysoká židle byla jedním z mnoha produktů inspirovaných inovacemi, které každodenní péči usnadňují rodičům.
1986
Rogers navštěvuje Little Tikes ™. Naši 14 telefonní operátoři pracovali 5 dní v týdnu, deset hodin denně, odpověděli na více než 122 000 hovorů od zúčastněných zákazníků. (V době před internetem to bylo docela působivé číslo pro rostoucí firmu)
1987
Activity Gym poskytuje vše v jednom herním prostředí pro nový pohled na venkovní hru. Díky tomu je první venkovní hrací souprava vyrobena bez použití standardního hardwaru.
1988
Sport Coupe debutoval v katalogu hraček na jaře se sklopným středem na dvě stránky, aby ukázal svůj elegantní, inovativní pohon předních kol s rychlou akcí a zadní řízení.
1989
Představili jsme 1. ruční plastovou řadu nákladních vozidel s plastovým výliskem, měkkými gumovými pneumatikami, snadnou obsluhou a volně se pohybujícími díly, vše postavené ve špičkové kvalitě Little Tikes ™. Country Cottage díky realistickému designu moderních domovů v Americe znovu vyvozuje, jak si venku hrajeme venku. Na podzim roku 1989 představí Little Tikes ™ první plastový domeček pro panenky s miniaturami našich nejoblíbenějších hraček včetně vozu Cozy Coupe® Car, Turtle Sandbox a Party Kitchen. 
1991
Cozy Coupe® Car je jmenován nejprodávanějším vozem v Americe.
1992
Vytvořil první „měkkou“ jízdu zvanou Soft Pony
1993
Little Tikes ™ Playground je ztělesněním venkovní hry se 4 úrovněmi průlomové zábavy a široce žádanými barvami.
1995
Little Tikes ™ slaví své 25. výročí
1996
Obrovský první model Little Tikes ™, Easy Score Basketball Set přizpůsobený rostoucím batolatům.
1998
Little Tikes ™ spolupracuje s IBM ™ a vyrábí Young Explorer ™ pro použití s ​​jejich programem KidSmart. Vybaven oceněným vzdělávacím softwarem, který pomáhá dětem učit se a zkoumat koncepty v matematice, vědě a jazyce. Počítačová centra mohou také dětem pomoci naučit se důležité socializační dovednosti, jako je spolupráce a sdílení.
1999
Útulný vůz Coupe® Car byl přepracován pro robustnější a příjemnější jízdu. Výrazně mění vzhled původních štíhlejších střešních sloupů 
2000
Produktová řada DiscoverSounds ™ je představena kombinací elektronických zvuků se základní kognitivní hrou.
2002
Sady Little Tikes ™ Outdoor Swing revolucionizují, jak jsou sestavy a konstrukce houpacích sad.
2003
Cozy Coupe® Car je stále králem silnice. Po celém světě bylo prodáno přes 10 milionů vozů Cozy Coupe®!
2006
Isaac Larian přidává Little Tikes ™ do rodiny MGAE.
2009
Happy 30th! Cenu za celoživotní úspěch získává Cozy Coupe® Car za 30 let hvězdné služby. Útulný Coupe® Car dostane face face: Cartoon eyes and smile added. Přidány držáky nápojů pro rodiče a děti. Bylo vyrobeno několik nových verzí: Princess Edition, Tikes Patrol ™, hasičský vůz Ride and Rescue ™, Classic Pickup Truck, Cozy Coupe® Cab. Cozy Coupe® Car je uveden do Crawford Auto-Aviation Museum a zaujímá své místo vedle jiných historicky významných automobilů. Cozy Coupe® Car je vůz číslo 1 v Americe pro batolata i dospělé.
2010
Isaac Larian slaví s původním zakladatelem Tomem Murdoughem v závodě Hudson, OH, na památku 40 let hry Little Tikes ™.
2012
Kuchyňská linka Cook n Grow ™ je představena, první kuchyň, která se rozšiřuje a ve skutečnosti „roste“ s dítětem v průběhu vývoje.
2013
Pokud jste naskládali více než 10 milionů vozů Cozy Coupe®, které byly vyrobeny od roku 1979, dosáhnou výšky 5 682 mil! To by bylo přibližně 24 000krát vyšší než Empire State Building v New Yorku.
2015
Little Tikes Fish 'n Splash Water Table a Sizzle' n Serve Grill ™ vyhrávají cenu Toy Insider za venkovní hry Hrajte toto léto '15!
Hledání dle parametrů:
Řadit dle
Počet
Nebyly nalezeny žádné produkty.
NEWSLETTER


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ